-
AanbiedingTenera 2 Airpressure Vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 122.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Vibrating & Rotating Nipple & Clitoral Pump by She.E.O.
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Licking Clitoral Pump & Anal Stimulator by She.E.O.
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
French Kiss Suck & Play Interchangeable Set by CalExotics
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Licking Clitoral Automatic Pump by She.E.O.
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Intimate Pump Rechargeable Climaxer Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
DuoVibe I Air Vibrator by Xocoon
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Designer Edition The Kisser Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Free Airpressure Vibrator by Romp
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Reverb G-spot Air pressure Vibrator by Romp
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Shine airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Rose airpressure by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Ravishing Rose Pulse Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Vacuum Vagina & Clitoral Automatic Pump by She.E.O.
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Spin airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Nipple & Clitoral Suckers M/L by She.E.O.
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Nipple & Clitoral Suckers S/M by She.E.O.
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00
Anaal vibrators
-
AanbiedingRimming Plug XL by B-Vibe
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 166.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Amp Butplug by Romp
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
B-Vibe Snug Plug 2 by B-Vibe
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00B-Vibe Snug Plug 2 by B-Vibe
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00B-Vibe Snug Plug 2 by B-Vibe
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Rechargeable X-10 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Hush 2 - 2.25 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00 -
Hush 2 - 1 Inch plug vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
Extreme Anal Power Vibrator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Hush 2 - 1.75 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Rechargeable X-5 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Luster Anal training Kit by Romp
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
AanbiedingTriple Curve Rabbit Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 104.00Aanbieding -
Rechargeable X-10 Beads by CalExotics
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Rotating and Vibrating Probe by CalExotics Rock Bottom
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 41.00Aanbieding -
Licking Clitoral Pump & Anal Stimulator by She.E.O.
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
AanbiedingAnal & Perineum Stimulator by She. E.O.
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Slender Curved Probe by CalExotics Lavender Haze
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Renegade Sphinx Prostate Massager by NS Novelties
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Renegade Rimmer by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Rechargeable Power Balls by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
App-Controlled Warming Wand by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
App-Controlled Advanced Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
App-Controlled Explorer Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
The Stout Inflating Vibrating Plug by ToyJoy Buttocks
Normale prijs CHF 64.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 64.00Aanbieding -
Booty Call Booty Shaker by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 20.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Booty Call Booty Shaker by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 20.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Booty Call Booty Shaker by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 20.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding
App bediende vibrator
-
AanbiedingNora by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Ferri remote controlled panty vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 111.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 111.00Ferri remote controlled panty vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 111.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 111.00Ferri remote controlled panty vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 111.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 111.00 -
Calex Connect Venus Butterfly by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Calex Connect Couples Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Hush 2 - 2.25 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00 -
Hush 2 - 1 Inch plug vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Domi 2 by Lovense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 95.00 -
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
App-Controlled Warming Wand by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
App-Controlled Advanced Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
App-Controlled Explorer Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
App-Controlled Kegel Exerciser by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
AanbiedingOslo Rabbit & Rotation + App by Oninder
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsCHF 109.00Aanbiedingsprijs CHF 90.00Oslo Rabbit & Rotation + App by Oninder
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsCHF 109.00Aanbiedingsprijs CHF 90.00Oslo Rabbit & Rotation + App by Oninder
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsCHF 109.00Aanbiedingsprijs CHF 90.00Aanbieding -
AanbiedingDomi Male Attachment by Lovesense
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
AanbiedingFizz by Lovesense
Normale prijs CHF 109.00Normale prijsCHF 122.00Aanbiedingsprijs CHF 109.00Aanbieding -
Osci 3 Vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 95.00 -
AanbiedingSex Machine by Lovesense
Normale prijs CHF 747.00Normale prijsCHF 803.00Aanbiedingsprijs CHF 747.00Aanbieding -
