-
AanbiedingVagina Tightening Gel 30 ml by Hot Shiatsu
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 22.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Pheromone Perfume For Her 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Pheromone Bedroom Scent Sticks 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Pheromone Bedroom Scent Sticks 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Pheromone Bedroom Scent Sticks 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Snug Plug 7 by B-Vibe
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Snug Plug 6 Anal plug by B-Vibe
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Virgin Tight Vagina Gel 30 ml by Cobeco
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Jade crotchless bikini panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Jade crotchless bikini panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Jade crotchless bikini panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Woman Lust - Vibrating Orgasm Gel - 15 ml by Pjur
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Crimson Kiss Pheromone Lip Gloss 8ml by Eye of Love Matchmaker
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
AanbiedingBooty Garland Anal Chain L by MyStim
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Phero Perfum Dropper Attract Him 20 ml byEye of Love Bloom
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Phero Perfum Dropper Attract Him 20 ml byEye of Love Bloom
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Phero Perfum Dropper Attract Him 20 ml byEye of Love Bloom
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Vibrating Snug Plug 2 by B-Vibe
Normale prijs CHF 82.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 82.00 -
Crop top & footless tights black by leg Avenue
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
AanbiedingLeg Avenue Bodystocking with cutout teddy
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 28.00Aanbieding -
Soft Tampons Normal (Box of 10) by Joy Division
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Couples Stimulator Ring by Xocoon
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
AanbiedingNet backless bodystocking + by Leg Avenue
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 28.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Back Door Regenerating lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Soft & Comfort Dry 2 pcs by Beppy
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Woman Lust Intense Orgasm Gel 15 ml by Pjur
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Soft & Comfort Dry Tampons 4 pcs by Beppy
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
American Bioglide Plus 100 ml by Joy Division
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
AanbiedingToko Silicone Lubricant 165 ml by Shunga
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingViaGel for Women Orgasm Gel 30ml by Cobeco
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingClit Pwr Clitoral Balm 15 ml by Secret Play
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Clit Pwr Clitoral Balm 15 ml by Secret Play
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Clit Pwr Clitoral Balm 15 ml by Secret Play
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Aanbieding -
Boundless 2 Nipple Pasties by CalExotics
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Silicone Anal Stud Anal Dildo by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00 -
S8 Deep Throat Spray 30 ml by Simul8 Boosters
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 22.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
G-Power Orgasm Cream 30 ml by Cobeco
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Stimulating Clitoris Creme by Hot Ero
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
53mm Condoms 10pcs by Mister Size
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Cobeco Spanish Fly Drops Gold 15ml
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Back Door Relaxing - Silicone based lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 8.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Silicone Anal Trainer Kit Happytoys by CalExotics
Normale prijs CHF 44.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 44.00 -
Universal Tube Cleanser Anaal Douche by CalExotics
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Silicone Remote Rechargeable Egg sex Egg by CalExotics
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 65.00
-
Alles voor je Vagina
Alles voor je vagina: Ontdek genot en zelfzorg Ontdek een wereld van...
-
App bediende vibrators
App-bediende vibrators: Verbinden, genieten en ontdekken! App-bediende vibrators: Nieuwe dimensie in genot...
-
Bekkenbodem trainers
💪 Bekkenbodem trainers: Versterk je kern bij Happytoys.nl Geavanceerde bekkenbodemspiertrainers voor gezondheid...
-
Borst verstevigende gel, zalf en meer
Borstverstevigende gel, zalf en meer: Ontdek het assortiment van Happytoys.nl Ben je...
-
Bullit vibrators
💖 Bullet Vibrators – Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
NIEUW
-
Plus Nylon Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Plus Rhinestone Fishnet Gloved Mini Dress
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Teddy with Keyhole Back and Snap Crotch by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Teddy with Keyhole Back and Snap Crotch by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Teddy with Keyhole Back and Snap Crotch by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
High Cut Lace and Net Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Ultra Net High Neck Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
AanbiedingThe Rider Fuck Machine Pro 220V by She.E.O.
