Nova Pulsating Squeezable Stroker by ToyJoy
Nova Pulsating Squeezable Stroker by ToyJoy
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Nova Stroker: Pulserend genot in een nieuwe vorm!
ToyJoy Nova: Een knijpbare, pulserende masturbator!
Ontdek een revolutionaire manier van plezier beleven met de innovatieve Nova Pulsating Squeezable Stroker van ToyJoy, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar jouw comfort en ultieme bevrediging vooropstaan! Dit geavanceerde speeltje is ontworpen om een unieke sensatie te bieden die de grenzen van traditionele masturbators overstijgt. Met zijn krachtige pulserende beweging en de mogelijkheid om het te knijpen voor een gepersonaliseerde ervaring, is de Nova de perfecte partner voor degenen die op zoek zijn naar een intensieve, hands-on stimulatie. Het is een must-have voor elke man die zijn solo-avonturen wil upgraden.
Waarom de ToyJoy Nova Stroker een gamechanger is:
Unieke Pulserende en Knijpbare Functie: De meest opwindende eigenschap van de Nova is de combinatie van een pulserende beweging en de mogelijkheid om hem te knijpen. De interne cilinder beweegt op en neer, wat een opwindend gevoel creëert. Door in de zachte buitenkant te knijpen, kun je de intensiteit van de pulserende beweging verhogen en de grip aanpassen, wat zorgt voor een volledig gepersonaliseerde en meeslepende ervaring. Deze interactieve functie stelt je in staat om de perfecte stimulatie te vinden.
Hoogwaardig, Lichaamsveilig Siliconen: De Nova is gemaakt van zacht, flexibel en 100% lichaamsveilig siliconen. Dit materiaal is niet alleen heerlijk zacht op de huid, maar is ook niet-poreus, wat het extreem hygiënisch en gemakkelijk te reinigen maakt. De buisvormige tunnel is ontworpen met een subtiele, geribbelde textuur die de zintuigen extra prikkelt en de opwinding verhoogt.
Compact en Reisvriendelijk Ontwerp: Ondanks de geavanceerde functies, heeft de Nova een compact en discreet ontwerp, waardoor hij ideaal is voor thuisgebruik en voor op reis. Je kunt hem gemakkelijk opbergen of meenemen, zodat je nooit verlegen zit om een moment van genot. De vorm is ook ergonomisch, waardoor je hem comfortabel kunt vasthouden en manipuleren tijdens gebruik.
USB-Oplaadbaar voor Langdurig Plezier: De Nova is USB-oplaadbaar, wat milieuvriendelijk is en gedoe met batterijen voorkomt. Een volledige oplaadbeurt biedt urenlang intensief plezier, zodat je je volledig kunt overgeven aan je fantasieën zonder onderbrekingen.
Eenvoudige Reiniging voor Optimale Hygiëne: Het open-end ontwerp van de masturbator maakt de reiniging een fluitje van een cent. Je kunt de Nova eenvoudig onder warm water afspoelen en reinigen met een milde, antibacteriële zeep of een speciale toy cleaner. Dit zorgt ervoor dat je speeltje schoon en hygiënisch blijft voor al je toekomstige avonturen.
Aanbevolen Glijmiddel: Voor de meest comfortabele en intense ervaring is het essentieel om deze stroker te gebruiken met een royale hoeveelheid glijmiddel op waterbasis. Glijmiddel op siliconenbasis kan het materiaal aantasten, dus dit wordt ten zeerste afgeraden.
Productdetails (Algemeen voor dit type product):
Merk: ToyJoy
Type: Pulserende Stroker
Model: Nova
Materiaal: Lichaamsveilig siliconen
Kenmerken: Pulserende beweging, knijpbaar, USB-oplaadbaar, waterdicht.
Aanbevolen glijmiddel: Alleen op waterbasis.
Verzorging: Reinigen met warm water en milde zeep.
Waarom je de ToyJoy Nova koopt bij Happytoys?
Bij Happytoys, met onze filosofie "liever Happy dan Easy", zijn we toegewijd aan het aanbieden van hoogwaardige, veilige en discrete producten die jouw seksuele ontdekking en genot ondersteunen.
Gegarandeerde Kwaliteit en Veiligheid: Wij selecteren zorgvuldig producten van gerenommeerde merken zoals ToyJoy, zodat je verzekerd bent van authenticiteit en duurzaamheid.
Discrete Levering: Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding.
Deskundige en Respectvolle Service: Ons team staat klaar om je met alle respect en professionaliteit te adviseren over producten en veilig gebruik.
Ontdek een nieuwe dimensie van plezier. Bestel de ToyJoy Nova Pulsating Squeezable Stroker vandaag nog bij Happytoys en ervaar de ultieme climax, op jouw voorwaarden!
#ToyJoy #Nova #Stroker #Masturbator #SeksSpeeltjes #Volwassenen #Plezier #Siliconen #Pulserend #USBoplaadbaar #Happytoys
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first
You might also like
















Andere Happytoys van ToyJoy
-
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingCleaner Spray 150ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 9.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
ToyJoy Waterbased Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Just for You Romance Gift Set by ToyJoy
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Clear Grip Vacuum Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingManpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Manpower Power Pump Black by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Manpower Power Plug & Penisring Vibrating by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Kalli Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 75.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00Rock & Roll Balls by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Sexy Finger Ticklers by ToyJoy Basics
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Divine Panty Vibrator by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






















