-
Dual Density Silicone Stud 5 inch by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 45.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Dual Density Silicone Stud 5 inch by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 45.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Dual Density Silicone Stud 5 inch by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 45.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Party remote controlled by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Cascade Curve by CalExotics
Normale prijs CHF 42.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 42.00 -
Cascade Flutter by CalExotics
Normale prijs CHF 42.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 42.00 -
Rechargeable Chic Mini by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Rechargeable Chic Mini G by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Rechargeable Chic Standard by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Rechargeable Dual Climaxer by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Couples Foreplay Enhancer by Xocoon
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
AanbiedingB-Vibe Novice Plug by B-Vibe
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 128.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
Anal Snake 35 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Anal Serpent 45 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Shine airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingRealistic Rabbit Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Rose airpressure by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Dong 43 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Elite Power Twin C-Ring by Hidden Desire
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Dude, Fuck Me! 13 kg male sexdoll by Hidden Desire
Normale prijs CHF 425.00Normale prijsCHF 500.00Aanbiedingsprijs CHF 425.00Aanbieding -
Bathmate Vibe by Bathmate
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Dong Model 6 inch Black by Silex-D
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Dong Model 6 inch Black by Silex-D
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Dong Model 6 inch Black by Silex-D
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Vinyl P-Shape Vibrator No.6 by Seven Creations
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Deluxe Dual Density Dong TPE 15 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
AanbiedingLush Mini by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 132.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Viberette G-Spot by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Viberette G-Spot by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Viberette G-Spot by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Dual Density Dong TPE 19 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Dual Density Dildo TPE 17 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Get Real Extreme XL Dildo 10' by ToyJoy
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 60.00 -
Classic G-Spot Vibrator Mini by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic G-Spot Vibrator Mini by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic G-Spot Vibrator Mini by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Classic Stim Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic Stim Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic Stim Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 82.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 82.00 -
Venus II Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 74.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 74.00 -
Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00Rave 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 132.00 -
Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Ditto + by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00Moxie+ by We-Vibe
Normale prijs CHF 122.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 122.00 -
AanbiedingMelt by We-Vibe
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsCHF 141.00Aanbiedingsprijs CHF 102.00Aanbieding -
Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00Sync O by We-Vibe
Normale prijs CHF 160.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 160.00
Naar welk soort vibrator ben jij op zoek?
Alles bekijken-
Anaal vibrators
Anaalvibrator: Intens genot via anale stimulatie Wat is een anaalvibrator? Een anaalvibrator...
-
Bullit vibrators
💖 Bullet Vibrators – Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
-
Dubbele Vibrators
Dubbele Vibrators: Tegelijkertijd intens genieten! Wat zijn dubbele vibrators? Dubbele vibrators zijn...
-
Dunne, slange Dildo's & Vibrators
Hoewel mannen anders doen geloven, doet lengte en dikte er meestal niet...
-
Flexibele vibrators
Flexibele Vibrators: Ontdek buigzaam genot! Ervaar de veelzijdigheid van flexibele vibrators Flexibele...
-
G-Spot vibrators
G-spot vibrators: Intens genot voor de vrouw Ontdek de kracht van de...
-
Kleine vibrators
Kleine Vibrators: Discreet genot, groots effect! Ontdek de kracht van kleine vibrators...
-
Lipstick Vibrator
Lipstick Vibrators: Discreet genot in een stijlvolle verpakking Ben je op zoek...
-
Onbesneden Dildo's & Vibrators
Natuurlijk, iedereen heeft zijn eigen voorkeuren. Sommigen vinden een besneden penis dildo...
-
Oplaadbare Vibrators
Oplaadbare Vibrators: Eindeloos genot binnen handbereik! Oplaadbare vibrators: Krachtig, duurzaam & altijd...
-
Prostaatmassage p-spot
Prostaatmassage P-Spot Vibrators: Intens Genot Ontdekken Wat zijn Prostaatmassage P-Spot Vibrators? Prostaatmassage...
-
Pulserende vibrators
Pulserende Vibrators: Intens genot met ritmische sensaties Ontdek de kracht van pulserende...
-
Realistische vibrators
💖 Realistische Vibrators – Puur genot met een levensechte vormgeving en intense...
-
Vibrator met afstandbediening
Vibrator met afstandsbediening: Handsfree genot! Vibrator met afstandsbediening: Ontdek intens handsfree plezier!...
-
Vibrators met clitoris stimulatie
Clitoris Vibrators: Intens genot voor elke vrouw Ontdek de wereld van clitoris...
Collecties
Alles bekijken-
Bullit vibrators
💖 Bullet Vibrators – Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
-
Flexibele vibrators
Flexibele Vibrators: Ontdek buigzaam genot! Ervaar de veelzijdigheid van flexibele vibrators Flexibele...
-
G-Spot vibrators
G-spot vibrators: Intens genot voor de vrouw Ontdek de kracht van de...
Happytoys; groot assortiment vibrators
Ze trillen van genot, deze hoogwaardige vibrators van de bekende merken CalExotics en bijvoorbeel XoCoon. Ideaal voor solo sex of om samen van te genieten.
Bekijk ons complete assortiment Vibrators, Massageapparaten, butterflies, Satisfiers en meer geweldige speeltjes voor je vagina, clitors en G-Spot
Samen Plezier
Happytoys heeft verschillende vibrators die geweldig zijn voor jullie samen. Een cockring met vibrator in 1. Dus jouw vagina, clitoris en G-spot worden verwend, door een vibrerende cockring waar ook jouw partner plezier aan heeft.
Samen tot een geweldig orgasme komen is Easy... bestel jouw dubbele vibrators bij Happytoys
Gebruik glijmiddel
Om makkelijk tot je orgasme te komen met een vibrator, adviseren wij van Happytoys het gebruik van een glijmiddel. Die zijn er in veel soorten en types. Van een glij middel op waterbasis naar een glijmiddel die verkoelt en verstrakt.
Happytoys heeft het... Easy
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...


































