Manpower Power Stud Sleeve by ToyJoy
Manpower Power Stud Sleeve by ToyJoy
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
💖 ToyJoy Manpower Power Stud Sleeve – Ultieme vergroting en intense textuur
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om jouw prestaties in de slaapkamer naar een sensationeel nieuw niveau te tillen en je partner te verrassen met extra volume? Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in de Manpower Power Stud Sleeve van ToyJoy ✨ Als integer en betrokken familiebedrijf achter happytoys.nl begrijpen we dat zelfvertrouwen en puur genot hand in hand gaan. Deze hoogwaardige penishuls is speciaal ontworpen voor mannen en koppels die verlangen naar een vollere, dikkere ervaring en een intense, zintuiglijke stimulatie die elke aanraking onvergetelijk maakt.
Kracht & technologie
De Manpower Power Stud Sleeve blinkt uit in comfort en stimulerend design. De huls is gemaakt van ultra-stretch, lichaamsveilig en zijdezacht TPR-materiaal dat zich moeiteloos naar jouw contouren vormt en stevig blijft zitten. Wat dit product echt superieur maakt ten opzichte van standaard basishulzen, is de buitenkant: deze is volledig voorzien van strategisch geplaatste, zachte noppen (studs). Deze textuur zorgt bij elke beweging voor een intense, extra wrijving en gerichte stimulatie van de meest gevoelige zones van je partner, terwijl jij geniet van een heerlijk strakke en stevige omhelzing.
Jouw ervaring
Laat je meeslepen door een zinderende golf van passie en intensiteit. Zodra je de flexibele huls aanbrengt, ervaar je direct een optische en voelbare vergroting die zorgt voor een flinke boost in zelfvertrouwen. Voel hoe de zachte studs over de huid glijden en een diepe, prikkelende sensatie teweegbrengen tijdens het voorspel of de penetratie. Het materiaal warmt snel op tot de lichaamstemperatuur, waardoor de ervaring heel natuurlijk en intens aanvoelt. Deze sleeve is een fantastische uitbreiding van je erotische lifestyle en is prachtig te combineren met een uitdagende rabbit vibrator of een sensuele stroker voor nóg meer variatie.
Simone’s tip 💬
“De Manpower Power Stud Sleeve van ToyJoy is een echte aanrader omdat het in een handomdraai zorgt voor meer volume en een geweldige textuur voor je partner. Mijn belangrijkste advies: gebruik altijd een royale hoeveelheid hoogwaardig glijmiddel op waterbasis, zowel aan de binnenkant als aan de buitenkant van de sleeve. Dit maakt het aanbrengen super eenvoudig en zorgt voor het meest comfortabele en intense genot.”
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij happytoys.nl staat jouw comfort en seksuele wellness altijd voorop. De materialen van deze ToyJoy sleeve zijn grondig getest, 100% huidvriendelijk en volledig vrij van schadelijke weekmakers. De huls is na gebruik heel eenvoudig en hygiënisch te reinigen met lauw water en een milde toycleaner, zodat hij klaar is voor je volgende avontuur. De duurzaamheid en hoogwaardige afwerking sluiten perfect aan bij de topkwaliteit die je gewend bent van andere bekende wereldmerken op onze webshop, zoals het innovatieve Satisfyer.
Eerlijk & compleet
Wij geloven in een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor een optimaal liefdesleven. De Manpower Power Stud Sleeve biedt een laagdrempelige, effectieve en herbruikbare oplossing voor koppels die hun intimiteit willen verrijken. Ben je naast deze stimulerende huls op zoek naar andere manieren om solo of samen te experimenteren? Ontdek dan gerust ons uitgebreide assortiment aan innovatieve toys en accessoires op happytoys.nl om jouw erotische horizon te verbreden.
Discrete levering
Privacy is bij happytoys.nl een absolute garantie. Wij zorgen ervoor dat jouw bestelling snel en uiterst discreet binnen Nederland wordt verzonden. Het pakket wordt verpakt in een stevige, volledig neutrale en blanco doos zonder logo's of productnamen. Niemand aan de deur weet wat jij hebt besteld, waardoor je met een gerust hart kunt uitkijken naar jouw pakketje.
Heb je na het lezen nog vragen over de Manpower Power Stud Sleeve of wil je graag persoonlijk advies over welke accessoires het beste bij jouw wensen passen? Simone helpt je graag en staat klaar om al je vragen discreet en professioneel te beantwoorden, zodat jij de perfecte keuze kunt maken.
#happytoys #sexualwellness #toyjoy #manpower #penissleeve #studsleeve #intiemgenieten #koppelspeeltje #extravolume #slaapkamerplezier #happytoysnl
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first
You might also like









Andere Happytoys van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Triple Pipe C-Ring by ToyJoy Manpower
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















