Manpower Power Plug Prostate Massager by ToyJoy
Manpower Power Plug Prostate Massager by ToyJoy
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
💖 ToyJoy Manpower Power Plug Prostate Massager – Diepe stimulatie en pure mannelijke wellness
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om een geheel nieuwe dimensie van intens genot en mannelijke wellness te ontdekken? Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in de Manpower Power Plug Prostate Massager van ToyJoy ✨ Als integer en betrokken familiebedrijf achter happytoys.nl weten we dat het verkennen van de prostaat kan leiden tot de meest intense en diepe orgasmes die een man kan ervaren. Deze anatomisch gevormde massager is speciaal ontworpen voor mannen die verlangen naar gerichte stimulatie, ultiem comfort en een zinderende ontdekkingsreis naar hun verborgen genotscentrum.
Kracht & technologie
De Manpower Power Plug Prostate Massager blinkt uit in ergonomie en geavanceerd design. De plug is voorzien van een perfecte, subtiele hoek die exact is afgestemd op de anatomie van het mannelijk lichaam om de prostaat feilloos en comfortabel te masseren. Gemaakt van hoogwaardig, lichaamsveilig en zijdezacht silicoon, glijdt deze massager soepel naar binnen en neemt hij snel de lichaamstemperatuur aan. Wat dit product echt superieur maakt ten opzichte van standaard plugs, is de brede, ergonomische T-basis. Deze zorgt niet alleen voor absolute veiligheid tijdens het gebruik, maar beweegt ook natuurlijk mee met je lichaamscontouren.
Jouw ervaring
Laat je meeslepen door een golf van diepe, intense en pulserende sensaties. Vanaf het moment van inbrengen zorgt het fluweelzachte silicoon voor een comfortabel en vol gevoel dat de zintuigen op scherp zet. Bij elke beweging of aanspanning van je spieren masseert de plug de prostaat op een uiterst effectieve manier, wat kan leiden tot een overweldigend orgasme zonder dat er directe penisstimulatie nodig is. Deze massager is perfect voor een ontspannende solosessie, maar voegt ook een geweldige extra dimensie toe aan het voorspel met je partner. Combineer hem eens met een sensuele stroker of uitdagende lingerie voor een nóg completere ervaring.
Simone’s tip 💬
“De Manpower Power Plug Prostate Massager van ToyJoy is een echte aanrader omdat de anatomische vorm de prostaat heel nauwkeurig en comfortabel weet te raken. Mijn belangrijkste advies: ontspanning is het sleutelwoord. Neem uitgebreid de tijd en gebruik altijd een royale hoeveelheid hoogwaardig glijmiddel op waterbasis voor een moeiteloze en zijdezachte inbreng.”
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij happytoys.nl staat jouw comfort, hygiëne en veiligheid altijd voorop. Dit ToyJoy product is gemaakt van 100% huidvriendelijk, hypoallergeen en geurloos silicoon dat volledig vrij is van schadelijke weekmakers. De plug is volledig waterproof, waardoor je er ook heerlijk van kunt genieten onder een warme douche of in een ontspannend bad. Na gebruik reinig je de massager snel en eenvoudig met lauw water en een goede toycleaner. De betrouwbaarheid en hoogwaardige afwerking sluiten naadloos aan bij de topkwaliteit die je gewend bent van andere bekende wereldmerken op onze webshop, zoals het innovatieve Satisfyer.
Eerlijk & compleet
Wij geloven in een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor jouw seksuele wellness. De Manpower Power Plug Prostate Massager biedt een duurzame, effectieve en laagdrempelige manier om prostaatstimulatie te ontdekken of te verdiepen. Ben je naast deze intieme massager op zoek naar andere manieren om solo of samen te experimenteren? Ontdek dan gerust ons uitgebreide assortiment aan innovatieve toys, zoals stimulerende penisringen of uitdagende rabbit vibrators op happytoys.nl.
Discrete levering
Privacy is bij happytoys.nl een absolute garantie. Wij zorgen ervoor dat jouw bestelling snel en uiterst discreet binnen Nederland wordt verzonden. Het pakket wordt verpakt in een stevige, volledig neutrale en blanco doos zonder logo's, merknamen of productverwijzingen. Niemand aan de deur weet wat jij hebt besteld, waardoor je met een gerust hart kunt uitkijken naar jouw pakketje.
Heb je na het lezen nog vragen over de Manpower Power Plug Prostate Massager of wil je graag persoonlijk advies over hoe je dit speeltje het beste kunt gebruiken? Simone helpt je graag en staat klaar om al je vragen discreet en professioneel te beantwoorden, zodat jij de perfecte keuze kunt maken.
#happytoys #sexualwellness #toyjoy #manpower #prostatemassager #prostaatplug #intiemgenieten #soloplezier #diepgenot #erotischewellness #happytoysnl
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first






Andere Happytoys van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















