-
AanbiedingNora by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingSolace Pro Masturbator by Lovesense
Normale prijs CHF 188.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 188.00Aanbieding -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
AanbiedingIgnite Massage Candle 170 gr by Kamasutra
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Ignite Massage Candle 170 gr by Kamasutra
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Ignite Massage Candle 170 gr by Kamasutra
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
Master Slave 3 in 5 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Kamasutra 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Kamasutra Playing cards 1pcs by Tease & Please
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
Rechargeable X-10 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Aquaglide 200 ml by Joy Division
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Calex Connect Couples Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Hush 2 - 2.25 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00 -
Hush 2 - 1 Inch plug vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Silicone Rechargeable Teasing Enhancer vibrating cockring by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 45.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Sex To Go Kit by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Sex To Go Kit by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Sex To Go Kit by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Mini Massage Candle 56 gr by Kamasutra
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Divine Nectars Bodyglide 150 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00Divine Nectars Bodyglide 150 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00Divine Nectars Bodyglide 150 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
AanbiedingOral Sex Cocktail Kit by Kama Sutra
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Oral Sex Cocktail Kit by Kama Sutra
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Oral Sex Cocktail Kit by Kama Sutra
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Oil of Love 22 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Mini Massage Candle 56 gr by Kamasutra
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Naturals Massage Oil 59 ml By Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Naturals Massage Oil 59 ml By Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Naturals Massage Oil 59 ml By Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Naturals Massage Oil 236 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Naturals Massage Oil 236 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Divine Nectare Flavored Body Glide 60 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Divine Nectare Flavored Body Glide 60 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Divine Nectare Flavored Body Glide 60 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Pleasure Balm Foreplay 50 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Pleasure Balm Foreplay 50 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Pleasure Balm Foreplay 50 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Mini Massage Candle 56 gr by Kamasutra
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Intensify Plus Clitoral Gel 12 ml
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Aromatic Massage Oil 236 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
G Kamasutra cards 24 pcs ENG/FR/DE
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Aromatic Massage Oil 59 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Oil of Love 22 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Aromatic Massage Oil 59 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Intimate Caress Shaving Gel 250 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Naturals Massage Oil 236 ml by Kamasutra
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
NIEUW
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 472.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Sextoys voor koppels
Seksspeeltjes voor koppels: Verrijk jullie intimiteit!
Seksspeeltjes voor koppels: Ontdek samen nieuw plezier!
Verrijk jullie intieme momenten en verdiep jullie band met de opwindende collectie seksspeeltjes voor koppels, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar jullie gedeelde genot en verbinding centraal staan! Het verkennen van seksspeeltjes samen kan een spannende en leuke manier zijn om jullie seksleven naar een hoger niveau te tillen, de communicatie te verbeteren en nieuwe vormen van plezier te ontdekken. Bij Happytoys, met onze filosofie "Liever Happy dan Easy", geloven we in het creëren van een veilige en inspirerende omgeving waar jullie samen kunnen avonturieren en de grenzen van jullie intimiteit kunnen verleggen.
Waarom seksspeeltjes voor koppels een geweldige toevoeging zijn:
-
Gedeeld Plezier en Gelijkwaardige Stimulatie: Veel seksspeeltjes voor koppels zijn ontworpen om beide partners tegelijkertijd te stimuleren. Denk aan vibrerende cockringen die zowel de man als de clitoris van de vrouw stimuleren, of speciale vibrators die tijdens de penetratie door beide partners gedragen kunnen worden. Dit zorgt voor een unieke en synchrone ervaring, wat de verbinding en het gevoel van gedeeld genot versterkt.
-
Verdieping van Intimiteit en Communicatie: Het kiezen en gebruiken van seksspeeltjes samen vereist openheid en eerlijkheid. Het is een kans om te praten over jullie verlangens, fantasieën en wat jullie opwindend vinden. Deze gezamenlijke ontdekkingsreis kan de communicatie en de emotionele intimiteit tussen jullie aanzienlijk verbeteren.
-
Ontdekking van Nieuwe Sensaties: Seksspeeltjes voor koppels bieden een scala aan sensaties die je met je lichaam alleen niet kunt bereiken. Van zachte, pulserende trillingen tot diepe, intense stimulatie, de variëteit aan speeltjes opent een wereld van nieuwe mogelijkheden. Dit kan helpen om routine te doorbreken en nieuwe, onverwachte hoogtepunten te bereiken.
-
Brede Selectie voor Elk Verlangen: De wereld van seksspeeltjes voor koppels is enorm divers. Enkele populaire opties zijn:
-
Vibrerende Ring of Cockring: Voor intensere en langdurigere erecties, en tegelijkertijd gerichte clitorale stimulatie voor je partner.
-
Koppels vibrators: Vaak flexibele, ergonomisch gevormde speeltjes die tijdens de seks door beide partners kunnen worden gedragen voor simultaan plezier.
-
Massagekaarsen en massageolie: Voor sensuele massages die leiden tot intieme momenten.
-
Zachte Bondage-sets: Polsboeien en blinddoeken kunnen een speelse manier zijn om de dynamiek te veranderen en de spanning te verhogen, altijd op basis van wederzijdse toestemming.
-
De Happytoys ervaring voor koppels:
Bij Happytoys bieden we alleen hoogwaardige, lichaamsveilige producten van gerenommeerde merken die speciaal zijn ontworpen voor koppels. Al onze bestellingen worden discreet verpakt en verzonden, zodat jullie met een gerust hart kunnen shoppen. Ons doel is om jullie te inspireren om samen te experimenteren en te genieten, met respect voor elkaars grenzen en verlangens.
Begin jullie gezamenlijke reis naar meer plezier. Ontdek de seksspeeltjes voor koppels bij Happytoys en vind de perfecte manier om jullie intimiteit te vieren!
#Koppelspeeltjes #Seksspeeltjes #Koppels #Vibrators #VibrerendeCockring #GedeeldPlezier #Intimiteit #Lingerie #Volwassenen #Happytoys #Discreet #Webshop #SeksueleGezondheid
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...















































































