-
Hot Effect Kissable Lubricant by Secret Play
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Hot Effect Kissable Lubricant by Secret Play
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Hot Effect Kissable Lubricant by Secret Play
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
AanbiedingLiquid Vibrator Strong Unisex by Secret Play
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 21.00Aanbieding -
Foreplay Fanatics Scratch Card by Secret Play
Normale prijs CHF 4.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 4.00 -
Sex In The City Travel Kit by Secret Play
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Kinky Chic Temporary Tattoo by Secret Play
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00 -
Lip Gloss Vibrant Kiss by Secret Play
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Lip Gloss Vibrant Kiss by Secret Play
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Lip Gloss Vibrant Kiss by Secret Play
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Refreshing Body Mist 100 ml by Secret Play
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Drunk in Love Foreplay Balm by Secret Play
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Drunk in Love Foreplay Balm by Secret Play
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Drunk in Love Foreplay Balm by Secret Play
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Popping Candies by Secret Play
Normale prijs CHF 3.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 3.00Popping Candies by Secret Play
Normale prijs CHF 3.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 3.00Popping Candies by Secret Play
Normale prijs CHF 3.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 3.00 -
AanbiedingBondage Kit Two Colours by Secret Play
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 54.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Bondage Kit Two Colours by Secret Play
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 54.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Bondage Kit Two Colours by Secret Play
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 54.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Flirt Kiss Gel Strawberry Mint 2x8 gr by Secret Play
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Oral Sex Spray 11 gr by Secret Play
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00Oral Sex Spray 11 gr by Secret Play
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00Oral Sex Spray 11 gr by Secret Play
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Tower Of Sex Game by Secret Play
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
AanbiedingClit Pwr Clitoral Balm 15 ml by Secret Play
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Clit Pwr Clitoral Balm 15 ml by Secret Play
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Clit Pwr Clitoral Balm 15 ml by Secret Play
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 14.00Aanbieding -
AanbiedingPassion Play Game by Secret Play
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
AanbiedingMarabou Handcuffs by Secret Play
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsCHF 9.00Aanbiedingsprijs CHF 7.00Aanbieding -
Sweet Love Foreplay Gel by Secret Play
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Sweet Love Foreplay Gel by Secret Play
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Sweet Love Foreplay Gel by Secret Play
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Play4Sex Game by Secret Play
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Kinky Domino Game by Secret Play
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
NIEUW
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Secret Play
π€ Secret Play β Assortiment & Sensuele Verleiding
Onze filosofie βliever Happy dan Easyβ komt perfect tot uiting in het veelzijdige assortiment van Secret Play, dat speciaal is ontworpen om intieme momenten mooier, opwindender en aanzienlijk meeslepender te maken. De combinatie van verleidelijke cosmetica, stimulerende gels, speelse sets en sensuele accessoires vormt de sleutel tot zorgeloze overgave en intens genot. Met de unieke producten uit het Secret Play assortiment geef je jouw intieme avonden, voorspel en het samenzijn met je partner een elegante, spannende en uiterst zintuiglijke impuls.
Ontdek de sensatie
Laat terughoudendheid achter je en ontdek hoe heerlijk het is om al je zintuigen te prikkelen met hoogwaardige verwenproducten. Het gevarieerde assortiment van Secret Play biedt een breed scala aan verrassende artikelen, van smaakvolle intieme sprays en tintelende stimulatiegels tot elegante bondage-accessoires en romantische spellen. Elk product is gecreΓ«erd om de passie aan te wakkeren en de intieme ervaring naar een hoger niveau te tillen, wat het intieme spel mooier en spannender maakt dan ooit tevoren. Bij happytoys.nl geloven we dat intimiteit draait om plezier, beleving en het vieren van je eigen verlangen. Als integer familiebedrijf bieden we jou een veilige en vertrouwde plek om de beste artikelen te ontdekken. Met de hoogwaardige Secret Play collectie til je jouw verwenmomenten naar een adembenemend niveau.
Kracht & technologie
Het Secret Play assortiment onderscheidt zich door de zorgvuldige selectie van hoogwaardige, lichaamsveilige ingrediΓ«nten en duurzame materialen. De cosmetica en stimulatieproducten, zoals de populaire Oral Sex Spray 11 gr door Secret Play, zijn dermatologisch getest, veilig voor de gevoelige zones en formuleer om maximale zintuiglijke stimulatie te bieden. In tegenstelling tot standaard artikelen combineert Secret Play effectiviteit met een luxe verpakking en een heerlijke geur- en smaakbeleving.
Jouw ervaring
Het aanbrengen en gebruiken van de Secret Play producten voelt bijzonder zacht, verzorgend en uiterst comfortabel aan op de huid. De prikkelende ingrediΓ«nten en fijne texturen zorgen voor een kriebelende, meeslepende en zeer intense sensatie tijdens het voorspel. Maak de uitdagende setting compleet door het gebruik te combineren met verleidelijke lingerie zoals de Leg Avenue V-Front Bodystocking voor een opwindende sfeer, of verrijk de avond met een compleet verwenritueel en de Master Slave Edition Deluxe Bondage Set by Tease Please voor een meeslepende en veelzijdige stimulatie.
Simoneβs tip π¬
"Het Secret Play assortiment is een echte aanrader omdat het merk op een hele toegankelijke en luxe manier speelsheid toevoegt aan je liefdesleven. Mijn belangrijkste advies: combineer een stimulerende spray of gel eens met onze Petits Joujoux Massage Candle Paris 120gr voor een ontspannen, sensuele massage vΓ³Γ³r het echte werk begint!"
Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Secret Play staat wereldwijd bekend om haar toonaangevende kwaliteit, cosmetische innovaties en betrouwbare erotische artikelen. Alle cosmetica en accessoires zijn 100% lichaamsveilig, ftalaatvrij, hypoallergeen en ontworpen volgens de strengste Europese kwaliteitseisen. Net zoals andere toonaangevende kwaliteitsmerken in onze webshop zoals Satisfyer en ToyJoy, voldoet dit gehele assortiment aan de hoogste eisen voor zorgeloos en betrouwbaar gebruik.
Eerlijk & compleet
Met het Secret Play assortiment kies je voor doeltreffende en kwalitatief topproducten met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het is een waardevolle en opwindende toevoeging aan je intieme verzameling voor wie houdt van romantiek, speelsheid en pure verleiding. Ontdek op happytoys.nl daarnaast ons brede assortiment aan aanvullende intieme artikelen, waaronder veelzijdige stroker opties en hoogwaardige verzorgingsproducten om jouw avonden helemaal compleet te maken.
Discrete levering
Jouw privacy staat bij ons altijd op de allererste plaats. Elke bestelling bij Happytoys wordt zorgvuldig verpakt in een neutrale en anonieme doos, zonder logo's of herkenbare opdrukken. Niemand aan de buitenkant kan zien wat er in het pakket zit. Dankzij onze snelle en betrouwbare verzending binnen Nederland heb je jouw nieuwe verwenproducten bovendien razendsnel in huis.
Heb je nog vragen over het kiezen van de juiste verzorgings- of intiemproducten binnen het Secret Play assortiment, of wil je graag discreet advies over onze overige intieme accessoires? Simone staat altijd met veel plezier voor je klaar om je vriendelijk verder te helpen.
#happytoys, #sexualwellness, #secretplay, #assortiment, #intiemecosmetica, #oralsexspray, #verleiding, #happytoysnl, #kwaliteit
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
































































