Sync O by We-Vibe
Sync O by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
We-Vibe Sync O: Het ultieme koppel-speeltje!
We-Vibe Sync O: Ultieme vibrator voor koppel-genot!
Ontdek de diepe verbinding en synchrone bevrediging van de Sync O van We-Vibe, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar jouw intieme welzijn en gedeeld plezier vooropstaan! Dit geavanceerde en bekroonde speeltje is speciaal ontworpen voor koppels, om de seksuele ervaring te verdiepen en beide partners tegelijkertijd te stimuleren. Met zijn innovatieve, open vorm en krachtige, dubbele motoren is de Sync O een gamechanger die jullie samen naar nieuwe hoogten van genot brengt.
Waarom de We-Vibe Sync O een essentieel speeltje voor koppels is:
Innovatief en Ergonomisch Ontwerp: De We-Vibe Sync O heeft een unieke, open vorm die perfect is ontworpen voor koppels. De vibrator wordt tijdens de penetratie gedragen en blijft comfortabel en stevig op zijn plaats dankzij de flexibele constructie. De G-spot stimulator en de vibrerende clitorale arm werken perfect samen om beide partners tegelijkertijd intense vibraties te geven, wat zorgt voor een synchroon en gedeeld orgasme.
Dubbele Stimulatie met Krachtige Motoren: Met twee afzonderlijke, krachtige motoren levert de Sync O gerichte vibraties waar jullie ze het meest nodig hebben. De interne arm richt zich op de G-spot en de externe arm zorgt voor een heerlijke clitorale stimulatie. Deze dubbele sensatie creëert een unieke ervaring die de intimiteit versterkt en de opwinding naar een ongekend niveau tilt.
Lichaamsveilig Siliconen en Waterdicht: Gemaakt van zacht, fluweelachtig en 100% lichaamsveilig siliconen, voelt de Sync O zijdezacht aan op de huid. Het materiaal is niet poreus, wat het extreem hygiënisch en gemakkelijk te reinigen maakt. Bovendien is de vibrator volledig waterdicht, wat niet alleen zorgt voor eenvoudige reiniging, maar ook de mogelijkheid biedt voor speelse avonturen in de douche of in bad.
Bediening op Afstand met de We-Vibe App: Een van de meest innovatieve kenmerken van de Sync O is de draadloze bediening. De vibrator kan worden bestuurd met de meegeleverde afstandsbediening of, nog beter, via de gratis We-Vibe App. Met de app kun je de controle overdragen aan je partner, op afstand spelen, je eigen patronen creëren en chatten, zelfs als jullie niet in dezelfde ruimte zijn.
Meerdere Vibratiepatronen en Intensiteiten: De Sync O biedt een uitgebreid scala aan vibratiepatronen en intensiteitsniveaus. Van zachte, pulserende golven tot krachtige, pulserende trillingen, je kunt de instellingen eenvoudig aanpassen om de perfecte sensatie te vinden die jullie samen het meest bevalt.
Oplaadbaar voor Langdurig Plezier: De vibrator is USB-oplaadbaar, wat milieuvriendelijk is en gedoe met batterijen voorkomt. Een volledige oplaadbeurt biedt urenlang intensief plezier, zodat jullie ongestoord van elkaar kunnen genieten.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: We-Vibe
Type: Koppels vibrator
Model: Sync O
Materiaal: Lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: Dubbele motoren, app-bediening, waterdicht, USB-oplaadbaar, uniek ergonomisch ontwerp.
Aanbevolen glijmiddel: Altijd gebruiken met een royaal hoeveelheid glijmiddel op waterbasis.
Waarom je de We-Vibe Sync O koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw intieme leven verrijken.
Gegarandeerde Kwaliteit en Veiligheid: Wij selecteren zorgvuldig producten van gerenommeerde merken zoals We-Vibe, zodat je verzekerd bent van authenticiteit en duurzaamheid.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren over producten en veilig gebruik.
Verdiep jullie verbinding en ontdek samen de kracht van de We-Vibe Sync O. Bestel hem vandaag nog bij Happytoys en geniet van synchroon genot!
#WeVibe #SyncO #Vibrator #Koppelspeeltjes #Koppels #GedeeldGenot #SiliconenSpeeltjes #Appbediening #Waterdicht #Seksspeeltjes #Volwassenen #Lingerie #Happytoys #Intimiteit
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first











































Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















