Extreme Spiked Paddle Large by Hidden Desire
Extreme Spiked Paddle Large by Hidden Desire
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
EXTREME van HIDDEN DESIRE presenteert een exclusieve collectie BDSM-accessoires, speciaal ontworpen voor avontuurlijke geesten die de grenzen van plezier willen verkennen.
De SPIKED PADDLE biedt directe en volledige controle over zowel pijn als genot. Streel zachtjes intieme zones of breng een stekende sensatie teweeg met gecontroleerde kracht. Gemaakt van hoogwaardig silicone, verzekert het premium comfort en langdurige duurzaamheid. Laat je verlangens de vrije loop en verleg samen de grenzen van plezier met deze opwindende accessoire.
- Totale lengte:Β 31 cm
- Materiaal: Silicone
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first

















Deze Happytoys zijn nieuw in het assortiment
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00
Bondage kan spannend zijn
Maar Bondage moet je wel volgens "spelregels" doen om het leuk te houden... lees alle Do's en Dont's over kinky bondage in onze blog
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...























