-
AanbiedingSolace Pro Masturbator by Lovesense
Normale prijs CHF 188.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 188.00Aanbieding -
AanbiedingClear Blast Vacuum Stroker by ToyJoy Hero
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Optimum Series Stroker Pump Sleeve Pussy by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Optimum Series Automatic Smart Pump Replacement Sleeve by CalExotics
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Boundless Bumper-Stroker Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Milk Master Automatic Milker by CalExotics
Normale prijs CHF 101.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 101.00 -
Automatic Aqua Penis Pump by Hidden Desire
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingDeep Squeeze Masturbator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
See-Through Fuckable Pussy Masturbator by Hidden Desire Bangers
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Aanbieding -
AanbiedingAutoblow AI Ultra (EU Plug) By Autoblow
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsCHF 245.00Aanbiedingsprijs CHF 189.00Aanbieding -
Autoblow AI Ultra Anus Sleeve Skin by Autoblow
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Stroker Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Stroker Roxy by CalExotics
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Stroke It Ass Skin by CalExotics
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00 -
Stroke It Mouth Skin by CalExotics
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Boundless Reversible Ribbed Stroker by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
AanbiedingPulse Solo Lux stroker by Hot Octopuss
Normale prijs CHF 109.00Normale prijsCHF 142.00Aanbiedingsprijs CHF 109.00Aanbieding -
KlicLok Stroker by HiSMith
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
The Hitchhiker Pussy Stroker by CalExotics Cheap Thrills
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
AanbiedingAnal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Aanbieding -
Cassandra Pussy Stroker by NS Novelties I Dream Of Milf
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Anita Pussy & Mouth Stroker by NS Novelties Dream of MILF
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Angela Pussy Stroker by NS Novelties Dream of MILF
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
The Personal Secretary Masturbator by CalExotics Cheap Thrills
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Vagina Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vagina Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vagina Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Mouth Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Mouth Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Mouth Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Alexa Tomas Superstar Pussy by Private
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Aqua Bubble Masturbator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00 -
Barely Legal Leilani Pussy by NS Novelties Barely Legal
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Barely Legal Lotus Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 69.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 69.00 -
Barely Legal Hazel Pussy by NS Novelties Barely Legal
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 74.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Aanbieding -
Barely Legal Daisy Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 55.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 55.00 -
Boundless FTM Stroker 2.75'/7 cm by CalExotics
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Boundless FTM Stroker 2'/5 cm by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Anime Stroker Misty by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
NIEUW
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 453.00Normale prijsCHF 472.00Aanbiedingsprijs CHF 453.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Strokers Handjob help
Strokers: Intens genot voor de man
Strokers: Realistisch genot voor solo avonturen.
Strokers zijn seksspeeltjes die ontworpen zijn om de sensatie van penetratie na te bootsen. Ze zijn er in verschillende vormen, maten en materialen, en bieden een scala aan sensaties. Of je nu op zoek bent naar een realistische ervaring of een meer gestructureerde stimulatie, er is een stroker die bij je past.
Wat is een stroker?
Een stroker is een cilindervormig seksspeeltje met een opening aan één of beide uiteinden. Het is ontworpen om de penis in te brengen en te bewegen, waardoor een gevoel van penetratie ontstaat. De binnenkant van de stroker is vaak voorzien van ribbels, bobbels of andere texturen om de sensatie te verhogen.
Soorten strokers
Er zijn verschillende soorten strokers verkrijgbaar, waaronder:
Realistische strokers: Deze strokers zijn ontworpen om het gevoel van een vagina of anus na te bootsen. Ze zijn vaak gemaakt van zachte, realistische materialen zoals siliconen of TPE.
Gestructureerde strokers: Deze strokers hebben een gestructureerde binnenkant met ribbels, bobbels of andere texturen. Ze bieden een intensere stimulatie dan realistische strokers.
Vibrerende strokers: Deze strokers zijn voorzien van een vibrator die extra stimulatie biedt. Ze zijn perfect voor mannen die op zoek zijn naar een extra intens gevoel.
Opblaasbare strokers: Deze strokers kunnen worden opgeblazen om de maat en de strakheid aan te passen. Ze zijn perfect voor mannen die op zoek zijn naar een aanpasbare ervaring.
Veiligheidstips
Gebruik altijd glijmiddel bij het gebruik van een stroker.
Maak de stroker na gebruik grondig schoon met water en zeep of een seksspeeltjesreiniger.
Bewaar de stroker op een koele, droge plaats.
Gebruik de stroker niet als je huidirritatie of andere medische problemen hebt.
Hashtags voor happytoys.nl
#stroker #masturbatie #seksspeeltjes #mannenspeeltjes #seksueelgenot #intimiteit #plezier #happytoys
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















































