Dolce couples vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00 -
Lush 2 by Lovesense
Normale prijs CHF 99.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 99.00 -
Ridge Anal Beads by Lovesense
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 114.00 -
Lush Anal by Lovesense
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00
Bullit vibrators
-
COLT Power Bullet - Bullet Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Hide & Play Lipstick Rechargeable by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Hide & Play Lipstick Rechargeable by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Hide & Play Lipstick Rechargeable by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Silicone Remote Bullet by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Funky Bullet by ToyJoy Funky Fun Toys
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Funky Bullet by ToyJoy Funky Fun Toys
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Funky Bullet by ToyJoy Funky Fun Toys
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Wristband Remote Petite Bullet by CalExotics
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Hide & Play Lipstick by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Boundless Mini Massager by CalExotics
Normale prijs CHF 39.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 39.00 -
Bathmate Vibe by Bathmate
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Sensation Rechargeable Bullet Vibrator Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Beat vibrator by Romp
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Rabbit Ears Bullet Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Rabbit Ears Bullet Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Rabbit Ears Bullet Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
COLT Twin Turbo Bullets Double Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
COLT Rechargeable Turbo Bullet vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Rechargeable Mini Bullet by CalExotics
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 25.00
Bunny / Rabbit vibrators
-
Pixies Bunny Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Rechargeable Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsCHF 61.00Aanbiedingsprijs CHF 61.00 -
Rocking G Bunny Vibrator by CalExotics Love Bunny
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Basics Bunny Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Tiny Teasers Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
AanbiedingBunny Vibrator by CalExotics Rave
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
California Dreaming Bel Air Bombshell by CalExotics
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00 -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Love Bunny Rotating Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 69.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 69.00 -
Jack Rabbit Elite Rotating Rabbit vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 88.00Normale prijsCHF 88.00Aanbiedingsprijs CHF 88.00 -
The Flirty Vibe by CalExotics Neon Vibes
Normale prijs CHF 44.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 44.00 -
Hype Dual Wand by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Enchanted Bunny Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00
Clitoris zuigers
-
AanbiedingTenera 2 Airpressure Vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 122.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Vibrating & Rotating Nipple & Clitoral Pump by She.E.O.
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Licking Clitoral Pump & Anal Stimulator by She.E.O.
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
French Kiss Suck & Play Interchangeable Set by CalExotics
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Licking Clitoral Automatic Pump by She.E.O.
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Intimate Pump Rechargeable Climaxer Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
DuoVibe I Air Vibrator by Xocoon
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Designer Edition The Kisser Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Free Airpressure Vibrator by Romp
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Reverb G-spot Air pressure Vibrator by Romp
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Shine airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Rose airpressure by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Ravishing Rose Pulse Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Vacuum Vagina & Clitoral Automatic Pump by She.E.O.
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Spin airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Nipple & Clitoral Suckers M/L by She.E.O.
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Nipple & Clitoral Suckers S/M by She.E.O.
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00
Cockrings met clitoris stimulatie
-
AanbiedingPulse Solo Lux stroker by Hot Octopuss
Normale prijs CHF 109.00Normale prijsCHF 142.00Aanbiedingsprijs CHF 109.00Aanbieding -
AanbiedingAtom Plus Vibrating Cockring by Hot Octopuss
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Aanbieding -
AanbiedingRechargeable Ring Touch by CalExotics
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
AanbiedingThe Aladin Ultimate Couple Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
AanbiedingCouples Slimline Vibrator Ring by Xocoon
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 41.00Aanbieding -
Not (yet) availableWireless Clit Flicker Cockring with clitoris stimulation by CalExotics
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Not (yet) available -

Silicone Rechargeable Dual Exciter Enhancer cockring & Vibrator in 1 by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Not (yet) available -
Not (yet) availableIntimate Butterfly vibrating cockring Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Not (yet) available -
Basics Vibrating Clit-Stim C-Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Designer Edition Eos The Rabbit C-Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00
Dildo's voor jullie samen
-
Size Queen Double Dong 17 inch by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Extreme Double Trouble Anal Penetrator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...




































































































