-
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Cassandra Pussy Stroker by NS Novelties I Dream Of Milf
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Extreme Automatic Milker by CalExotics Milk Master
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 121.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Anime Stroker Misty by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Fuck My Big Round Booty 9 kg by Hidden Desire Bangers
Normale prijs CHF 217.00Normale prijsCHF 274.00Aanbiedingsprijs CHF 217.00Aanbieding -
AanbiedingAnal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Aanbieding -
Big Tits Porn Slut 16 kg by Hidden Desire Bangers
Normale prijs CHF 350.00Normale prijsCHF 462.00Aanbiedingsprijs CHF 350.00Aanbieding -
Pamela Pussy Stroker by NS Novelties Dream of MILF
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Grip-N-Stroke Large by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Anime Stroker Trixie by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Ultimate Automatic Milker by CalExotics Milk Master
Normale prijs CHF 152.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 152.00 -
The Personal Secretary Masturbator by CalExotics Cheap Thrills
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
NIEUW
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Nieuwe Masturbators @Happytoys
Nieuwe Masturbators bij Happytoys: Ontdek nu!
Nieuwe Masturbators Happytoys: Ontdek Sensatie & Plezier!
Ben je op zoek naar nieuwe manieren om jezelf te verwennen en je solo-plezier te intensiveren? Bij Happytoys, waar we geloven in "liever Happy dan Easy", presenteren we met trots onze uitgebreide collectie nieuwe masturbators. Speciaal geselecteerd om jou de meest opwindende en diverse ervaringen te bieden, van subtiele strelingen tot intense stimulatie. Duik in ons assortiment en vind de perfecte aanvulling op jouw intieme momenten.
Waarom de nieuwe collectie masturbators van Happytoys?
- Innovatieve Designs: Onze nieuwe masturbators komen met de laatste innovaties op het gebied van textuur, vorm en functionaliteit. Denk aan hyperrealistische tunnels met meerdere ribbels en knobbels, vacuümkamers voor een zuigende sensatie, of ontwerpen met ingebouwde vibraties voor extra diepgang. Elk product is ontworpen om unieke sensaties te leveren en je zintuigen te prikkelen op manieren die je misschien nog niet eerder hebt ervaren.
- Diverse Materialen: We bieden masturbators aan in verschillende hoogwaardige en lichaamsveilige materialen, zoals superzacht TPE (thermoplastisch elastomeer) en premium siliconen. Deze materialen voelen niet alleen realistisch aan, maar zijn ook duurzaam, makkelijk te reinigen en veilig voor je lichaam. De keuze van materiaal beïnvloedt de intensiteit en textuur van de stimulatie, dus je kunt experimenteren wat het beste bij jou past.
- Voor Iedere Voorkeur: Of je nu de voorkeur geeft aan strakke, omhullende sensaties, brede en omvangrijke structuren, of juist zachte en plooibare materialen, onze nieuwe collectie heeft voor ieder wat wils. We hebben masturbators met diverse ingangen en kanalen, specifiek ontworpen om verschillende soorten stimulatie te bieden, van subtiel tot overweldigend.
- Discreet en Gebruiksvriendelijk: Bij Happytoys begrijpen we het belang van discretie. Al onze bestellingen worden discreet verpakt en verzonden, zodat je je geen zorgen hoeft te maken over privacy. De masturbators zijn bovendien ontworpen met het oog op gebruiksgemak en hygiëne. Ze zijn eenvoudig te reinigen met warm water en een milde zeep of een speciale toy cleaner.
- Verhoog Je Genot: Een masturbator is een fantastische manier om je eigen lichaam te verkennen, stress te verminderen en je seksuele voldoening te vergroten. Ze bieden een veilige en plezierige manier om te experimenteren met verschillende soorten stimulatie en te ontdekken wat jou het meeste genot geeft.
Ontdek de nieuwste masturbators bij Happytoys en til je zelfliefde naar een hoger niveau. Wees Happy!
#NieuweMasturbators #Masturbator #Zelfliefde #SoloPlezier #Seksspeeltjes #VolwassenSpeelgoed #Intimiteit #Genot #Happytoys #Lichaamsveilig #Stimulatie #NieuwBinnen
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...


























