Normale prijs CHF 284.00Normale prijsCHF 378.00Aanbiedingsprijs CHF 284.00Aanbieding -
Pheromone Massage Candles Attract Her 150 ml by Eye of Love Bloom
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 28.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Pheromone Massage Candles Attract Her 150 ml by Eye of Love Bloom
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 28.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Pheromone Massage Candles Attract Her 150 ml by Eye of Love Bloom
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 28.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Wetlook Zipper Cami Garter Set by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Wetlook Zipper Cami Garter Set by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Wetlook Zipper Cami Garter Set by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
D-Ring Collar and Wrist Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Extreme Automatic Milker by CalExotics Milk Master
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 121.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Anime Stroker Misty by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Fuck My Big Round Booty 9 kg by Hidden Desire Bangers
Normale prijs CHF 217.00Normale prijsCHF 275.00Aanbiedingsprijs CHF 217.00Aanbieding -
AanbiedingAnal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Aanbieding -
Big Tits Porn Slut 16 kg by Hidden Desire Bangers
Normale prijs CHF 350.00Normale prijsCHF 463.00Aanbiedingsprijs CHF 350.00Aanbieding -
Pamela Pussy Stroker by NS Novelties Dream of MILF
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Grip-N-Stroke Large by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Anime Stroker Trixie by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Ultimate Automatic Milker by CalExotics Milk Master
Normale prijs CHF 152.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 152.00 -
The Personal Secretary Masturbator by CalExotics Cheap Thrills
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Seamless Cut-Out Crop Top and Legging by Leg Avenue
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 37.00 -
Outlaw Prostate Vibrator by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 47.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 47.00Aanbieding -
Lily Licker Mini Flower Flicker Stimulator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Toys for women
🌸 Toys for Women – Ontdek jouw ultieme genot
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om de regels eens lekker te overtreden en de spanning op te voeren? Ontdek onze uitgebreide collectie toys for women bij happytoys.nl. Bij happytoys.nl, jouw vertrouwde familiebedrijf, geloven wij dat zelfvertrouwen en spelenderwijs ontdekken de basis vormen voor de mooiste momenten. Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in deze zorgvuldig samengestelde collectie, die speciaal ontworpen is om jouw verlangens vorm te geven en je nieuwsgierigheid naar het onbekende te stimuleren.
Kracht & kwaliteit
Onze collectie voor vrouwen onderscheidt zich door de focus op innovatie, design en ergonomie. Of je nu op zoek bent naar subtiele stimulatie of intensere vibraties, wij bieden voor ieder wat wils. In tegenstelling tot standaard speeltjes, selecteren wij producten die niet alleen effectief zijn, maar ook esthetisch verfijnd. Het is de ultieme manier om de sfeer in de slaapkamer in een handomdraai te transformeren, vergelijkbaar met de impact die een stijlvolle outfit van Leg Avenue kan hebben op een intieme avond.
Jouw ervaring
Laat je meeslepen in een wereld van puur genot waarbij jij degene bent die bepaalt wat er gebeurt. Deze collectie is een perfecte aanvulling voor iedereen die houdt van een spannend verloop van de avond en graag experimenteert met haar eigen behoeften. Combineer je favoriete speeltje met een mooie set lingerie om je ervaring helemaal af te maken. Het is een zintuiglijke ervaring die zowel fysiek als emotioneel prikkelt, waarbij het draait om de anticipatie en het wederzijdse plezier.
Simone’s tip 💬
"Mijn selectie van toys for women is gebaseerd op de overtuiging dat elke vrouw verdient om haar eigen genot op haar eigen manier te ontdekken. Mijn belangrijkste advies: neem de tijd, experimenteer met verschillende standen en texturen, en vergeet niet dat een kwalitatief glijmiddel de ervaring voor elke vrouw kan verrijken." — Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij happytoys.nl selecteren wij onze producten met de uiterste zorgvuldigheid. Net als bij de producten van Satisfyer en ToyJoy, streven wij ernaar om alleen artikelen aan te bieden die een verrijking zijn voor jouw persoonlijke welzijn. Al onze producten zijn veilig en duurzaam samengesteld, zodat je keer op keer van je eigen kracht kunt genieten.
Eerlijk & compleet
Wij geloven in een eerlijke prijs-kwaliteitverhouding voor al onze klanten. Naast deze collectie kun je bij ons terecht voor een breed scala aan artikelen om je avonturen uit te breiden, zoals een stroker voor die extra persoonlijke toets. Wij zorgen ervoor dat je altijd een compleet aanbod vindt dat bij jouw wensen past.
Discrete levering
Jouw privacy is bij ons in goede handen. Wij versturen al onze bestellingen in een volledig neutrale verpakking, zodat alleen jij weet wat er in het pakket zit. Profiteer van onze snelle en anonieme verzending binnen Nederland en geniet in alle rust en discretie van je aankoop.
#happytoys #sexualwellness #toysforwomen #vibrators #verleiding #spanning #datenight #zelfvertrouwen #intiem #zelfzorg





















































