Nova 2 by We-Vibe
Nova 2 by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
We-Vibe Nova 2: Ultiem G-spot en clitoris genot!
We-Vibe Nova 2: Dubbele vibratie voor koppels!
Ontdek een geheel nieuwe dimensie van intiem plezier met de We-Vibe Nova 2, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar onze filosofie "liever Happy dan Easy" je belofte is voor het verkennen van je diepste verlangens. De Nova 2 is een revolutionaire, tweeledige vibrator die speciaal is ontworpen om zowel de G-spot als de clitoris tegelijkertijd te stimuleren. Met zijn innovatieve, verstelbare design is dit het ultieme speeltje voor koppels die hun seksleven willen verrijken, maar ook perfect voor solo-gebruik.
Wat maakt de We-Vibe Nova 2 zo uniek?
Dubbele Stimulatie: De Nova 2 is uitgerust met twee krachtige, onafhankelijke motoren. Het ene uiteinde stimuleert de G-spot met diepe, interne vibraties, terwijl het andere, flexibele uiteinde de clitoris masseert met zachte, externe trillingen. De twee motoren kunnen onafhankelijk van elkaar worden bediend, wat je de mogelijkheid geeft om eindeloos te experimenteren met verschillende combinaties en intensiteiten.
Flexibel en Comfortabel Design: Het ergonomische design van de Nova 2 is zowel flexibel als comfortabel. De siliconen body is buigzaam en past zich perfect aan de contouren van het lichaam aan, waardoor het draagbaar is tijdens geslachtsgemeenschap. Dit is een groot voordeel ten opzichte van traditionele vibrators. Het zachte, lichaamsveilige siliconenmateriaal voelt heerlijk aan en is eenvoudig te reinigen.
App-bediening en Connectiviteit: De Nova 2 kan draadloos worden bediend via de handige We-Vibe app op je smartphone. Dit opent een wereld van mogelijkheden. Je kunt niet alleen de vibratiepatronen en -intensiteiten aanpassen, maar je partner kan het speeltje ook bedienen, zelfs van grote afstand. De app biedt voorgeprogrammeerde patronen en de optie om je eigen patronen te creëren, wat elke sessie uniek maakt.
Lichaamsveilig en Oplaadbaar: De vibrator is gemaakt van 100% lichaamsveilig siliconen, is waterdicht en USB-oplaadbaar. Dit maakt hem niet alleen extreem hygiënisch, maar ook perfect voor gebruik onder de douche of in bad. De waterdichte functie maakt de reiniging een fluitje van een cent.
Meerdere Vibratiestanden: De Nova 2 biedt een breed scala aan vibratiestanden, van zachte, pulserende patronen tot krachtige, diepe trillingen. Door te experimenteren met de verschillende standen, kun je de perfecte sensatie vinden die leidt tot een explosie van genot, keer op keer.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: We-Vibe
Type: G-spot & Clitoris Vibrator
Model: Nova 2
Materiaal: Lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: Dubbele vibratie, app-bediening, waterdicht, USB-oplaadbaar, verstelbaar design.
Waarom je de We-Vibe Nova 2 koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw intieme leven verrijken.
Gegarandeerde Kwaliteit en Veiligheid: Wij selecteren zorgvuldig producten van gerenommeerde merken zoals We-Vibe, zodat je verzekerd bent van authenticiteit en duurzaamheid.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren over producten en veilig gebruik.
Klaar voor een nieuwe dimensie van plezier? Bestel de We-Vibe Nova 2 vandaag nog bij Happytoys en ontdek de kracht van dubbele stimulatie!
WeVibe #Nova2 #Vibrator #Koppelspeeltjes #Gspot #Clitoris #SeksSpeeltjes #Volwassenen #Plezier #Happytoys
| Product dimensions | 4.33 x 1.69 x 10.22 cm |
| Total length | 21.7 cm |
| Insertable diameter | 3.9 cm |
| Material | Body-safe silicone. Free from phthalates and BPA and made without latex. |
| Rechargeable | Yes |
| Running time in minutes | 120 |
| Charging time in minutes | 90 |
| Water resistance | IPX7 Waterproof |
| Vibration modes | 4 |
| Battery type | Lithium Ion |
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first






























Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 84.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 84.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 84.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 84.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 84.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 84.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
Wand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















