-
GLIDE Extreme 100 ml by Mister B
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
AanbiedingS8 Waterbased Warming Lube 125ml
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Aanbieding -
AanbiedingNora by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 113.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Get Real Silicone Foreskin Dildo 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Scandal Universal Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Universal Love Rider Premium Ring Harness by CalExotics
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
AanbiedingTenera 2 Airpressure Vibrator by Lovesense
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 122.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Die Cast Plug-In Vibrating Massager
Normale prijs CHF 161.00Normale prijsCHF 199.00Aanbiedingsprijs CHF 161.00Le Wand Die Cast Plug-In Vibrating Massager
Normale prijs CHF 161.00Normale prijsCHF 199.00Aanbiedingsprijs CHF 161.00Le Wand Die Cast Plug-In Vibrating Massager
Normale prijs CHF 161.00Normale prijsCHF 199.00Aanbiedingsprijs CHF 161.00Aanbieding -
S8 Extreme WB Extreme Lube 100ml Glijmiddel
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Extreme Anal Power Vibrator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Waterbased Lubricant 125ml by S8
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00 -
AanbiedingDaring Danny eStim Vibrator by MyStim
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 123.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Anal Lube 100ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 10.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Silicone Rechargeable Teasing Enhancer vibrating cockring by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 45.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Hush 2 - 1.75 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Warming Oil - Vanilla Fetish - 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Waterbased Cooling Lube 50ml by S8
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Soft & Comfort Wet 2 pcs by Beppy
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
AanbiedingSoft & Comfort Wet Tampons 30 pcs by Beppy
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 90.00Aanbieding -
Soft & Comfort Dry 30 pcs by Beppy
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Soft & Comfort Wet 8pcs by Beppy
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Crotchless Hiphugger
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Crotchless Hiphugger
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Crotchless Hiphugger
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Crotchless Hiphugger
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Crotchless Hiphugger
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Naomi strappy crotchless tanga
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Very sexy unlined lace bra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Alexa crotchless mesh panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Alexa crotchless mesh panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Alexa crotchless mesh panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Crotchless Hiphugger
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Unlined bra with faux underbust by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Unlined bra with faux underbust by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Unlined bra with faux underbust by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Demi bra with floral lace
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Glam Chain String
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Very sexy embroidered bra by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Very sexy embroidered bra by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Very sexy embroidered bra by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Aanbieding -
Demi bra with floral lace
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00
-
Alles voor je Vagina
Alles voor je vagina: Ontdek genot en zelfzorg Ontdek een wereld van...
-
App bediende vibrators
App-bediende vibrators: Verbinden, genieten en ontdekken! App-bediende vibrators: Nieuwe dimensie in genot...
-
Bekkenbodem trainers
💪 Bekkenbodem trainers: Versterk je kern bij Happytoys.nl Geavanceerde bekkenbodemspiertrainers voor gezondheid...
-
Borst verstevigende gel, zalf en meer
Borstverstevigende gel, zalf en meer: Ontdek het assortiment van Happytoys.nl Ben je...
-
Bullit vibrators
💖 Bullet Vibrators – Compacte krachtpatsers voor gerichte stimulatie en intense hoogtepunten...
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Fetish & Fashion Kristine Gag by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00
NIEUW
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Toys for women
🌸 Toys for Women – Ontdek jouw ultieme genot
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om de regels eens lekker te overtreden en de spanning op te voeren? Ontdek onze uitgebreide collectie toys for women bij happytoys.nl. Bij happytoys.nl, jouw vertrouwde familiebedrijf, geloven wij dat zelfvertrouwen en spelenderwijs ontdekken de basis vormen voor de mooiste momenten. Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in deze zorgvuldig samengestelde collectie, die speciaal ontworpen is om jouw verlangens vorm te geven en je nieuwsgierigheid naar het onbekende te stimuleren.
Kracht & kwaliteit
Onze collectie voor vrouwen onderscheidt zich door de focus op innovatie, design en ergonomie. Of je nu op zoek bent naar subtiele stimulatie of intensere vibraties, wij bieden voor ieder wat wils. In tegenstelling tot standaard speeltjes, selecteren wij producten die niet alleen effectief zijn, maar ook esthetisch verfijnd. Het is de ultieme manier om de sfeer in de slaapkamer in een handomdraai te transformeren, vergelijkbaar met de impact die een stijlvolle outfit van Leg Avenue kan hebben op een intieme avond.
Jouw ervaring
Laat je meeslepen in een wereld van puur genot waarbij jij degene bent die bepaalt wat er gebeurt. Deze collectie is een perfecte aanvulling voor iedereen die houdt van een spannend verloop van de avond en graag experimenteert met haar eigen behoeften. Combineer je favoriete speeltje met een mooie set lingerie om je ervaring helemaal af te maken. Het is een zintuiglijke ervaring die zowel fysiek als emotioneel prikkelt, waarbij het draait om de anticipatie en het wederzijdse plezier.
Simone’s tip 💬
"Mijn selectie van toys for women is gebaseerd op de overtuiging dat elke vrouw verdient om haar eigen genot op haar eigen manier te ontdekken. Mijn belangrijkste advies: neem de tijd, experimenteer met verschillende standen en texturen, en vergeet niet dat een kwalitatief glijmiddel de ervaring voor elke vrouw kan verrijken." — Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij happytoys.nl selecteren wij onze producten met de uiterste zorgvuldigheid. Net als bij de producten van Satisfyer en ToyJoy, streven wij ernaar om alleen artikelen aan te bieden die een verrijking zijn voor jouw persoonlijke welzijn. Al onze producten zijn veilig en duurzaam samengesteld, zodat je keer op keer van je eigen kracht kunt genieten.
Eerlijk & compleet
Wij geloven in een eerlijke prijs-kwaliteitverhouding voor al onze klanten. Naast deze collectie kun je bij ons terecht voor een breed scala aan artikelen om je avonturen uit te breiden, zoals een stroker voor die extra persoonlijke toets. Wij zorgen ervoor dat je altijd een compleet aanbod vindt dat bij jouw wensen past.
Discrete levering
Jouw privacy is bij ons in goede handen. Wij versturen al onze bestellingen in een volledig neutrale verpakking, zodat alleen jij weet wat er in het pakket zit. Profiteer van onze snelle en anonieme verzending binnen Nederland en geniet in alle rust en discretie van je aankoop.
#happytoys #sexualwellness #toysforwomen #vibrators #verleiding #spanning #datenight #zelfvertrouwen #intiem #zelfzorg

















































































