Ditto + by We-Vibe
Ditto + by We-Vibe
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
We-Vibe Ditto+: De ultieme vibrator voor koppels!
We-Vibe Ditto+: Perfecte G-spot & clitorale vibrator!
Versterk de intimiteit en verdiep het gedeelde genot met de baanbrekende We-Vibe Ditto+ Vibrator van We-Vibe, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar plezier, innovatie en verbinding samenkomen! De Ditto+ is de opvolger van de razendpopulaire Ditto en is speciaal ontworpen om de G-spot of de prostaat te stimuleren, terwijl tegelijkertijd de clitoris van de andere partner wordt geprikkeld. Dit unieke speeltje is de perfecte brug tussen solo- en koppelplezier, en tilt de seksuele ervaring naar een geheel nieuw niveau van synchroniciteit en bevrediging.
Waarom de We-Vibe Ditto+ een gamechanger is voor koppels:
Slim Ontwerp voor Dubbele Stimulatie: De Ditto+ is ontworpen met een flexibele, ergonomische vorm die perfect past in de anatomie van beide partners. De vibrator kan tijdens de geslachtsgemeenschap in de vagina of anus worden geplaatst, waarbij de interne arm de G-spot of prostaat stimuleert, terwijl de kleine, krachtige externe arm de clitoris of het perineum stimuleert. Dit zorgt voor een unieke en intense duale stimulatie die beide partners tegelijkertijd kan laten klaarkomen.
Krachtige en Stille Vibraties: De Ditto+ is uitgerust met meerdere krachtige motoren die sterke, diepe vibraties leveren. Ondanks deze kracht, staat We-Vibe bekend om zijn fluisterstille technologie, wat zorgt voor een discrete ervaring. Je kunt je volledig concentreren op het moment, zonder afleiding van geluid.
Volledig App-bestuurbaar: Een van de meest innovatieve kenmerken van de Ditto+ is de compatibiliteit met de gratis We-Vibe App. Hiermee kun je niet alleen de vibratiepatronen en intensiteiten bedienen, maar kun je ook je partner de controle geven, zelfs van grote afstand. Dit opent de deur naar een wereld van speelsheid en langeafstandsrelaties.
Lichaamsveilig en Zacht Siliconen: Gemaakt van zijdezacht, 100% lichaamsveilig siliconen, voelt de Ditto+ heerlijk aan op de huid en is het extreem hygiënisch. Het materiaal is niet poreus, waardoor het gemakkelijk te reinigen is. De soepelheid van het materiaal zorgt voor een comfortabele en luxueuze ervaring, en het past zich moeiteloos aan je lichaam aan.
Waterdicht en Oplaadbaar: De vibrator is volledig waterdicht, wat het niet alleen eenvoudig maakt om te reinigen, maar ook de mogelijkheid biedt voor avontuurlijk plezier onder de douche of in bad. Bovendien is de Ditto+ USB-oplaadbaar, wat milieuvriendelijk is en gedoe met batterijen voorkomt. Een snelle oplaadtijd zorgt voor langdurig plezier.
Veelzijdige Vibratiepatronen: De Ditto+ biedt een scala aan vooraf ingestelde vibratiepatronen en de mogelijkheid om je eigen patronen te creëren via de app. Dit stelt je in staat om de perfecte sensatie te vinden, van zachte, pulserende golven tot intense, climax-inducerende trillingen.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: We-Vibe
Type: Koppelsvibrator
Model: Ditto+
Materiaal: Lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: App-bestuurbaar, meerdere motoren, waterdicht, USB-oplaadbaar, fluisterstil.
Aanbevolen glijmiddel: Altijd gebruiken met een royale hoeveelheid glijmiddel op waterbasis.
Waarom je de We-Vibe Ditto+ koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw intieme leven verrijken.
Gegarandeerde Kwaliteit en Innovatie: Wij selecteren zorgvuldig producten van toonaangevende merken zoals We-Vibe, bekend om hun kwaliteit en technologische innovatie.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren over producten en veilig gebruik.
Focus op Intimiteit en Plezier: We moedigen een open en positieve benadering van seksualiteit aan en bieden producten die gericht zijn op het versterken van de verbinding tussen jou en je partner.
Versterk jullie band en ontdek samen nieuwe hoogten van genot. Bestel de We-Vibe Ditto+ Vibrator vandaag nog bij Happytoys en begin aan jullie gezamenlijke reis naar intens plezier!
#WeVibe #DittoPlus #Koppelsvibrator #RabbitVibrator #Gspot #AppVibrator #Langeafstandsrelatie #SiliconenSpeeltjes #Waterdicht #USBoplaadbaar #Seksspeeltjes #Happytoys #Intimiteit
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first




















































Bekijk alle toys van WE-VIBE
-
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00Melt 2 Airpressure Vibrator Green by WeVibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 141.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00 -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00Temp by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
AanbiedingVerge 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















