Sync Go by We-Vibe
Sync Go by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
We-Vibe Sync Go: Perfecte pasvorm voor koppels!
We-Vibe Sync Go: Draagbare vibrator voor samenspel!
Versterk de intimiteit en verdiep de verbinding met de innovatieve Sync Go van We-Vibe, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar jouw comfort en ultieme bevrediging vooropstaan! Deze compacte, draagbare vibrator is speciaal ontworpen voor koppels, om beide partners tegelijkertijd te stimuleren tijdens de geslachtsgemeenschap. Met zijn unieke, ergonomische ontwerp, krachtige vibraties en app-functionaliteit, is de Sync Go het perfecte speeltje voor het ontdekken van nieuwe hoogten van plezier, samen.
Waarom de We-Vibe Sync Go een onmisbare toevoeging is:
Uniek, Paar-gericht Ontwerp: De Sync Go heeft een flexibel, C-vormig ontwerp dat is gemaakt om comfortabel te passen tijdens de seks. De vibrator kan door de vrouw worden gedragen, waarbij het ene uiteinde de G-spot intern stimuleert, terwijl het andere uiteinde de clitoris extern prikkelt. Dit zorgt voor gelijktijdige en synchrone stimulatie voor haar, terwijl de vibraties en de vorm van de vibrator ook de penis van de man stimuleren. Het resultaat is een diepere, meer verbonden en intensere ervaring voor beide partners.
Dubbele Stimulatie voor Beide Partners: De Sync Go beschikt over twee krachtige, fluisterstille motoren die gerichte vibraties leveren aan zowel de G-spot als de clitoris. Deze dubbele stimulatie kan de opwinding van de vrouw aanzienlijk verhogen en tegelijkertijd zorgen voor een intense sensatie voor de man. Dit creëert een uniek gevoel van duale bevrediging dat de intimiteit versterkt.
Hoogwaardig, Lichaamsveilig Siliconen: Gemaakt van zijdezacht, 100% lichaamsveilig siliconen, voelt de Sync Go heerlijk aan op de huid. Het materiaal is niet poreus, wat het extreem hygiënisch en gemakkelijk te reinigen maakt. De flexibiliteit van het materiaal zorgt ervoor dat de vibrator zich moeiteloos aanpast aan de contouren van het lichaam, wat zorgt voor een comfortabele en luxueuze ervaring.
App-gestuurde Functionaliteit: De Sync Go is compatibel met de gratis We-Connect™ app, waarmee je de controle over de vibrator kunt delen met je partner, ongeacht de afstand. Dit opent de deur naar spannende mogelijkheden voor spel op afstand en de mogelijkheid om de vibratiepatronen en intensiteiten in realtime aan te passen.
Waterdicht en Oplaadbaar: De vibrator is volledig waterdicht, wat niet alleen zorgt voor eenvoudige reiniging, maar ook de mogelijkheid biedt voor speelse avonturen in de douche of in bad. Bovendien is hij USB-oplaadbaar, wat milieuvriendelijk is en gedoe met batterijen voorkomt. Een volledige oplaadbeurt biedt urenlang intensief plezier.
Comfortabel en Gebruiksvriendelijk: Ondanks de geavanceerde technologie is de bediening van de vibrator intuïtief en eenvoudig. De knoppen zijn subtiel en de vibrator is relatief stil in gebruik. Dit zorgt voor een discrete ervaring, wat perfect is voor koppels die hun privacy willen behouden.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: We-Vibe
Type: Koppels vibrator
Model: Sync Go
Materiaal: Lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: Dubbele motoren, app-connectiviteit, waterdicht, USB-oplaadbaar, flexibel ontwerp.
Aanbevolen glijmiddel: Altijd gebruiken met een royale hoeveelheid glijmiddel op waterbasis.
Waarom je de We-Vibe Sync Go koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw intieme leven verrijken.
Gegarandeerde Kwaliteit en Veiligheid: Wij selecteren zorgvuldig producten van gerenommeerde merken zoals We-Vibe, zodat je verzekerd bent van authenticiteit en duurzaamheid.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren over producten en veilig gebruik.
Focus op Samen Plezier: We moedigen een open en positieve benadering van seksualiteit aan en bieden producten die gericht zijn op het versterken van de intimiteit tussen jou en je partner.
Verdiep jullie verbinding en ontdek samen de kracht van de We-Vibe Sync Go. Bestel hem vandaag nog bij Happytoys en begin aan jullie gezamenlijke reis naar eindeloos plezier!
#WeVibe #SyncGo #Koppelspeeltjes #Koppels #Vibrator #GedeeldGenot #SiliconenSpeeltjes #Waterdicht #Appgestuurd #Seksspeeltjes #Volwassenen #Lingerie #Happytoys #Intimiteit
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first









































Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















