Rave 2 by We-Vibe
Rave 2 by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Rave 2 by We-Vibe: Onweerstaanbare G-spot sensaties!
We-Vibe Rave 2 Vibrator: Ergonomisch, krachtig genot!
Ontdek de diepe, G-spot stimulerende sensaties van de vernieuwde Rave 2 Vibrator van We-Vibe, nu beschikbaar bij Happytoys, waar jouw comfort en ultieme bevrediging vooropstaan! Deze ergonomisch ontworpen vibrator is de perfecte partner voor solo-genot, maar ook voor het verkennen van nieuwe dynamieken met je partner. Met zijn unieke, gekromde vorm en de krachtige, gerichte trillingen, is de Rave 2 speciaal ontworpen om de meest gevoelige plekken te bereiken en jou naar nieuwe hoogten van plezier te brengen.
Waarom de We-Vibe Rave 2 Vibrator een onmisbare toevoeging is:
Ergonomisch Design voor Gerichte Stimulatie: De Rave 2 is uitgerust met een perfecte kromming die de G-spot moeiteloos bereikt en stimuleert. De vorm is intuïtief en comfortabel, waardoor je gemakkelijk de juiste hoek kunt vinden voor de meest intense sensaties. De punt van de vibrator is zacht en flexibel, maar de basis is stevig genoeg om een krachtige, gerichte stimulatie te garanderen.
Dubbele Motor voor Dubbel Plezier: De We-Vibe vibrator beschikt over twee krachtige motoren: één in de punt voor diepe G-spot stimulatie en één in de basis voor stimulerende trillingen tegen het lichaam. Dit zorgt voor een unieke ervaring van dubbele bevrediging, waardoor je het beste van twee werelden krijgt. De combinatie van interne en externe trillingen maakt elke sessie onvergetelijk.
Meerdere Vibratiepatronen en Intensiteiten: Met een breed scala aan vibratiepatronen en intensiteitsniveaus biedt de Rave 2 eindeloze mogelijkheden om te experimenteren. Je kunt eenvoudig schakelen tussen zachte, pulserende golven en intense, krachtige trillingen om de perfecte sensatie te vinden. De bediening is eenvoudig en intuïtief, waardoor je je volledig kunt concentreren op het genot.
Hoogwaardig, Lichaamsveilig Siliconen: Gemaakt van zacht, fluweelachtig en 100% lichaamsveilig siliconen, voelt de vibrator heerlijk aan op de huid. Het materiaal is niet poreus, wat het extreem hygiënisch en gemakkelijk te reinigen maakt. Het past zich moeiteloos aan de contouren van het lichaam aan, wat zorgt voor een comfortabele en luxueuze ervaring.
Waterdicht en USB-oplaadbaar: De vibrator is volledig waterdicht, wat niet alleen zorgt voor eenvoudige reiniging, maar ook de mogelijkheid biedt voor speelse avonturen in de douche of in bad. Bovendien is hij USB-oplaadbaar, wat milieuvriendelijk is en gedoe met batterijen voorkomt. Een volledige oplaadbeurt biedt urenlang intensief plezier.
Stille, Discrete werking: Ondanks de krachtige motoren is de Rave 2 opmerkelijk stil in gebruik. Dit zorgt voor een discrete ervaring, wat perfect is voor degenen die hun privacy willen behouden.
Compatibel met de We-Vibe App: De Rave 2 is te koppelen met de We-Vibe app, waardoor je nog meer controle hebt over de vibratiepatronen en intensiteiten. Je kunt de vibrator op afstand laten bedienen door je partner, wat een extra dimensie van verbondenheid toevoegt aan jullie spel, ongeacht de afstand.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: We-Vibe
Type: G-spot Vibrator
Model: Rave 2
Materiaal: Lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: Dubbele motoren, meerdere vibratiepatronen, waterdicht, USB-oplaadbaar, app-gestuurd.
Aanbevolen glijmiddel: Altijd gebruiken met een royale hoeveelheid glijmiddel op waterbasis.
Waarom je de We-Vibe Rave 2 koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw intieme leven verrijken.
Gegarandeerde Kwaliteit en Veiligheid: Wij selecteren zorgvuldig producten van gerenommeerde merken zoals We-Vibe, zodat je verzekerd bent van authenticiteit en duurzaamheid.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren.
Ontdek de grenzeloze sensaties van de Rave 2. Bestel de We-Vibe Rave 2 Vibrator vandaag nog bij Happytoys en ervaar de kracht van diep, gericht genot!
#WeVibe #Rave2 #Vibrator #Gspot #SiliconenSpeeltjes #Waterdicht #USBoplaadbaar #AppGestuurd #Seksspeeltjes #Volwassenen #Happytoys #Koppelspel
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first



















































Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 197.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 197.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 197.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 131.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 131.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 131.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 131.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 131.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 131.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 84.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 84.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 84.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 84.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 84.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 84.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 131.00Normale prijsCHF 131.00Aanbiedingsprijs CHF 131.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 131.00Normale prijsCHF 131.00Aanbiedingsprijs CHF 131.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 131.00Normale prijsCHF 131.00Aanbiedingsprijs CHF 131.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 131.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 131.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















