Vegan Leather Harness with Bow by Kink
Vegan Leather Harness with Bow by Kink
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
🖤 Kink Vegan Leather Harness with Bow – Sensuele verleiding
Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in deze stijlvolle harnas met strik van Kink, die speciaal is ontworpen om intieme momenten mooier, opwindender en aanzienlijk meeslepender te maken. De combinatie van soepel vegan leer, een speelse strik en een strakke accentuering van de lichaamslijnen vormt de sleutel tot zorgeloze overgave en intens genot. Met de Vegan Leather Harness with Bow van Kink geef je jouw intieme avonden een verfijnde, spannende en uiterst sensuele impuls.
Ontdek de sensatie
Laat terughoudendheid achter je en ontdek hoe heerlijk het is om te genieten van een charmante, uitdagende en zelfverzekerde look. De strakke banden rond de taille en het decolleté gecombineerd met de elegante strik zetten al je zintuigen op scherp, wat het intieme spel intenser maakt dan ooit tevoren. Bij happytoys.nl geloven we dat intimiteit draait om plezier, beleving en het vieren van je eigen verlangen. Als integer familiebedrijf bieden we jou een veilige en vertrouwde plek om de beste artikelen te ontdekken. Met de hoogwaardige kinky accessoires van Kink til je jouw verwenmomenten naar een adembenemend niveau.
Kracht & technologie
De Vegan Leather Harness with Bow van Kink onderscheidt zich door het gebruik van hoogwaardig, diervriendelijk vegan leer met een zachte afwerking aan de binnenzijde. Het ontwerp combineert een figuurvolgende harness met een sierlijke strik op de borst en is voorzien van verstelbare riempjes. In tegenstelling tot standaard artikelen biedt dit ontwerp volledige aanpasbaarheid voor een comfortabele pasvorm, duurzame stevigheid en een unieke mix van speelsheid en verleiding.
Jouw ervaring
Het omdoen voelt door de soepele afwerking en de makkelijk verstelbare gespen bijzonder prettig, stevig en opwindend aan. Het harness accentueert de contouren van je bovenlichaam op een manier die je zelfvertrouwen direct een boost geeft. Maak de uitdagende setting compleet door het gebruik te combineren met verleidelijke lingerie voor een opwindende sfeer, of verrijk het speelse voorspel door tegelijkertijd gebruik te maken van sensuele rabbit vibrators voor een meeslepende en veelzijdige stimulatie.
Simone’s tip 💬
"Kink Vegan Leather Harness with Bow is een echte aanrader omdat de strik op de borst een ontzettend schattige én verleidingsvolle twist geeft aan een stoer harnas. Mijn belangrijkste advies: pas de bandjes rustig aan op jouw eigen maat zodat de strik precies mooi centraal op je decolleté valt!"
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Kink staat wereldwijd bekend om haar toonaangevende kwaliteit, diervriendelijke materialen en hoogwaardige afwerking op het gebied van kinky lingerie en accessoires. De gebruikte materialen zijn lichaamsveilig, slijtvast en eenvoudig te onderhouden met een licht vochtige doek. Net zoals andere toonaangevende kwaliteitsmerken in onze webshop zoals Satisfyer en ToyJoy, voldoet dit product aan de hoogste eisen voor zorgeloos en betrouwbaar gebruik.
Eerlijk & compleet
Met de Vegan Leather Harness with Bow kies je voor een doeltreffend en kwalitatief topproduct met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het is een waardevolle en opwindende toevoeging aan je intieme garderobe voor wie houdt van spanning, stijl en een speelse touch. Ontdek op happytoys.nl daarnaast ons brede assortiment aan aanvullende intieme artikelen, waaronder veelzijdige stroker opties en hoogwaardige verzorgingsproducten om jouw avonden helemaal compleet te maken.
Discrete levering
Jouw privacy staat bij ons altijd op de allererste plaats. Elke bestelling bij Happytoys wordt zorgvuldig verpakt in een neutrale en anonieme doos, zonder logo's of herkenbare opdrukken. Niemand aan de buitenkant kan zien wat er in het pakket zit. Dankzij onze snelle en betrouwbare verzending binnen Nederland heb je jouw nieuwe verwenproducten bovendien razendsnel in huis.
Heb je nog vragen over de maatvoering of het onderhoud van dit vegan leersetharnas met strik van Kink, of wil je graag discreet advies over onze overige intieme accessoires? Simone staat altijd met veel plezier voor je klaar om je vriendelijk verder te helpen.
#happytoys, #sexualwellness, #kink, #harness, #bow, #veganleather, #lingerie, #verleiding, #happytoysnl, #kwaliteit
| Material | 100% PU |
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first











Shop Kink Lingerie
-
Ass Hitch Egg 30mm/Ring 40mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
Bondage Hook 30mm Ball by Mr. Steel
Normale prijs CHF 56.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 56.00 -
Bondage Hook 40mm Ball by Mr. Steel
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 60.00 -
Bondage Hook 50mm Ball by Mr. Steel
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Coquette Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
AanbiedingFaux Pearl Halter Harness by Kink
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Faux Pearl Halter Harness by Kink
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Faux Pearl Halter Harness by Kink
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Foxy Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Piquant Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Provocative Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingSatin Elastic Body Harness by Kink
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Seductive Gloves by Kinky Diva
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Tease Bondage Set 4PCS by Taboom
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Tempt Bondage Set 3PCS by Taboom
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Vegan Leather Harness by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Vegan Leather Harness Top and Garter by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness Top and Garter by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness Top and Garter by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
AanbiedingVegan Leather Harness with Bow by Kink
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Vegan Leather Harness with Bow by Kink
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Vegan Leather Harness with Bow by Kink
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Vegan Leather Harness with Collar and Skirt by Kink
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 60.00Vegan Leather Harness with Collar and Skirt by Kink
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 60.00Vegan Leather Harness with Collar and Skirt by Kink
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 60.00Aanbieding -
AanbiedingVegan Leather Harness with Garters by Kink
Normale prijs Vanaf CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 48.00Vegan Leather Harness with Garters by Kink
Normale prijs Vanaf CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 48.00Vegan Leather Harness with Garters by Kink
Normale prijs Vanaf CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 48.00Aanbieding -
Vegan Leather Heart Harness with Garters lingerie by Kink
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Vegan Leather Heart Harness with Garters lingerie by Kink
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Vegan Leather Heart Harness with Garters lingerie by Kink
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















