-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingFloral Jacquard Nipple Pasty by Geisha
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Elixir Love Drops 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Elixir Love Drops 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Elixir Love Drops 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Floral Jacquard Bloom Bud Flogger by Geisha
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Prolong Male Cream 30 ml by Geisha
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Sensual Massage Candle 145 ml by Geisha
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Sensual Massage Candle 145 ml by Geisha
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Sensual Massage Candle 145 ml by Geisha
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
AanbiedingNatural Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 14.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
Floral Jacquard Hogtie by Geisha
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
AanbiedingFloral Jacquard Collar & Leash by Geisha
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Floral Jacquard Wrist Cuffs by Geisha
Normale prijs CHF 47.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 47.00 -
Floral Jacquard Paddle by Geisha
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Pheromone Perfume For Her 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Floral Jacquard Ankle Cuffs by Geisha
Normale prijs CHF 49.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 49.00 -
Floral Jacquard Blindfold by Geisha
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Stimulating Clitoral Gel 30 ml by Geisha
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
AanbiedingSensual Massage Oil 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 11.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Sensual Massage Oil 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 11.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Sensual Massage Oil 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 11.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Aanbieding -
Vibrating Clitoral Gel 30 ml by Geisha
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
AanbiedingCooling Lubricant 100 ml100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Pheromone Perfume For Him 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
AanbiedingGolden Shimmer Body Oil 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Pheromone Bedroom Scent Sticks 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Pheromone Bedroom Scent Sticks 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Pheromone Bedroom Scent Sticks 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding
More BDSM
-
Scandal Universal Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Universal Love Rider Premium Ring Harness by CalExotics
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
AanbiedingBondage Couture 6 Piece Kit by NS Novelties
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 130.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Extreme Electro Paddle by Hidden Desire
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 85.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Gratifying Cravings Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Scandal Corset Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 41.00 -
Silicone Tri-Snap Scrotum Support Ring - Medium by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Nocturnal Over The Door Cross by CalExotics
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 60.00 -
Spreader Bar with Cuffs by CalExotics Nocturnal
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 72.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Taboom Vogue Contemporary Nipple Spokes
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Long Thai Hooked Pain Stick by Mr. Steel
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Reverse PU Leather Wrist Cuffs by Fifty Shades Of Grey
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Insatiable Desire Mini G-Spot Vibrator Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Sensation Rechargeable G-Spot Rabbit Vibrator by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Aanbieding -
Inner Goddess Silver Pleasure Balls 331g by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Sensation Rechargeable Vibrating Butt Plug by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Sensation Rechargeable Bullet Vibrator Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Tease Feather Tickler by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
AanbiedingPleasure Torch dildo by Mr. Steel
Normale prijs CHF 130.00Normale prijsCHF 140.00Aanbiedingsprijs CHF 130.00Aanbieding -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Ultra Nipple Clamp 1 pc by Mr. Steel
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Ball Crusher Light by Mr. Steel
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Fetish & Fashion Kristine Gag by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...



































































