Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
💖 ToyJoy Manpower Power Pump Black – Stijlvolle kracht en mannelijk volume
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om je zelfvertrouwen een intense boost te geven en te genieten van een voelbaar krachtigere erectie en meer volume? Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in de Manpower Power Pump Black van ToyJoy ✨ Als integer en betrokken familiebedrijf achter happytoys.nl begrijpen we dat seksuele wellness, prestatie en plezier onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Deze hoogwaardige, stijlvolle zwarte vacuümpomp is speciaal ontworpen voor de man die op een veilige en effectieve manier zijn intieme ervaringen naar een sensationeel hoog niveau wil tillen.
Kracht & technologie
De Manpower Power Pump Black combineert bewezen vacuümtechnologie met een discreet en modern design. In tegenstelling doorzichtige pompen biedt deze diepzwarte cilinder een stoere en intieme uitstraling, terwijl de maataanduiding subtiel is verwerkt. De cilinder is gemaakt van stevig, hoogwaardig ABS-materiaal en is uitgerust met een ultra-buigzame sleeve van lichaamsveilig en zijdezacht materiaal. Deze sleeve sluit comfortabel en luchtdicht aan rond de basis, wat zorgt voor een perfect vacuüm. Dankzij het handige en snelwerkende ontluchtingsventiel behoud je op elk moment de absolute controle over de opgebouwde druk en intensiteit.
Jouw ervaring
Ervaar het zinderende gevoel van een toenemende bloedsomloop die zorgt voor een vollere, hardere en langdurige erectie. Zodra je begint te pompen, voel je een intense maar uiterst comfortabele zuigkracht die je zintuigen op scherp zet. Of je de pomp nu gebruikt als spannend ritueel tijdens een uitgebreide solosessie, of als krachtig voorspel om je partner te verrassen met extra uithoudingsvermogen; het resultaat is een intenser orgasme en hernieuwd genot. Deze pomp vormt bovendien een fantastische combinatie met een sensuele stroker voor een nóg completere en zinderende ervaring.
Simone’s tip 💬
“De Manpower Power Pump Black van ToyJoy is een echte aanrader omdat de stijlvolle zwarte uitvoering er fantastisch uitziet en het pompmechanisme heel fijn doseert. Mijn belangrijkste advies: neem de tijd en bouw het vacuüm rustig op. Gebruik daarnaast altijd een royale hoeveelheid hoogwaardig glijmiddel op waterbasis op de sleeve voor een perfecte, luchtdichte afsluiting en optimaal comfort.”
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij happytoys.nl staat jouw comfort en veiligheid altijd op de eerste plaats. Alle materialen van deze ToyJoy pomp zijn grondig getest, 100% huidvriendelijk en volledig vrij van schadelijke weekmakers. De pomp is na gebruik heel eenvoudig te demonteren en snel hygiënisch te reinigen met lauw water en een milde toycleaner. De robuuste kwaliteit en duurzaamheid van dit product sluiten naadloos aan bij de topkwaliteit die je gewend bent van andere bekende wereldmerken op onze webshop, zoals het innovatieve Satisfyer.
Eerlijk & compleet
Wij geloven in een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor jouw intieme wellness. De Manpower Power Pump Black biedt een duurzame, effectieve en laagdrempelige oplossing voor mannen die serieus aan hun uithoudingsvermogen en seksuele fitheid willen werken. Wil je jouw erotische lifestyle verder uitbreiden voor nog meer variatie in de slaapkamer? Verken dan gerust ons uitgebreide assortiment aan innovatieve toys, zoals uitdagende rabbit vibrators of stimulerende koppelspeeltjes op happytoys.nl.
Discrete levering
Privacy is bij happytoys.nl een absolute garantie. Wij zorgen ervoor dat jouw bestelling snel en uiterst discreet binnen Nederland wordt verzonden. Het pakket wordt verpakt in een stevige, volledig neutrale en blanco doos zonder logo's, merknamen of productverwijzingen. Niemand aan de deur weet wat jij hebt besteld, waardoor je met een gerust hart kunt uitkijken naar jouw pakketje.
Heb je na het lezen nog vragen over de Manpower Power Pump Black of wil je graag persoonlijk advies over welke wellnessproducten het beste bij jouw doelen passen? Simone helpt je graag en staat klaar om al je vragen discreet en professioneel te beantwoorden, zodat jij de perfecte keuze kunt maken.
#happytoys #sexualwellness #toyjoy #manpowerpump #blackpump #vacuumpomp #mannelijkekracht #erectietraining #intiemgenieten #soloplezier #happytoysnl
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first


















Andere Happytoys van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Triple Pipe C-Ring by ToyJoy Manpower
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















