-
Beaded Curved Probe by CalExotics Lavender Haze
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Lavender Haze Bulb Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 44.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 44.00 -
Lavender Haze Slender Probe bty Calexotics
Normale prijs CHF 44.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 44.00 -
Lavender Haze Beaded Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 44.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 44.00 -
AanbiedingLavender Haze Ridge Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding
Shop NS Novelties
-
AanbiedingRear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Spectra Bondage Flogger by NS Novelties Spectra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingBondage Couture 6 Piece Kit by NS Novelties
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 130.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Renegade Universal Pump Donut by NS Novelties
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
The Vibrating Rose by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Royals Duchess by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingPleasures Dildo Thin 5 inch by NS Novelties
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Alina Collar by NS Novelties Fetish Fashion
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
AanbiedingRenegade Sidekick by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Renegade InflataPlay inflatable buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Renegade Boost Penis Harness by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Bondage Couture Hog Tie by NS Novelties
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
AanbiedingAnal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Aanbieding -
Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Renegade Alpine Remote Buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingRenegade Apex by NS Novelties
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 83.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Alpine 2.0 remote controlled vibrating Buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Bondage Couture Wrist Cuffs by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Gliders Anal Vibrator by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Triple Strike Anal Kit by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00
Shop CalExotics
-
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Scandal Universal Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
AanbiedingThe Regal Empress by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Silicone Lover's Arouser by CalExotics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Universal Love Rider Premium Ring Harness by CalExotics
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
Rechargeable X-10 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Booty Call Booty Double Dare by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Silicone Support cockrings by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Calex Connect Venus Butterfly by CalExotics
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Premium Silicone Ring - Extra Large by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Optimum Series Stroker Pump Sleeve Pussy by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Optimum Series Automatic Smart Pump Replacement Sleeve by CalExotics
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Metallic Bead Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Dr. Joel Kaplan Silicone Prostate Locator by CalExotics
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Boundless Bumper-Stroker Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Milk Master Automatic Milker by CalExotics
Normale prijs CHF 101.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 101.00 -
Pacifica Tahiti by CalExotics
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsCHF 46.00Aanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Scandal Peek-A-Boo Mini Dress by CalExotics
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Scandal Crotchless Pegging Panty Set S/M by CalExotics
Normale prijs CHF 74.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 74.00 -
Scandal 8 Points of Love Bed Restraint by CalExotics
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 82.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Butterfly Kiss Flutter by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
COLT Power Bullet - Bullet Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00
Shop LegAvenue
-
Babydoll with Peek-A-Boo Cups and String by LegAvenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Babydoll with Peek-A-Boo Cups and String by LegAvenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Babydoll with Peek-A-Boo Cups and String by LegAvenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Nylon Sheer Thigh Highs with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Nylon Sheer Thigh Highs with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Nylon Sheer Thigh Highs with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Wrist Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Wrist Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Wrist Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Vinyl Sinful Sister Romper by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vinyl Sinful Sister Romper by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vinyl Sinful Sister Romper by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Plus Seamless Floral Lace Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
AanbiedingCougar Catsuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Cougar Catsuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Cougar Catsuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Aanbieding -
Opaque Thigh Highs With Bow Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Net Racer Neck Backless Bodystocking by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Net Racer Neck Backless Bodystocking by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Net Racer Neck Backless Bodystocking by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Mini Dress with Net Cut-Outs by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Floral Sheer Bra and String by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Floral Sheer Bra and String by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Floral Sheer Bra and String by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Seamless Crochet Bodystocking by Leg Avenue
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Long Straight Center Part Wig by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Long Straight Center Part Wig by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Long Straight Center Part Wig by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
High neck lace bodysuit black O/S by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Elbow Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Opera Length Fishnet Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Wet Look Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Wet Look Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Wet Look Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Rhinestone Fishnet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingSnap Crotch Cami Bodysuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Snap Crotch Cami Bodysuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Snap Crotch Cami Bodysuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Fishnet Garter Harness and Teddy (Pink) by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
CalExotics Lavender Haze
π CalExotics Lavender Haze Slender Probe β Droomachtig Genot
Ontdek de sensatie
Onze filosofie βliever Happy dan Easyβ komt perfect tot uiting in deze betoverende vibrator voor iedereen die verlangt naar subtiele verfijning en diepe ontspanning. Droom je weg naar een wereld vol opwinding en sensuele ontdekking? Bij happytoys.nl begrijpen we als integer familiebedrijf hoe belangrijk intimiteit, zelfvertrouwen en pure beleving zijn. De Lavender Haze Slender Probe van CalExotics is ontworpen om je zintuigen te prikkelen met een zijdezacht uiterlijk en krachtige prestaties. Laat je meevoeren door je diepste fantasieΓ«n en geef je intieme momenten een magische impuls.
