Vector + by We-Vibe
Vector + by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Vector + by We-Vibe: Innovatief prostaatplezier!
We-Vibe Vector +: De ultieme vibrator voor mannen!
Ontdek een geheel nieuwe dimensie van mannelijk genot met de baanbrekende Vector + Vibrator van We-Vibe, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar jouw welzijn en genot centraal staan! Deze geavanceerde vibrator is speciaal ontworpen om de prostaat en het perineum te stimuleren, en combineert ergonomisch design met krachtige, gerichte vibraties. De Vector + is de perfecte keuze voor mannen die op zoek zijn naar diepe, interne sensaties of koppels die hun gezamenlijke avonturen willen verrijken met nieuwe en intense ervaringen.
Waarom de We-Vibe Vector + de ultieme keuze is:
Anatomisch Perfect Gevormd: De Vector + is het resultaat van uitgebreid onderzoek naar de mannelijke anatomie. De unieke, flexibele vorm is ontworpen om de prostaat nauwkeurig te stimuleren, wat kan leiden tot intense, langdurige orgasmes. De ergonomische punt en de lichte kromming zorgen voor een comfortabele pasvorm en maximale stimulatie, zelfs voor degenen die nieuw zijn met prostaatstimulatie.
Dubbele Motoren voor Gerichte Stimulatie: Deze vibrator is uitgerust met twee krachtige, fluisterstille motoren die afzonderlijk bediend kunnen worden. De ene motor is gericht op de prostaat, terwijl de andere motor zich richt op het perineum, wat kan leiden tot een unieke, allesomvattende sensatie. De combinatie van interne en externe vibraties creëert een synergie van plezier die de ervaring naar een hoger niveau tilt.
Smart App-besturing: De Vector + kan volledig draadloos worden bediend via de gratis We-Vibe App op je smartphone. Dit biedt een scala aan personalisatiemogelijkheden. Kies uit voorgeprogrammeerde patronen, creëer je eigen vibraties, of laat je partner de controle overnemen, zelfs over lange afstanden. De app-besturing voegt een spannende nieuwe dimensie toe aan solo- en koppelspel.
Lichaamsveilig en Fluweelzacht Siliconen: De vibrator is gemaakt van 100% lichaamsveilig en medisch-grade siliconen, wat niet alleen heerlijk zacht aanvoelt, maar ook extreem hygiënisch is. Het materiaal is niet poreus, wat het gemakkelijk te reinigen maakt en zorgt voor een veilige ervaring.
Waterdicht en Oplaadbaar: De Vector + is volledig waterdicht, wat betekent dat je hem eenvoudig kunt schoonmaken en hem mee kunt nemen voor speelse avonturen onder de douche of in bad. Bovendien is hij USB-oplaadbaar, wat milieuvriendelijk is en gedoe met batterijen voorkomt.
Discreet en Stijlvol Design: We-Vibe staat bekend om zijn stijlvolle en discrete producten, en de Vector + is daarop geen uitzondering. Het design is strak en modern, en de vibrator is relatief stil in gebruik. Dit zorgt voor een discrete ervaring, wat perfect is voor iedereen die privacy belangrijk vindt.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: We-Vibe
Type: Prostaat vibrator
Model: Vector +
Materiaal: Lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: Dubbele motoren, app-bestuurbaar, waterdicht, USB-oplaadbaar, ergonomisch design.
Aanbevolen glijmiddel: Altijd gebruiken met een royaal hoeveelheid glijmiddel op waterbasis.
Waarom je de We-Vibe Vector + koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw seksuele ontdekking en genot ondersteunen.
Gegarandeerde Kwaliteit en Veiligheid: Wij selecteren zorgvuldig producten van gerenommeerde merken zoals We-Vibe, bekend om hun innovatie en focus op jouw welzijn.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren over producten en veilig gebruik.
Focus op Jouw Plezier: We moedigen een open en positieve benadering van seksualiteit aan en bieden producten die gericht zijn op het maximaliseren van jouw persoonlijke bevrediging.
Ontdek de grenzeloze mogelijkheden van mannelijk genot. Bestel de We-Vibe Vector + vandaag nog bij Happytoys en ervaar een nieuw hoogtepunt van plezier!
WeVibe #VectorPlus #ProstaatVibrator #AnaleStimulatie #MannenSpeeltjes #AppSpeelgoed #Waterdicht #USBoplaadbaar #Seksspeeltjes #Happytoys #Koppelspel #Solospel
| Product dimensions | 9.5 x 3.9 x 21.8 cm |
| Total length | 10.9 |
| Insertable length | 13 cm |
| Insertable diameter | 3 cm |
| Material | Body-safe silicone, produced without phthalates, BPA or latex |
| Rechargeable | Yes |
| Running time in minutes | 120 |
| Charging time in minutes | 90 |
| Water resistance | IPX7 Waterproof |
| Vibration modes | 6 |
| Battery type | Lithium Ion |
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first























































Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...

















