Faux Pearl Halter Harness by Kink
Faux Pearl Halter Harness by Kink
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
💎 Faux Pearl Halter Harness door Kink – Elegante verleiding & verfijnde kinky details
Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in dit luxueuze en stijlvolle harnas uit de befaamde Kink-collectie. Ben jij klaar om jouw intieme verkenningen te verrijken met de glans van parels, een figuurvolgend ontwerp en een speelse knipoog naar BDSM? De sierlijke parelkettingen en de comfortabele pasvorm van het Faux Pearl Halter Harness maken van elke sessie een doeltreffende en grensverleggende ervaring.
Ontdek de sensatie
Stap binnen in de wereld van verfijnde spanning en esthetische verleiding. Met het Faux Pearl Halter Harness van Kink kies je voor een grensverleggend accessoire dat speciaal is ontworpen om jouw decolleté en bovenlichaam prachtig te accentueren. Bij happytoys.nl geloven we dat iedereen onbezorgd moet kunnen genieten van topkwaliteit en nieuwe avonturen. Als integer en hecht familiebedrijf selecteren we ons assortiment met grote zorg, zodat jij in alle rust en vertrouwen jouw intieme grenzen kunt verkennen.
Kracht & technologie
Het Faux Pearl Halter Harness is opgebouwd uit meerdere strengen van hoogwaardige, glanzende imitatieparels die soepel over de huid vallen. Het halterontwerp vormt zich sierlijk rond de nek en drapeert elegant over de borst en taille. Dankzij de verstelbare sluitingen en de lichtgewicht constructie biedt het harnas niet alleen een weelderige uitstraling, maar ook een verrassend comfortabele pasvorm voor verschillende lichaamsvormen.
Jouw ervaring
Het gevoel van de koele, gladde parels op je blote huid brengt een intense golf van opwinding en zelfvertrouwen teweeg die zich snel opbouwt. Gebruik het Faux Pearl Halter Harness als adembenemende eyecatcher tijdens een spannende solo-sessie, draag het over lingerie of blote huid voor je partner tijdens een intieme avond, of wissel af met sensuele rabbit vibrators voor een gevarieerde avond. Dit sieraad transformeert elke outfit direct in een uitdagend kunstwerk.
Simone’s tip 💬
"Faux Pearl Halter Harness door Kink is een echte aanrader omdat de parels er ontzettend luxueus uitzien en je figuur heel mooi uit laten komen. Mijn belangrijkste advies: draag het harnas eens op de blote huid onder een openvallende blouse of combineer het met een strakke zwarte set voor een fantastisch contrast!" Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Omdat huidgevoeligheid en draagcomfort bij lichaams-sieraden vooropstaan, gebruikt Kink uitsluitend lichaamsveilige en nikkelvrije materialen. Het harnas is eenvoudig te onderhouden door het na gebruik voorzichtig af te nemen met een zachte, licht vochtige doek. Bij happytoys.nl vind je uitsluitend gecertificeerde kwaliteitsmerken; naast Kink bieden we ook een breed scala aan befaamde namen zoals Satisfyer en ToyJoy, zodat je gegarandeerd kiest voor veilige verwennerij.
Eerlijk & compleet
Wij vinden dat stijlvolle en hoogwaardige intieme accessoires voor iedereen toegankelijk moeten zijn tegen een scherpe prijs-kwaliteitverhouding. Met dit verfijnde en duurzame parelharnas haal je een prachtig kwaliteitsproduct in huis waar je keer op keer van zult genieten. Ben je benieuwd naar nog meer manieren om te variëren? Bekijk dan ook gerust ons overige assortiment, zoals de nieuwste stroker opties en diverse verrassende speeltjes.
Discrete levering
Jouw privacy heeft bij ons altijd de allerhoogste prioriteit. Zodra je een bestelling plaatst bij happytoys.nl, zorgen wij voor een 100% neutrale verpakking zonder herkenbare logo's of merknamen aan de buitenzijde. Je kunt rekenen op een snelle, anonieme en betrouwbare verzending binnen heel Nederland, zodat je jouw pakketje vol vertrouwen in ontvangst kunt nemen.
Heb je vragen over het Faux Pearl Halter Harness door Kink of wil je graag persoonlijk advies over het stylen van intieme sieraden? Simone staat altijd klaar om je met alle liefde en discretie verder te helpen, dus neem gerust contact met ons op!
️⃣ HASHTAGS #happytoys, #kink, #fauxpearlharness, #halterharness, #parelharnas, #bdsmaccessories, #sexualwellness, #intiemgenot, #discreetverzonden, #passie
| Material | Vegan leather |
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first










Shop Kink Lingerie
-
Ass Hitch Egg 30mm/Ring 40mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
Bondage Hook 30mm Ball by Mr. Steel
Normale prijs CHF 56.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 56.00 -
Bondage Hook 40mm Ball by Mr. Steel
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 60.00 -
Bondage Hook 50mm Ball by Mr. Steel
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Coquette Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
AanbiedingFaux Pearl Halter Harness by Kink
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Faux Pearl Halter Harness by Kink
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Faux Pearl Halter Harness by Kink
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Foxy Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Piquant Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Provocative Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingSatin Elastic Body Harness by Kink
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Seductive Gloves by Kinky Diva
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Tease Bondage Set 4PCS by Taboom
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Tempt Bondage Set 3PCS by Taboom
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Vegan Leather Harness by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Vegan Leather Harness Top and Garter by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness Top and Garter by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vegan Leather Harness Top and Garter by Kink
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
AanbiedingVegan Leather Harness with Bow by Kink
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Vegan Leather Harness with Bow by Kink
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Vegan Leather Harness with Bow by Kink
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Vegan Leather Harness with Collar and Skirt by Kink
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 60.00Vegan Leather Harness with Collar and Skirt by Kink
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 60.00Vegan Leather Harness with Collar and Skirt by Kink
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 60.00Aanbieding -
AanbiedingVegan Leather Harness with Garters by Kink
Normale prijs Vanaf CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 48.00Vegan Leather Harness with Garters by Kink
Normale prijs Vanaf CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 48.00Vegan Leather Harness with Garters by Kink
Normale prijs Vanaf CHF 48.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 48.00Aanbieding -
Vegan Leather Heart Harness with Garters lingerie by Kink
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Vegan Leather Heart Harness with Garters lingerie by Kink
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Vegan Leather Heart Harness with Garters lingerie by Kink
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















