-
Your Ass Is Mine Buttplug by ToyJoy
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Let's Fuck Buttplug by Toyjoy
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Happiness Enchanting Bunnytail Buttplug purple by Toyjoy
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Happiness Enchanting Bunnytail Buttplug Pink By ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Happiness Enchanting Bunnytail Buttplug Pink By ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Happiness Enchanting Bunnytail Buttplug Pink By ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Happiness Enchanting Bunnytail Buttplug White by Toyjoy
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Happiness Shine Like A Star Buttplug Rose Gold by Toyjoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Happiness Shine Like A Star Buttplug Pink by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Happiness Time To Shine Buttplug Gold by Toyjoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Happiness Time To Shine Buttplug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Designer Edition Freya Rumble Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 59.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 59.00 -
Designer Edition Athena Tapping Sensation Vibe by ToyJoy
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Get Real Silicone Foreskin Double Dong 46 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 88.00Normale prijsCHF 104.00Aanbiedingsprijs CHF 88.00Aanbieding -
Get Real Silicone Foreskin Double Dong 35 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Fame The Skyler Rabbit Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 65.00 -
The Belle Rabbit Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Love Rabbit Farfalla Festival Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Waterbased Lube 30ml by ToyJoy
Normale prijs CHF 4.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 4.00 -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Get Real Silicone Foreskin Dong 15 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 45.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 45.00Aanbieding -
Anal Play Diamond Bum Bijou Large by ToyJoy
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Anal Play Vibrating Anal Plug Large by ToyJoy
Normale prijs CHF 63.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 63.00 -
Anal Play Vibrating Anal Plug Medium by ToyJoy
Normale prijs CHF 56.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 56.00 -
Anal Play Smooth Anal Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Buttocks The Drizzle Anal Douche 15cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks Vibrating Metal Buttplug L by ToyJoy
Normale prijs CHF 40.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 40.00 -
Buttocks The Glider Vibrating Plug Small Buttplug S by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Buttocks The Streamer Anal Douche 23cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00 -
AanbiedingFame The Luna G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 53.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingFame The Evermore 2-in-1 Massager by ToyJoy
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Get Real Clear Double Dong 13' by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Get Real Clear Dong 9' by ToyJoy
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Get Real Extreme XL Dildo 10' by ToyJoy
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
Get Real Harness Dong L by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Get Real Pegging / Strapon Harness Dong M by ToyJoy
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Get Real Harness Dong S by ToyJoy
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Get Real Junior Double Dong 12' by ToyJoy
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00
🎨 ToyJoy Collectie – Kleurrijk genot, speelse innovatie en betrouwbare kwaliteit
Ontdek de sensatie
Ben je klaar om de sleur te doorbreken, je fantasie de vrije loop te laten en puur plezier te herontdekken? De ToyJoy collectie op happytoys.nl nodigt je uit voor een vrolijke, onbevangen en zinnenprikkelende ontdekkingsreis. Onze filosofie ‘liever Happy dan Easy’ komt perfect tot uiting in dit sprankelende assortiment, dat speciaal is ontworpen om intiem welzijn voor iedereen toegankelijk, leuk en uiterst bevredigend te maken. Als integer en betrokken familiebedrijf begrijpen we bij happytoys.nl dat sensualiteit en speelsheid hand in hand gaan. Of je nu aan het begin staat van je intieme wellnessreis of op zoek bent naar een uitdagende toevoeging; dit vertrouwde merk stimuleert je nieuwsgierigheid en brengt kleur in de slaapkamer.
Meer van ToyJoy
-
Deluxe Dual Density Thick Dong TPE 18 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Deluxe Dual Density Thick Dong TPE 15 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Deluxe Dual Density Thick Dong TPE 13 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Stretchy Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Sexy Feather Tickler by ToyJoy
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Sexy Feather Tickler by ToyJoy
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Sexy Feather Tickler by ToyJoy
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00 -
Dong Double Trouble Silicone by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
AanbiedingNova Pulsating Squeezable Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Aanbieding -
Mini Masturbator Art by ToyJoy
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Medium Masturbator Rings by ToyJoy
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Large Masturbator Pilar by ToyJoy
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Deluxe Dual Density Dong TPE 15 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Dual Density Dildo TPE 17 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Thai Toy Beads by ToyJoy
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Thai Toy Beads by ToyJoy
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Thai Toy Beads by ToyJoy
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Diamond Booty Jewel Small by ToyJoy
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Diamond Booty Jewel Small by ToyJoy
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Diamond Booty Jewel Small by ToyJoy
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Dildo PVC 20.5 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00Dildo PVC 20.5 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00Dildo PVC 20.5 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Bubble Butt Player Starter by ToyJoy
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Bubble Butt Player Starter by ToyJoy
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Bubble Butt Player Starter by ToyJoy
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Diamond Booty Jewel Medium by ToyJoy
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Extension Sleeve TPE XL 22.5 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Extension Sleeve TPE XL 22.5 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Extension Sleeve TPE XL 22.5 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Classic G-Spot Vibrator Mini by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic G-Spot Vibrator Mini by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic G-Spot Vibrator Mini by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Classic Stim Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic Stim Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00Classic Stim Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Extension Sleeve TPE Medium 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Extension Sleeve TPE Medium 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Extension Sleeve TPE Medium 16 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Metal Handcuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Furry Fun Cuffs by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 20 cm by ToyJoy
Normale prijs CHF 83.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 83.00 -
Hydrated Skin Penis Sleeve Silicone 16 cm by ToyJoy Get Real
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00
Voel je sensueel, je verdient het om begeerd te worden. Shop nu de sexy lingerie van HappyToys
Blogposts
Alles bekijken-
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
James Bond is niet het voorbeeld dat je denkt
We kennen allemaal het beeld van James Bond. Charmant, zelfverzekerd, onweerstaanbaar en altijd in controle. Hij verovert harten zonder zelf echt geraakt te lijken. Voor veel mensen staat dat symbool...
-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...






















































