-
Rechargeable X-10 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Booty Call Booty Double Dare by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Booty Call Booty Double Dare by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Booty Call Booty Double Dare by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Rechargeable X-5 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Bendy Ecsta-Flex Anal Probe by CalExotics Rock Bottom
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
AanbiedingPod Plunger Butt plug / probe by Mr. Steel
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 55.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Aanbieding -
Slender Curved Probe by CalExotics Lavender Haze
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Booty Call Petite Probe by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00Booty Call Petite Probe by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00Booty Call Petite Probe by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
AanbiedingViceroy Direct Probe by CalExotics Viceroy
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Rechargeable Power Balls by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
App-Controlled Advanced Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
App-Controlled Explorer Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
AanbiedingDeep Curve Probe by CalExotics Deep
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Waterproof Anal Probe by CalExotics Anal
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Vibrating X5 Beaded Plug by CalExotics
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
AanbiedingAnal Serpent 35 cm by Hidden Desire Extreme
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Rechargeable Curved Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Rocking Vibe S Remote Controlled Anal Probe by My Stim
Normale prijs CHF 79.00Normale prijsCHF 83.00Aanbiedingsprijs CHF 79.00Aanbieding -
Pressure Rimming Anal Probe by CalExotics Bionic
Normale prijs CHF 100.00Normale prijsCHF 107.00Aanbiedingsprijs CHF 100.00Aanbieding -
AanbiedingDeep Stud Probe Butplug by CalExotics Deep
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Eclipse Rocking Probe vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Silicone Remote Pinpoint Pleaser by CalExotics
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
AanbiedingVibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Mystim Twisting Tom by MyStim
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Twisted Ribbed Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00Twisted Ribbed Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00Twisted Ribbed Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00 -
Twisted Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00Twisted Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00Twisted Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Rechargeable Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Rechargeable Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Rechargeable Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Rock Bottom Beaded Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 51.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 51.00
-
Anaal douche
Anaal Douche: Hygiënisch en comfortabel voor anale seks Wat is een anaal...
-
Glijmiddel voor anaal gebruik
Anaal Glijmiddel: Comfort en Plezier voor Anale Activiteiten Anaal glijmiddel: Meer comfort...
-
Anaal vibrators
Anaalvibrator: Intens genot via anale stimulatie Wat is een anaalvibrator? Een anaalvibrator...
Alles wat je weten wil over anale sex
De Do's & Dont's van anale sex
Anale seks. Alleen al het horen van deze woorden maakt dat sommige mensen zich niet op hun gemak voelen. Toch is het het nummer 1 standje waar mannelijke partners om vragen om uit te proberen. Of je er nou nieuwsgierig naar bent of als je er klaar voor bent dit avontuur uit te proberen, kijk naar deze simpele handleiding.

DO’S:
1. Wees ervan overtuigd dat je dit graag wilt. Het is belangrijk om gezamenlijk te besluiten dat jullie dit willen uitproberen.
2. Relax. De anale spieren zijn strak en als je daar gepenetreerd wordt moet je diep inhalen omdat het waarschijnlijk pijn zal doen. Het beste is het eerst met een vinger te proberen zodat de spieren zich kunnen ontspannen. Begin langzaam totdat de opening zich begint te verwijden. Je kunt ook beginnen met een kleine butplug om te ervaren of anale se iets voor jou is, en om de spieren van de anus wat op te rekken
3. Smeer! Smeer! Smeer! Om op een plezierige wijze anale seks te hebben moet je genoeg glijmiddel gebruiken. Happytoys heeft een groot assortiment glijmiddelen voor anaal gebruik. Als je condooms gebruikt koop dan speciale glijmiddel voor condooms.
DON’TS:
1. Niet haasten of forceren. Het ergste wat je kunt doen is het penetreren te forceren, het kan zijn dat daardoor het genot van anale seks voor goed voorbij is. Als je je tijd neemt en het langzaam aan doet zal de ervaring plezieriger zijn.
2. Vergeet de Soa’s niet. Een van de meest gemaakte fouten die stellen maken is dat ze vergeten condooms te gebruiken. Met anale seks kan je sneller een geslachtziekte oplopen.
3. Laat de penis nooit direct vanuit je anus in je vagina of mond komen. Dit betekend dat als je besluit dat je anale seks wilt hebben voordat je orale of vaginale seks hebt, de penis eerst zorgvuldig gewassen moet worden voordat je daaraan toegeeft. De bacteriën die in je anus voorkomen kunnen infectie of irritatie veroorzaken, dus wees erg netjes.
Vergeet niet dat de meeste stellen eerst moeten oefenen als het aankomt om iets nieuws uit te proberen op seksueel gebied. Als het de eerste keer niet goed gaat, wees niet ontmoedigd. Blijf proberen. Wees geduldig en zachtaardig met jezelf en je partner. Neem de tijd. En boven alles, geniet van het ontdekken!
Wil je alleen anale sex ervaren? Bekijk dan alle anaal vibrators en dildo's
Het belang van de anale doucht
Waarom spoelen?
Door anaal te spoelen is er in de endeldarm en het onderste gedeelte van de dikke darm geen ontlasting meer. Sommige mensen geven aan dat ze dan meer kunnen genieten van anale seks.
Spoelen is nochtans geen must. Genieten van anale seks kan zeker zonder spoelen. Drink voldoende water en eet gezonde en vezelrijke voeding. Dat zorgt voor een goed gevormde stoelgang. Zo is de endeldarm na ontlasting goed proper. Eet daarom veel:
- fruit en groenten
- granen zoals brood, pasta en rijst
- zetmeelrijke voeding zoals maïs en aardappelen.
Anaal spoelen en BDSM
In BDSM spoelen sommigen ook om “doktertje te spelen”. Dan krijg de patiënt (de onderdanige of submissive) het water ingespoten door de arts (de dominante).
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

























