-
COLT Power Bullet - Bullet Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Hide & Play Lipstick Rechargeable by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Hide & Play Lipstick Rechargeable by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Hide & Play Lipstick Rechargeable by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Silicone Remote Bullet by CalExotics
5.0 / 5.0
(1) 1 totaal aantal recensies
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Funky Bullet by ToyJoy Funky Fun Toys
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Funky Bullet by ToyJoy Funky Fun Toys
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Funky Bullet by ToyJoy Funky Fun Toys
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Wristband Remote Petite Bullet by CalExotics
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Hide & Play Lipstick by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Boundless Mini Massager by CalExotics
Normale prijs CHF 39.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 39.00 -
Bathmate Vibe by Bathmate
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Sensation Rechargeable Bullet Vibrator Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Beat vibrator by Romp
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Rabbit Ears Bullet Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Rabbit Ears Bullet Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Rabbit Ears Bullet Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
COLT Twin Turbo Bullets Double Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
COLT Rechargeable Turbo Bullet vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Rechargeable Mini Bullet by CalExotics
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 25.00
Naar welk soort vibrator ben jij op zoek?
Alles bekijken-
Anaal vibrators
Anaalvibrator: Intens genot via anale stimulatie Wat is een anaalvibrator? Een anaalvibrator...
-
Bullit vibrators
π Bullet Vibrators β Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
-
Dubbele Vibrators
Dubbele Vibrators: Tegelijkertijd intens genieten! Wat zijn dubbele vibrators? Dubbele vibrators zijn...
-
Dunne, slange Dildo's & Vibrators
Hoewel mannen anders doen geloven, doet lengte en dikte er meestal niet...
-
Flexibele vibrators
Flexibele Vibrators: Ontdek buigzaam genot! Ervaar de veelzijdigheid van flexibele vibrators Flexibele...
-
G-Spot vibrators
G-spot vibrators: Intens genot voor de vrouw Ontdek de kracht van de...
-
Kleine vibrators
Kleine Vibrators: Discreet genot, groots effect! Ontdek de kracht van kleine vibrators...
-
Lipstick Vibrator
Lipstick Vibrators: Discreet genot in een stijlvolle verpakking Ben je op zoek...
-
Onbesneden Dildo's & Vibrators
Natuurlijk, iedereen heeft zijn eigen voorkeuren. Sommigen vinden een besneden penis dildo...
-
Oplaadbare Vibrators
Oplaadbare Vibrators: Eindeloos genot binnen handbereik! Oplaadbare vibrators: Krachtig, duurzaam & altijd...
-
Prostaatmassage p-spot
Prostaatmassage P-Spot Vibrators: Intens Genot Ontdekken Wat zijn Prostaatmassage P-Spot Vibrators? Prostaatmassage...
-
Pulserende vibrators
Pulserende Vibrators: Intens genot met ritmische sensaties Ontdek de kracht van pulserende...
-
Realistische vibrators
π Realistische Vibrators β Puur genot met een levensechte vormgeving en intense...
-
Vibrator met afstandbediening
Vibrator met afstandsbediening: Handsfree genot! Vibrator met afstandsbediening: Ontdek intens handsfree plezier!...
-
Vibrators met clitoris stimulatie
Clitoris Vibrators: Intens genot voor elke vrouw Ontdek de wereld van clitoris...
Collecties
Alles bekijken-
Bullit vibrators
π Bullet Vibrators β Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
-
Flexibele vibrators
Flexibele Vibrators: Ontdek buigzaam genot! Ervaar de veelzijdigheid van flexibele vibrators Flexibele...
-
G-Spot vibrators
G-spot vibrators: Intens genot voor de vrouw Ontdek de kracht van de...
Happytoys; groot assortiment vibrators
Ze trillen van genot, deze hoogwaardige vibrators van de bekende merken CalExotics en bijvoorbeel XoCoon. Ideaal voor solo sex of om samen van te genieten.
Bekijk ons complete assortiment Vibrators, Massageapparaten, butterflies, Satisfiers en meer geweldige speeltjes voor je vagina, clitors en G-Spot
Samen Plezier
Happytoys heeft verschillende vibrators die geweldig zijn voor jullie samen. Een cockring met vibrator in 1. Dus jouw vagina, clitoris en G-spot worden verwend, door een vibrerende cockring waar ook jouw partner plezier aan heeft.
Samen tot een geweldig orgasme komen is Easy... bestel jouw dubbele vibrators bij Happytoys
Gebruik glijmiddel
Om makkelijk tot je orgasme te komen met een vibrator, adviseren wij van Happytoys het gebruik van een glijmiddel. Die zijn er in veel soorten en types. Van een glij middel op waterbasis naar een glijmiddel die verkoelt en verstrakt.
Happytoys heeft het... Easy
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...













