Manpower Power Plug & Penisring by ToyJoy
Manpower Power Plug & Penisring by ToyJoy
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
🌶️ ToyJoy Manpower Power Plug & Penisring – Ultieme Kracht
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om de passie in de slaapkamer naar een ongekend niveau te tillen? Met de Manpower Power Plug & Penisring van het bekende merk ToyJoy haal je een intense en grensverleggende ervaring in huis. Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in deze veelzijdige wellness-set, die speciaal is ontworpen voor mannen die houden van langdurig genot en diepere stimulatie. Bij happytoys.nl, hét integere familiebedrijf waar passie en betrouwbaarheid hand in hand gaan, geloven we dat intimiteit een ontdekkingsreis is. Dit uitdagende duo prikkelt de zintuigen en nodigt uit om samen of solo nieuwe horizonten te verkennen.
Kracht & technologie
De kracht van dit hoogwaardige product zit in de perfecte synergie tussen de anatomisch gevormde anaalplug en de flexibele erectiering. ToyJoy heeft gekozen voor superieur, zijdezacht materiaal dat snel de lichaamstemperatuur aanneemt voor een uiterst comfortabele ervaring. Waar standaard producten vaak tekortschieten in flexibiliteit, biedt deze set een stevige maar comfortabele grip die de doorbloeding subtiel optimaliseert. De plug is voorzien van een slanke hals en een brede, veilige T-basis, waardoor je zorgeloos kunt genieten van de intense, opbouwende druk.
Jouw ervaring
Het gevoel van deze set is simpelweg overweldigend te noemen. Het fluweelzachte oppervlak glijdt moeiteloos naar binnen, terwijl de knellende ring zorgt voor een hardere, vollere erectie en het orgasme intens uitstelt. Het is een zintuiglijke ervaring waarbij elke beweging zorgt voor een prikkelende sensatie die diep door het lichaam trekt. Of je deze set nu combineert met een verleidelijke set lingerie voor je partner om de spanning op te bouwen, of gebruikt als opwarmertje naast onze populaire rabbit vibrators, de Manpower set staat garant voor puur zelfvertrouwen en grenzeloos plezier.
Simone’s tip 💬
"De Manpower Power Plug & Penisring van ToyJoy is een echte aanrader omdat het twee werelden van stimulatie op een uiterst comfortabele manier combineert voor een intenser orgasme. Mijn belangrijkste advies: gebruik altijd een royale hoeveelheid hoogwaardig glijmiddel op waterbasis om het inbrengen soepel en comfortabel te maken, en reinig de set na gebruik grondig met een goede toycleaner."
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij happytoys.nl staat de kwaliteit van jouw intieme speeltjes voorop. Hoewel deze specifieke set geen USB-opladen vereist omdat hij volledig mechanisch werkt, is het materiaal 100% waterdicht en hygiënisch te reinigen. Dit maakt het product perfect bruikbaar onder de douche of in een ontspannend bad. Net zoals je van topmerken zoals Satisfyer gewend bent, levert ToyJoy met deze set een staaltje vakmanschap af waar je blindelings op kunt vertrouwen voor veilige en langdurige slaapkameravonturen.
Eerlijk & compleet
Wij streven naar een eerlijke prijs-kwaliteitverhouding, zodat premium genot voor iedereen bereikbaar blijft. Naast deze stimulerende set biedt happytoys.nl een ontzettend breed en compleet assortiment om al jouw fantasieën tot leven te wekken. Ontdek bijvoorbeeld ook onze hoogwaardige strokers voor extra soloplezier, of laat je inspireren door de vele andere innovatieve speeltjes in onze webshop die je liefdesleven een spannende boost geven.
Discrete levering
Jouw privacy is ons allerhoogste goed. Daarom zorgen wij er altijd voor dat jouw bestelling in een volledig neutrale verpakking wordt verzonden, zonder logo's of herleidbare productnamen op de buitenkant. We garanderen een snelle, anonieme en discrete verzending binnen Nederland, zodat jij met een gerust hart kunt uitkijken naar het moment dat jouw pakketje bezorgd wordt.
Mocht je na het lezen nog vragen hebben over de werking, het materiaal of het gebruik van dit product, aarzel dan niet om contact op te nemen. Simone helpt je graag persoonlijk en discreet verder met professioneel advies, zodat je met het volste vertrouwen de juiste keuze kunt maken voor jouw intieme welzijn.
#happytoys #sexualwellness #toyjoy #manpower #penisring #anaalplug #intiemgenot #erotiek #slaapkamerplezier #manwellness #happytoysnl
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first






Andere Happytoys van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Triple Pipe C-Ring by ToyJoy Manpower
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















