DNGEON Straigh Back Harness by MOB Eroticwear
DNGEON Straigh Back Harness by MOB Eroticwear
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Dungeon Straight Back Harness: Verken je grenzen!
Dungeon Straight Back Harness: Intens, verrijkend BDSM-speelgoed!
Ontdek een diepere dimensie van intimiteit en controle met de Dungeon Straight Back Harness van MOB Eroticwear. Dit speciaal ontworpen harnas is vervaardigd om een unieke ervaring te bieden binnen veilige en geconsentente BDSM-praktijken. Het strakke, ondersteunende ontwerp van de 'straight back' zorgt voor een intens gevoel van fixatie en kan bijdragen aan een verhoogde sensatie en focus tijdens intieme sessies.
Dit harnas is zorgvuldig geconstrueerd met duurzame en hoogwaardige materialen, vaak van sterk leer of stevig synthetisch materiaal, om zowel comfort als betrouwbaarheid te garanderen. De verstelbare riemen en gespen zorgen voor een perfecte pasvorm, ongeacht de lichaamsbouw, en minimaliseren ongemak tijdens gebruik. De aandacht voor detail in het ontwerp zorgt ervoor dat het harnas zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk is, wat bijdraagt aan de algehele sfeer van dominantie en overgave.
Het Straight Back Harness is ideaal voor diegenen die hun BDSM-repertoire willen uitbreiden en nieuwe manieren van sensatie en controle willen verkennen. Het kan een gevoel van machteloosheid en opwinding creΓ«ren voor de drager, terwijl het de dominante partner de mogelijkheid geeft om de sessie te sturen en te intensiveren. Het gebruik van dit harnas kan de focus verleggen naar andere zintuigen en de algehele ervaring van intimiteit en spanning verdiepen.
Veiligheid en communicatie zijn cruciaal bij het gebruik van dergelijke speeltjes. Zorg ervoor dat alle partners volledig instemmen met het gebruik en dat er duidelijke safewords zijn afgesproken. Experimenteer met verschillende poses en scenario's om de meest bevredigende ervaringen te ontdekken. Na gebruik is het aan te raden het harnas te reinigen volgens de instructies van de fabrikant om de levensduur en hygiΓ«ne te waarborgen.
Het Dungeon Straight Back Harness van MOB Eroticwear is meer dan zomaar een speeltje; het is een hulpmiddel om seksuele grenzen te verkennen, vertrouwen te versterken en een diepere verbinding met je partner aan te gaan. Of je nu nieuw bent in de wereld van BDSM of een ervaren beoefenaar, dit harnas kan een spannende en verrijkende toevoeging zijn aan je collectie.
#BDSM #Harnas #Eroticwear #ToyJoy #Dungeon #Controle #Overgave #Intimiteit #Volwassenenspeelgoed #Happytoys #VerkenJeGrenzen #Fetisj
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first















Deze Happytoys zijn nieuw in het assortiment
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
Bondage kan spannend zijn
Maar Bondage moet je wel volgens "spelregels" doen om het leuk te houden... lees alle Do's en Dont's over kinky bondage in onze blog
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...























