Shop Calexotics >>>
-
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Scandal Universal Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
AanbiedingThe Regal Empress by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Silicone Lover's Arouser by CalExotics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Universal Love Rider Premium Ring Harness by CalExotics
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
Rechargeable X-10 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Booty Call Booty Double Dare by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Silicone Support cockrings by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Calex Connect Venus Butterfly by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Premium Silicone Ring - Extra Large by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Optimum Series Stroker Pump Sleeve Pussy by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Optimum Series Automatic Smart Pump Replacement Sleeve by CalExotics
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Metallic Bead Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Dr. Joel Kaplan Silicone Prostate Locator by CalExotics
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Boundless Bumper-Stroker Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Milk Master Automatic Milker by CalExotics
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 102.00 -
Pacifica Tahiti by CalExotics
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsCHF 46.00Aanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Scandal Peek-A-Boo Mini Dress by CalExotics
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Scandal Crotchless Pegging Panty Set S/M by CalExotics
Normale prijs CHF 74.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 74.00 -
Scandal 8 Points of Love Bed Restraint by CalExotics
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 82.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Butterfly Kiss Flutter by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
COLT Power Bullet - Bullet Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Slop Top Nasty Luv Cockring by CalExotics
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00
Simone’s Tip 💬
"De artikelen die op mijn site staan zijn door mijzelf uitgezocht. Ze moeten immers goed genoeg zijn voor jou. De Happytoys zijn van de beste ."
Simone, eigenaresse Happytoys
✨ Renegade by NS Novelties – Robuuste Kracht & Sensuele Innovatie
Het merk Renegade is een van de meest populaire en uitgesproken productlijnen van de gerenommeerde Amerikaanse fabrikant NS Novelties. Renegade staat bekend om haar stoere, hoogwaardige en doordachte ontwerpen die speciaal zijn ontwikkeld voor liefhebbers van intense stimulatie, anale verkenning en grensverleggend genot.
Met oog voor ergonomie, materiaalveiligheid en krachtige prestaties biedt Renegade een breed scala aan intieme accessoires voor zowel beginners als ervaren gebruikers.
Wat Maakt Renegade Uniek?
Hoogwaardige & Lichaamsveilige Materialen: De producten van Renegade worden gemaakt van premium siliconen, TPE en ftalaatvrij ABS. Ze voelen fluweelzacht aan op de huid en zijn 100% hypoallergeen en geurloos.
Ergonomisch & Veilig Ontwerp: Veiligheid staat voorop. Anale speeltjes en intieme douches uit de Renegade-lijn zijn voorzien van brede veiligheidsbases, taps toelopende vormen en slimme knijp- en doseermechanismen.
Krachtige Motoren: Veel vibrerende producten in het assortiment beschikken over fluisterstille, maar verrassend sterke motoren met diverse pulsatie- en intensiteitsstanden.
Waterdicht & Onderhoudsvriendelijk: Vrijwel alle artikelen zijn waterdicht of spatwaterdicht, waardoor ze eenvoudig te reinigen zijn met warm water en een milde toycleaner.
Het Assortiment van Renegade
Het assortiment van Renegade bij NS Novelties is ontworpen om aan uiteenlopende wensen te voldoen:
- Anale Vibrators & Plugs: Taps toelopende ontwerpen zoals de Gliders Anal Vibrator die zorgen voor een soepele inbrenging en doordringende trillingen.
- Intieme Douches & Cleansers: Ergonomische reinigingssets zoals de Deluxe Cleanser Douche, speciaal ontworpen voor optimale hygiëne en comfort.
- Prostaat- & Koppelspeeltjes: Doelgerichte vormen die anatomisch aansluiten op het lichaam voor een diepe en intensieve sensatie.
Discrete Verpakking en Levering
Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding. Niemand hoeft te weten wat erin zit, behalve jij.
-
AanbiedingRear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Spectra Bondage Flogger by NS Novelties Spectra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingBondage Couture 6 Piece Kit by NS Novelties
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 130.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
The Vibrating Rose by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Royals Duchess by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingPleasures Dildo Thin 5 inch by NS Novelties
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Alina Collar by NS Novelties Fetish Fashion
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
AanbiedingRenegade Sidekick by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Renegade InflataPlay inflatable buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Renegade Boost Penis Harness by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Bondage Couture Hog Tie by NS Novelties
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
AanbiedingAnal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Aanbieding -
Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Renegade Alpine Remote Buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingRenegade Apex by NS Novelties
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Alpine 2.0 remote controlled vibrating Buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Bondage Couture Wrist Cuffs by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Gliders Anal Vibrator by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Triple Strike Anal Kit by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingFantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Fantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Fantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Stamina Rings by NS Novelties
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Stamina Rings by NS Novelties
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Stamina Rings by NS Novelties
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
























