Roll Play Medium by Seven Creations
Roll Play Medium by Seven Creations
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
De Roll Play β M is een buttplug in medium-formaat. Deze plug heeft een inbrengbare lengte van 6 cm en een diameter van 3.3 cm. Geschikt voor zowel beginnende als ervaren gebruikers. De Roll Play heeft een bewegend balletje in de plug voor extra stimulatie. Gemaakt van siliconen, volledig lichaamsveilig en comfortabel in gebruik. Wij adviseren dit product te gebruiken met een glijmiddel.
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first




Deze Happytoys zijn nieuw in het assortiment
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
Butt plugs: dit zijn de beste op de markt voor een intenser orgasme
Butt plugs: je hebt er vast wel eens van gehoord, en waarschijnlijk denk je direct dat dit alleen te maken heeft voor mensen in de LGBTQ+ gemeenschap. Toch is niets is minder waar. Butt plugs zijn namelijk voor iedereen, en wij leggen je graag uit waarom.
Wat is een butt plug precies?
Mocht je nog niet eerder van het fenomeen gehoord hebben, dan is het goed om te weten wat een butt plug nou precies is, Om maar direct met de deur in huis te vallen: het is eigenlijk een soort speeltje dat je in je achterwerk steekt voor extra stimulatie. Het kan vergeleken worden met een (soms kleine) dildo, maar dan speciaal ontworpen voor anale stimulatie.
Waarom een butt plug?
Nu hoor ik je denken: "Maar waarom zou ik iets in mijn billen willen?" Daar zijn veel verschillende redenen voor. Als eerste kan een butt plug extra dimensie geven in je masturbatie of seksuele ervaringen met een partner. Het kan namelijk voor extra stimulatie zorgen voor zowel jezelf, als voor je partner.
Daarnaast (en misschien nog wel het belangrijkst), kunnen butt plugs dΓ© manier zijn voor prostaatstimulatie. Door een butt plug kan namelijk de 'mannelijke G-spot' gestimuleerd worden. Deze bevindt zich tussen de blaas en de penis. Het stimuleren van de prostaat kan een intenser orgasme veroorzaken en daarnaast ook nog eens bijdragen aan een gezonde prostaat.
Dus mannen, als je nieuwsgierig bent naar het proberen van een butt plug, dan ben je hier aan het goede adres. Weet dat er is niets mis met het verkennen van je eigen lichaam en seksualiteit, en dat een butt plug jou misschien wel meer kan brengen dan dat je gedacht had. Dus, waarom niet eens iets nieuws proberen?
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...























