Penis Ring with Scrotum Holder by ToyJoy Manpower
Penis Ring with Scrotum Holder by ToyJoy Manpower
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
🖤 ToyJoy Manpower Penis Ring with Scrotum Holder – ultieme controle
Laat je meevoeren naar een wereld vol verrukkelijke spanning en intense, langdurige verwachtingen. Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in deze krachtige cockring met balhouder van ToyJoy Manpower, waarbij elk detail is ontworpen om je uithoudingsvermogen en genot te vergroten. Bij happytoys.nl, een integer familiebedrijf waar jouw plezier altijd op de eerste plaats komt, staan we klaar om je te verrassen met ongekende belevingen. Durf jij het aan om de controle te pakken en je over te geven aan een avontuur vol krachtige opwinding?
Ontdek de sensatie
Deze opwindende creatie uit de ToyJoy collectie combineert een stevige pasvorm met een ergonomisch ontwerp dat speciaal is gemaakt om je mannelijke potentie extra kracht bij te zetten. De dubbele ring omsluit zowel de penis als de balzak, wat zorgt voor een krachtige stuwing van bloed en een intensere gevoeligheid bij elke aanraking. Terwijl je geniet van deze ontdekkingsreis, voel je hoe de spanning opbouwt in een harmonieuze dans van genot en controle. Het is een fantastische toevoeging aan je intieme collectie, net zoals een spannende luxe vibrator of een verleidelijke rabbit vibrator.
Kracht & technologie
Gemaakt van hoogwaardig, huidvriendelijk elastisch materiaal voelt dit speeltje comfortabel aan en biedt het precies de juiste hoeveelheid stevigheid en flexibiliteit. Het slimme ontwerp met geïntegreerde balhouder zorgt voor een comfortabele ondersteuning en helpt om de orgasmes intenser en langer uit te stellen. De gladde afwerking zorgt ervoor dat het inbrengen en dragen moeiteloos verloopt, wat bijdraagt aan een zorgeloze en plezierige ervaring. Kwaliteit en innovatie staan hier centraal, wat je ook terugziet in andere geliefde topmerken zoals Satisfyer en B-Vibe.
Jouw ervaring
Sluit je ogen en voel hoe de stevige omsluiting zorgt voor een krachtige hartslag en een ongekende gevoeligheid van je meest gevoelige zones. Elke beweging voelt intenser, elke aanraking dieper doordat je uithoudingsvermogen op een natuurlijke manier wordt versterkt. Combineer dit stoere speeltje gerust met een fijne stroker voor een compleet en overweldigend avontuur dat al je verwachtingen overtreft. Het is het ultieme hulpmiddel om je eigen grenzen te verkennen en te ontdekken wat jouw lichaam echt gelukkig maakt.
Simone’s tip 💬
"[ToyJoy Manpower Penis Ring with Scrotum Holder] is een echte aanrader omdat de dubbele werking zorgt voor een stevige erectie en een fantastisch uithoudingsvermogen. Mijn belangrijkste advies: draag de ring niet langer dan twintig minuten achtereen en gebruik een goede hoeveelheid glijmiddel voor het maximale comfort."
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Dit duurzame product is ontworpen met het oog op ultiem comfort, veiligheid en een eenvoudige reiniging na afloop. Dankzij de waterdichte eigenschappen kun je dit speeltje gerust meenemen onder de douche of in bad voor een spannende waterervaring. Net als de populaire artikelen van Satisfyer en ToyJoy, biedt dit item je de betrouwbaarheid en klasse die je van topkwaliteit mag verwachten.
Eerlijk & compleet
Investeren in jouw eigen intieme welzijn is het mooiste cadeau dat je jezelf kunt geven, en de prijs-kwaliteitverhouding van dit merk is simpelweg uitstekend. Naast deze krachtige cockring vind je in onze webshop een uitgebreid assortiment aan spannende toevoegingen, van glijmiddelen en stroker varianten tot prachtig ontworpen speeltjes. Er valt altijd wel weer iets nieuws en opwindends te ontdekken om je collectie compleet te maken.
Discrete levering
Je privacy is voor ons van het allerhoogste belang, daarom wordt je bestelling altijd in een volledig neutrale en anonieme verpakking bezorgd. Dankzij onze snelle en discrete verzending binnen Nederland hoef je nooit lang te wachten op je nieuwe ontdekking en kun je direct in alle rust genieten. Niemand hoeft te weten wat er in het pakket zit, behalve jijzelf.
Heb je vragen over dit product of wil je graag wat persoonlijk advies om de juiste keuze te maken? Simone staat altijd klaar om je met alle liefde en discretie te helpen bij al je vragen.
#happytoys, #sexualwellness, #toyjoy, #cockring, #manpower, #intiemegeluk, #sensualiteit, #speeltjes, #genot, #ontspanning, #persoonlijkadvies
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first







Andere Happytoys van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Triple Pipe C-Ring by ToyJoy Manpower
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















