Verge 2 by We-Vibe
Verge 2 by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
🍑 We-Vibe Verge 2: De ultieme vibrerende penisring
Onze filosofie 'liever Happy dan Easy' komt perfect tot uiting in deze luxe vibrerende penisring van het innovatieve merk We-Vibe. Bij happytoys.nl geloven we dat seksuele bevrijding hand in hand gaat met kwaliteit en ontdekking. Als integer familiebedrijf selecteren wij enkel producten die een werkelijke verrijking vormen voor jouw intieme leven, waarbij we altijd kiezen voor expertise boven de snelle weg.
Een warm welkom bij happytoys.nl
Welkom bij het vertrouwde adres voor hoogwaardige pleasure-producten. Bij happytoys.nl presenteren we met trots de We-Vibe Verge 2. Als integer familiebedrijf begrijpen we dat de aanschaf van een dergelijke toy vraagt om een deskundige benadering. De Verge 2 is ontworpen om zowel het uithoudingsvermogen te verlengen als een sensationele stimulatie te bieden, waardoor het een onmisbaar onderdeel wordt van jouw slaapkamerroutine.
Expertise in techniek en innovatie
Wat de Verge 2 onderscheidt van standaard toys, is de superieure techniek achter de motor. Deze vibrerende ring is uitgerust met krachtige, maar fluisterstille vibraties die instelbaar zijn in diverse patronen en intensiteiten. Dankzij de ondersteuning van de We-Vibe App kun je de controle zelfs uit handen geven aan een partner, waar ter wereld die ook is. De ergonomische vormgeving zorgt voor een comfortabele pasvorm die de bloedsomloop optimaliseert zonder in te boeten op comfort.
Een onvergetelijke fysieke ervaring
De fysieke sensatie van de Verge 2 is gericht op het perineum, een vaak onderschat gebied dat met deze toy tot leven komt. De diepe resonantie zorgt voor een intensere ervaring voor beide partners. Om de beleving compleet te maken, kun je deze ring uitstekend combineren met onze zijdezachte Lingerie voor een sensuele sfeer, of zelfs naast krachtige Rabbit Vibrators gebruiken voor een synchroon hoogtepunt dat alle zintuigen prikkelt.
Elegantie en advies van Simone
"De Verge 2 is een echte aanrader omdat het niet alleen een genot is voor hem, maar door de krachtige trillingen ook de partner op een ongekende manier stimuleert tijdens de penetratie. Mijn belangrijkste advies aan klanten: experimenteer met de app-functies om een nieuwe laag van verbondenheid en spanning in je relatie te brengen." — Simone, eigenaresse Happytoys.
Betrouwbaarheid en topkwaliteit
Bij de Verge 2 hoef je nooit bang te zijn voor een lege batterij op het verkeerde moment; de toy is eenvoudig en snel op te laden via USB. Bovendien is dit model volledig waterdicht (IPX7), waardoor een avontuur in de douche of het bad tot de mogelijkheden behoort. Hiermee schaart We-Vibe zich naast andere topmerken in ons assortiment zoals Satisfyer, B-Vibe en ToyJoy als het gaat om duurzaamheid en gebruiksgemak.
Integriteit en eerlijke prijzen
Bij happytoys.nl hanteren we eerlijke prijzen voor hardware van de bovenste plank. Onze collectie is er voor iedereen, en we besteden veel aandacht aan kwalitatieve hardware voor mannen. Naast deze vibrerende ring vind je bij ons bijvoorbeeld ook een realistische Sexpop of een hoogwaardige Stroker voor momenten van zelfontdekking. Wij staan voor een open cultuur waarin elke wens integer wordt behandeld.
Discretie in elke stap
Wij begrijpen dat privacy van groot belang is. Daarom garanderen wij een volledig anonieme verzending binnen Nederland. Jouw Verge 2 wordt verzonden in een neutrale verpakking, zonder logo's of teksten aan de buitenkant die de inhoud verklappen. Zo blijft jouw pakketje jouw geheim, totdat je besluit het te delen.
happytoys #sexualwellness #wevibe #verge2 #penisring #pleasure #intimiteit #lifestyle #selfcare #mannen #relatieplezier
| Product dimensions | 7.2 x 5.8 x 3.3 cm |
| Ring diameter | Stretchable |
| Material | Silicone |
| Rechargeable | Yes |
| Running time in minutes | 120 |
| Charging time in minutes | 90 |
| Water resistance | IPX7 Waterproof |
| Control options | Smartphone-app |
| Vibration modes | 10 |
| Battery type | Lithium Ion |
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first


















Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















