Manpower Anal Plug & Cock Ring by ToyJoy
Manpower Anal Plug & Cock Ring by ToyJoy
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
💖 ToyJoy Manpower Anal Plug & Cock Ring – Grenzeloos genot en intense kracht
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om je intieme grenzen te verleggen en te genieten van een ongekend krachtige erectie in combinatie met diepe, intense stimulatie? Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in de Manpower Anal Plug & Cock Ring van ToyJoy ✨ Als integer en betrokken familiebedrijf achter happytoys.nl weten we hoe spannend het is om nieuwe vormen van genot te ontdekken. Dit veelzijdige combinatiespeeltje is speciaal ontworpen voor mannen en koppels die verlangen naar een vollere, hardere erectie en een zinderende dubbele stimulatie die al je zintuigen prikkelt.
Kracht & technologie
De Manpower Anal Plug & Cock Ring blinkt uit in ergonomisch design en anatomisch comfort. De flexibele cockring sluit stevig en comfortabel aan rond de basis van de penis, wat de bloedafvoer vertraagt en zorgt voor een voelbaar krachtigere erectie en een intenser uithoudingsvermogen. De aangekoppelde plug is perfect gevormd voor een heerlijk vol gevoel en gerichte stimulatie van de gevoelige zones van binnenuit. Gemaakt van hoogwaardig, lichaamsveilig en zijdezacht silicoon, biedt dit product een hygiënische en comfortabele ervaring die superieur is aan standaard basisspeeltjes.
Jouw ervaring
Laat je meeslepen door een golf van intense, diepe sensaties die zowel intern als extern hun werk doen. De strakke omhelzing van de ring versterkt je mannelijke kracht, terwijl de plug zorgt voor een adembenemend vol gevoel tijdens het voorspel of een zinderende solosessie. Het flexibele materiaal beweegt soepel mee met je lichaam, waardoor elke beweging intens en natuurlijk aanvoelt. Dit veelzijdige speeltje is ook geweldig om samen met je partner te gebruiken tijdens de penetratie, en vormt een perfecte match met een sensuele stroker of een uitdagende rabbit vibrator voor een explosieve, gezamenlijke climax.
Simone’s tip 💬
“De Manpower Anal Plug & Cock Ring van ToyJoy is een echte aanrader omdat het de perfecte balans biedt tussen een hardere erectie en intense interne stimulatie. Mijn belangrijkste advies: gebruik altijd een royale hoeveelheid hoogwaardig glijmiddel op waterbasis bij het inbrengen van de plug. Dit zorgt voor maximaal comfort en laat je optimaal ontspannen en genieten.” — Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij happytoys.nl staat jouw seksuele wellness en veiligheid voorop. Dit ToyJoy product is gemaakt van 100% lichaamsveilig, gifvrij en geurloos silicoon dat snel de lichaamstemperatuur aanneemt. Het materiaal is volledig waterproof, waardoor je er ook zorgeloos van kunt genieten onder de douche of in een ontspannend bad. De superieure afwerking en betrouwbaarheid van deze ring en plug sluiten naadloos aan bij de topkwaliteit die je gewend bent van andere wereldmerken op onze webshop, zoals het innovatieve Satisfyer.
Eerlijk & compleet
Wij geloven in eerlijke prijzen voor hoogwaardige intieme producten. Met deze multifunctionele set haal je een duurzaam en effectief speeltje in huis dat je seksleven direct verrijkt en intenser maakt. Ben je naast deze stimulerende ring en plug op zoek naar nog meer variatie of specifieke wellnessproducten? Verken dan gerust ons uitgebreide assortiment aan innovatieve toys en accessoires op happytoys.nl om jouw erotische horizon te verbreden.
Discrete levering
Privacy is onze hoogste prioriteit. Wij zorgen ervoor dat jouw bestelling snel en uiterst discreet binnen Nederland wordt verzonden. Het pakket wordt verpakt in een volledig neutrale, blanco doos zonder logo’s of productvermeldingen. Zo blijft jouw aankoop gegarandeerd privé en kun je met een gerust gevoel uitkijken naar je bestelling.
Heb je na het lezen nog vragen over de Manpower Anal Plug & Cock Ring of wil je graag persoonlijk advies over hoe je dit speeltje het beste kunt gebruiken? Simone helpt je graag en staat klaar om al je vragen discreet en professioneel te beantwoorden, zodat jij de perfecte keuze kunt maken.
#happytoys #sexualwellness #toyjoy #manpower #cockring #analplug #intiemgenieten #dubbelestimulatie #erectiering #solonkoppel #happytoysnl
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first
You might also like
Manpower Automatic Power Pump Penis Pomp by ToyJoy
69.99 EUR
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
24.99 EUR
Manpower Power Stud Sleeve by ToyJoy
18.99 EUR
Manpower Pump Master by ToyJoy
79.99 EUR
Manpower Stud Rings 2pcs by ToyJoy
12.49 EUR
Power Stretchy Clear Blue by ToyJoy
10.99 EUR






Andere Happytoys van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















