-
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Pocket Exotics Waterproof Silver Bullet by CalExotics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00 -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Vinyl P-Shape Vibrator No.2 by Seven Creations
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Vinyl P-Shape Vibrator No.2 by Seven Creations
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Vinyl P-Shape Vibrator No.2 by Seven Creations
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Hush 2 - 1.75 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Rechargeable X-5 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Romp Shine/Switch - Replacement Heads 3 pcs by Romp
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Jiggle by Romp
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Romp Free - Replacement Heads 3 pcs by Romp
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Piccolo Pegging Kit by Romp
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
AanbiedingLemon Crush airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Remix Trio cockrings by Romp
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Dash Masturbator by Romp
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Kiss vibrator by Romp
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
AanbiedingJuke vibrating Cockring by Romp
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Luster Anal training Kit by Romp
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
AanbiedingTriple Curve Rabbit Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 104.00Aanbieding -
Thrusting Realistic Rabbit vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 104.00Aanbieding -
Vibrating Strap On Harness Set by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
G-Egg Masturbator by G-Vibe
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00G-Egg Masturbator by G-Vibe
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00G-Egg Masturbator by G-Vibe
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingQuilted G Vibrator by CalExotics Rave
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Aanbieding5 Bead Maximus Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
AanbiedingHype Vibrator by Romp
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingWand 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding -
AanbiedingCock Ring by Happy Rabbit
Normale prijs Vanaf CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 19.00Cock Ring by Happy Rabbit
Normale prijs Vanaf CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 19.00Cock Ring by Happy Rabbit
Normale prijs Vanaf CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 19.00Aanbieding -
Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Tango X by We-Vibe
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00Nova 2 by We-Vibe
Normale prijs CHF 141.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 141.00 -
Dildo Vibrating Model 7 inch by Silex-D Vibrating
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Sync Lite App Controlled Couples Vibrator by We-Vibe
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00Touch X by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
AanbiedingWave discrete lay on vibrator by Romp
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Dildo Vibrating Model 8 inch by Silex-D Vibrating
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Velvet G-Spot Vibrator by NS Novelties Pretty in Pink
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 37.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Aanbieding
Naar welk soort vibrator ben jij op zoek?
Alles bekijken-
Anaal vibrators
Anaalvibrator: Intens genot via anale stimulatie Wat is een anaalvibrator? Een anaalvibrator...
-
Bullit vibrators
💖 Bullet Vibrators – Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
-
Dubbele Vibrators
Dubbele Vibrators: Tegelijkertijd intens genieten! Wat zijn dubbele vibrators? Dubbele vibrators zijn...
-
Dunne, slange Dildo's & Vibrators
Hoewel mannen anders doen geloven, doet lengte en dikte er meestal niet...
-
Flexibele vibrators
Flexibele Vibrators: Ontdek buigzaam genot! Ervaar de veelzijdigheid van flexibele vibrators Flexibele...
-
G-Spot vibrators
G-spot vibrators: Intens genot voor de vrouw Ontdek de kracht van de...
-
Kleine vibrators
Kleine Vibrators: Discreet genot, groots effect! Ontdek de kracht van kleine vibrators...
-
Lipstick Vibrator
Lipstick Vibrators: Discreet genot in een stijlvolle verpakking Ben je op zoek...
-
Onbesneden Dildo's & Vibrators
Natuurlijk, iedereen heeft zijn eigen voorkeuren. Sommigen vinden een besneden penis dildo...
-
Oplaadbare Vibrators
Oplaadbare Vibrators: Eindeloos genot binnen handbereik! Oplaadbare vibrators: Krachtig, duurzaam & altijd...
-
Prostaatmassage p-spot
Prostaatmassage P-Spot Vibrators: Intens Genot Ontdekken Wat zijn Prostaatmassage P-Spot Vibrators? Prostaatmassage...
-
Pulserende vibrators
Pulserende Vibrators: Intens genot met ritmische sensaties Ontdek de kracht van pulserende...
-
Realistische vibrators
💖 Realistische Vibrators – Puur genot met een levensechte vormgeving en intense...
-
Vibrator met afstandbediening
Vibrator met afstandsbediening: Handsfree genot! Vibrator met afstandsbediening: Ontdek intens handsfree plezier!...
-
Vibrators met clitoris stimulatie
Clitoris Vibrators: Intens genot voor elke vrouw Ontdek de wereld van clitoris...
Collecties
Alles bekijken-
Bullit vibrators
💖 Bullet Vibrators – Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
-
Flexibele vibrators
Flexibele Vibrators: Ontdek buigzaam genot! Ervaar de veelzijdigheid van flexibele vibrators Flexibele...
-
G-Spot vibrators
G-spot vibrators: Intens genot voor de vrouw Ontdek de kracht van de...
Happytoys; groot assortiment vibrators
Ze trillen van genot, deze hoogwaardige vibrators van de bekende merken CalExotics en bijvoorbeel XoCoon. Ideaal voor solo sex of om samen van te genieten.
Bekijk ons complete assortiment Vibrators, Massageapparaten, butterflies, Satisfiers en meer geweldige speeltjes voor je vagina, clitors en G-Spot
Samen Plezier
Happytoys heeft verschillende vibrators die geweldig zijn voor jullie samen. Een cockring met vibrator in 1. Dus jouw vagina, clitoris en G-spot worden verwend, door een vibrerende cockring waar ook jouw partner plezier aan heeft.
Samen tot een geweldig orgasme komen is Easy... bestel jouw dubbele vibrators bij Happytoys
Gebruik glijmiddel
Om makkelijk tot je orgasme te komen met een vibrator, adviseren wij van Happytoys het gebruik van een glijmiddel. Die zijn er in veel soorten en types. Van een glij middel op waterbasis naar een glijmiddel die verkoelt en verstrakt.
Happytoys heeft het... Easy
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...



































