-
AanbiedingNora by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Ferri remote controlled panty vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 111.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 111.00Ferri remote controlled panty vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 111.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 111.00Ferri remote controlled panty vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 111.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 111.00 -
Calex Connect Venus Butterfly by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Calex Connect Couples Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Hush 2 - 2.25 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00 -
Hush 2 - 1 Inch plug vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Domi 2 by Lovense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 95.00 -
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
App-Controlled Warming Wand by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
App-Controlled Advanced Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
App-Controlled Explorer Probe by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Vector + by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
App-Controlled Kegel Exerciser by CalExotics Connect
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
AanbiedingOslo Rabbit & Rotation + App by Oninder
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsCHF 109.00Aanbiedingsprijs CHF 90.00Oslo Rabbit & Rotation + App by Oninder
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsCHF 109.00Aanbiedingsprijs CHF 90.00Oslo Rabbit & Rotation + App by Oninder
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsCHF 109.00Aanbiedingsprijs CHF 90.00Aanbieding -
AanbiedingDomi Male Attachment by Lovesense
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
AanbiedingFizz by Lovesense
Normale prijs CHF 109.00Normale prijsCHF 122.00Aanbiedingsprijs CHF 109.00Aanbieding -
Osci 3 Vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 95.00 -
AanbiedingSex Machine by Lovesense
Normale prijs CHF 747.00Normale prijsCHF 803.00Aanbiedingsprijs CHF 747.00Aanbieding -
Dolce couples vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00 -
Lush 2 by Lovesense
Normale prijs CHF 99.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 99.00 -
Ridge Anal Beads by Lovesense
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 114.00 -
Lush Anal by Lovesense
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Sync 2nd Generation by We-Vibe
Normale prijs CHF 151.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 151.00Sync 2nd Generation by We-Vibe
Normale prijs CHF 151.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 151.00Sync 2nd Generation by We-Vibe
Normale prijs CHF 151.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 151.00 -
Jive 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Aya Wearable Vibrator Black by Zalo
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Calex Connect Contour G by CalExotics
Normale prijs CHF 73.00Normale prijsCHF 73.00Aanbiedingsprijs CHF 73.00 -
AanbiedingLush Mini by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00 -
Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00Sync Go by We-Vibe
Normale prijs CHF 103.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 103.00
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
NIEUW
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: App bediende vibrators
App bediende vibrators
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















































































