DNGEON Cross Cockring Harness by MOB
DNGEON Cross Cockring Harness by MOB
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
DNGEON Cross Cockring Harness: Ontdek nieuwe sensaties!
DNGEON Cross Cockring: Intens genot & stevige ondersteuning.
Duik in een wereld van intense sensaties en verhoogd plezier met de DNGEON Cross Cockring Harness van MOB. Dit innovatieve speeltje is ontworpen voor diegenen die op zoek zijn naar een diepere en meer bevredigende ervaring, zowel solo als met een partner. Vervaardigd uit hoogwaardige, lichaamsveilige materialen, biedt deze cockring-harnas een unieke combinatie van comfort, ondersteuning en gerichte stimulatie, waardoor je genot naar nieuwe hoogten wordt getild.
De DNGEON Cross Cockring Harness is meer dan een standaard cockring. Het ergonomische ontwerp omvat de penis en testikels op een manier die de bloedtoevoer optimaliseert, wat kan leiden tot hardere, langdurigere erecties en intensere orgasmes. De 'cross' constructie van de harnas zorgt voor extra druk en stabiliteit, waardoor een gevoel van volleerdheid en controle ontstaat. Dit kan de gevoeligheid vergroten en de ervaring intensiveren.
Gemaakt van soepel, huidvriendelijk siliconen, past dit speeltje zich comfortabel aan de lichaamscontouren aan, zonder te knellen of te irriteren. Het materiaal is niet-poreus, wat zorgt voor maximale hygiëne en eenvoudige reiniging met water en een milde zeep of een speciale toy cleaner. Het flexibele karakter van het siliconen maakt het aanbrengen en verwijderen van de harnas moeiteloos.
De DNGEON Cross Cockring Harness is ontworpen voor duurzaamheid en veiligheid. Het is een uitstekende aanvulling voor zowel beginners die de wereld van cockrings willen verkennen, als ervaren gebruikers die op zoek zijn naar een upgrade in intensiteit en ondersteuning. Experimenteer met verschillende glijmiddelen op waterbasis om het comfort en de sensatie verder te optimaliseren.
Verhoog je potentie, verleng je plezier en ontdek nieuwe diepten van intimiteit met dit geavanceerde speeltje. Of het nu gaat om het verkennen van nieuwe sensaties tijdens solo-sessies of het verrijken van intieme momenten met een partner, de DNGEON Cross Cockring Harness biedt een veelzijdige en opwindende ervaring.
Waarom de DNGEON Cross Cockring Harness bij Happytoys kopen?
Bij Happytoys, waar we liever "Happy dan Easy" zijn, begrijpen we jouw behoeften. We bieden een discrete en veilige online winkelervaring, waar je met vertrouwen kunt shoppen. Ons assortiment is zorgvuldig geselecteerd op basis van kwaliteit, veiligheid en effectiviteit, zodat jij de beste producten krijgt om jouw plezier te maximaliseren.
#Cockring #Harnas #DNGEON #MOB #Seksspeeltjes #Volwassenenspeelgoed #Erectie #Orgasme #Plezier #Genot #Happytoys #Discreet #Silicone #Intimiteit #Mannenspeelgoed
Share
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first































Deze Happytoys zijn nieuw in het assortiment
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00
Bondage kan spannend zijn
Maar Bondage moet je wel volgens "spelregels" doen om het leuk te houden... lees alle Do's en Dont's over kinky bondage in onze blog
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...