Kracht & technologie
Deze compacte en elegante vibrator uit de Lavender Haze collectie is vervaardigd uit hoogwaardig, dubbellaags vloeibaar silicone dat zijdezacht aanvoelt op de huid. Het slanke profiel is uitgerust met tien krachtige functies bestaande uit verschillende vibraties, pulsaties en escalaties die moeiteloos inspelen op jouw stemming. Dankzij de handige geheugenfunctie onthoudt het speeltje automatisch je favoriete stand, terwijl de beveiligde reisslot-functie (eenvoudig te activeren door de knop drie seconden ingedrukt te houden) ervoor zorgt dat je hem zorgeloos overal mee naartoe neemt.
Jouw ervaring
Het gebruik van de Lavender Haze Slender Probe voelt als een warme omhelzing die al je zintuigen op scherp zet. De flexibele en slanke vorm glijdt comfortabel naar binnen en richt zich feilloos op je gevoeligste plekjes voor een adembenemende intensiteit. Of je nu kiest voor een langzame, zwoele opbouw of een snelle, pulserende ontlading, elke sessie voelt uniek en vervullend. Combineer dit prachtige speeltje met een spannende rabbit vibrator of draag er verleidelijke lingerie bij om de sfeer naar een nog hoger niveau te tillen.
Simoneβs tip π¬
"De Lavender Haze Slender Probe van CalExotics is een echte aanrader omdat de fluweelzachte textuur en het slanke formaat zorgen voor een ongelooflijk comfortabele en gerichte stimulatie! Mijn belangrijkste advies: ontdek alle tien de standen in bad, aangezien het speeltje volledig waterdicht is voor extra waterpret!"
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij Happytoys stellen we de allerhoogste eisen aan hygiΓ«ne, veiligheid en duurzaamheid. Dit product is volledig ftalaatvrij, huidvriendelijk en met een IPX7-certificering volledig waterdicht en onderdompelbaar. Net zoals bij onze gerenommeerde topmerken Satisfyer en ToyJoy, kun je rekenen op superieure materialen die eenvoudig te reinigen zijn en lang meegaan.
Eerlijk & compleet
Wij vinden dat luxe en innovatief genot voor iedereen bereikbaar moeten zijn tegen een eerlijke prijs. De CalExotics Lavender Haze serie levert topkwaliteit voor wie houdt van stijl en sublieme prestaties. Ontdek ook ons uitgebreide assortiment met spannende strokers en andere opwindende accessoires om jouw collectie compleet te maken.
Discrete levering
Jouw privacy staat bij ons altijd op de eerste plaats. Elke bestelling wordt volkomen discreet en anoniem verpakt in een blinde doos zonder enige herkenbare merktekens of logo's. Wij zorgen voor een supersnelle verzending binnen Nederland, zodat je jouw pakket snel en onbezorgd in huis hebt.
Heb je vragen over de Lavender Haze Slender Probe of wil je graag persoonlijk advies? Simone staat altijd klaar om je vriendelijk en discreet te helpen bij het maken van je keuze.
#happytoys, #calexotics, #lavenderhaze, #vibrator, #slenderprobe, #intiem, #sensueel, #zelfvertrouwen, #ontspanning, #wellness, #passie













































