-
Manpower Anal Plug & Cock Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 22.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Manpower Automatic Power Pump Penis Pomp by ToyJoy
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Manpower Power Halo C-Ring Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Manpower Power Plug & Penisring by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00Manpower Power Plug & Penisring by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00Manpower Power Plug & Penisring by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Plug Prostate Massager by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Manpower Power Plug Prostate Massager by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Manpower Power Plug Prostate Massager by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00 -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Manpower Power Stud Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00Manpower Power Stud Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00Manpower Power Stud Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingManpower Pump Master by ToyJoy
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Manpower Stud Rings 2pcs by ToyJoy
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Power Stretchy Clear Blue by ToyJoy
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Power Stretchy Grey Blue by ToyJoy
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Power Stretchy Sleeve Blue by ToyJoy
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Triple Pipe C-Ring by ToyJoy Manpower
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
🎨 ToyJoy Collectie – Kleurrijk genot, speelse innovatie en betrouwbare kwaliteit
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om de sleur te doorbreken, je fantasie de vrije loop te laten en puur plezier te herontdekken? De ToyJoy collectie op happytoys.nl nodigt je uit voor een vrolijke, onbevangen en zinnenprikkelende ontdekkingsreis. Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in dit sprankelende assortiment, dat speciaal is ontworpen om intiem welzijn voor iedereen toegankelijk, leuk en uiterst bevredigend te maken. Als integer en betrokken familiebedrijf begrijpen we bij happytoys.nl dat sensualiteit en speelsheid hand in hand gaan. Of je nu aan het begin staat van je intieme wellnessreis of op zoek bent naar een uitdagende toevoeging; dit vertrouwde merk stimuleert je nieuwsgierigheid en brengt kleur in de slaapkamer.
Meer van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00
Deze Happytoys zijn geweldig voor jullie samen
-
GLIDE Extreme 100 ml by Mister B
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
AanbiedingRimming Plug XL by B-Vibe
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 166.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
AanbiedingS8 Waterbased Warming Lube 125ml
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Aanbieding -
Scandal Universal Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Universal Love Rider Premium Ring Harness by CalExotics
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
S8 Extreme WB Extreme Lube 100ml Glijmiddel
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Waterbased Lubricant 125ml by S8
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Extreme Anal Power Vibrator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Silicone Rechargeable Teasing Enhancer vibrating cockring by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 45.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Silicone Tri-Snap Scrotum Support Ring - Medium by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Warming Oil - Vanilla Fetish - 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Waterbased Cooling Lube 50ml by S8
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Euroglider Condoms 1008 pcs Condoms by Euroglider
Normale prijs CHF 237.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 237.00 -
AanbiedingCondoms 144pcs by Euroglider
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 53.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingBio lube Super Wb 100ml by Hot
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Aanbieding -
Original - Silicone based lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 7.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Analyse Me Relaxing - Silicone based lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Warming Oil - Blazing Cherry - 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Original Lube 250 ml by Pjur
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Goldfather Glijmiddel 250ml by MyStim
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Designer Edition Eos The Rabbit C-Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
AanbiedingGLIDE Extreme 30 ml by Mister B
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Aanbieding -
Snug Plug 7 by B-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00
Voel je sensueel, je verdient het om begeerd te worden. Shop nu de sexy lingerie van HappyToys
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...























































