Jive Lite by We-Vibe
Jive Lite by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Jive Lite van We-Vibe: Plezier voor onderweg!
We-Vibe Jive Lite: Discreet, krachtig en draadloos genot!
Ontdek de vrijheid van onopvallend plezier met de revolutionaire Jive Lite van We-Vibe, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar jouw intieme welzijn en discretie vooropstaan! Deze compacte, draadloze vibrator is de perfecte metgezel voor de moderne vrouw die op zoek is naar krachtige, maar discrete stimulatie. Ontworpen om onzichtbaar te zijn onder je kleding, stelt de Jive Lite je in staat om overal en altijd te genieten van heerlijke, gerichte vibraties, van een rustige avond thuis tot een spannende avond uit.
Waarom de We-Vibe Jive Lite jouw favoriete speeltje wordt:
Discreet en Comfortabel Ontwerp: De We-Vibe Jive Lite is het ultieme speeltje voor plezier in het openbaar. Met zijn compacte, ergonomische en flexibele ontwerp past hij perfect in je slipje en blijft hij comfortabel op zijn plek. De gladde, lichaamsveilige siliconen zijn zijdezacht en onopvallend, waardoor niemand ooit zal weten dat je een klein geheim met je meedraagt. Dit opent de deur naar een heel nieuwe wereld van spannende, stiekeme sensaties.
Krachtige, Gerichte Vibraties: Laat je niet misleiden door zijn kleine formaat. De Jive Lite is uitgerust met een krachtige, maar stille motor die intense, gerichte vibraties levert. De kleine, gebogen 'staart' van de vibrator is perfect geplaatst om de clitoris te stimuleren, waardoor je zelfs in de meest onverwachte situaties kunt genieten van een overdonderend orgasme.
Draadloze Bediening via de App: De Jive Lite werkt met de gratis We-Vibe app, waarmee je de controle hebt over een breed scala aan vibratiepatronen en intensiteiten, rechtstreeks vanaf je smartphone. Bovendien kun je via de app je partner de controle geven, zelfs als jullie aan de andere kant van de wereld zijn! Dit maakt de Jive Lite niet alleen een solist-speeltje, maar ook een spannend speeltje voor koppels die van plezier op afstand houden.
Lichaamsveilig en Hygiënisch Materiaal: Zoals alle producten van We-Vibe is de Jive Lite gemaakt van 100% lichaamsveilig siliconen. Het materiaal is niet poreus, hypoallergeen en extreem eenvoudig te reinigen, wat zorgt voor een hygiënische ervaring. Een eenvoudige wasbeurt met warm water en een milde zeep is voldoende.
Waterdicht en Oplaadbaar: De vibrator is volledig waterdicht, wat betekent dat je hem niet alleen kunt gebruiken voor discreet plezier onderweg, maar ook voor speelse avonturen in de douche of in bad. De Jive Lite is ook USB-oplaadbaar, wat milieuvriendelijk is en gedoe met batterijen voorkomt. Eén oplaadbeurt biedt urenlang plezier.
Perfect voor Koppel- of Solospel: De Jive Lite is niet alleen geschikt voor discreet plezier in het openbaar; het is ook een fantastisch speeltje voor intieme momenten met je partner. De draadloze afstandsbediening via de app zorgt ervoor dat je partner de vibraties kan aanpassen, wat een nieuwe, spannende dimensie toevoegt aan jullie spel.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: We-Vibe
Type: Draadloze vibrator voor intern gebruik
Model: Jive Lite
Materiaal: 100% lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: Discreet, app-gestuurde bediening, krachtige motor, waterdicht, USB-oplaadbaar.
Aanbevolen glijmiddel: Alleen op waterbasis.
Waarom je de We-Vibe Jive Lite koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw seksuele ontdekking en genot ondersteunen.
Hoogwaardige Producten: Wij selecteren zorgvuldig producten van gerenommeerde merken zoals We-Vibe, bekend om hun innovatie en kwaliteit.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder herkenbare branding.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren.
Ontdek de opwinding van discreet genot. Bestel de We-Vibe Jive Lite vandaag nog bij Happytoys en neem jouw plezier overal mee naartoe!
#WeVibe #JiveLite #Vibrator #Draadloos #Appgestuurd #Discreet #Seksspeeltjes #Volwassenen #Gspot #Clitorisstimulatie #Happytoys #Koppelspel
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first




















Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















