-
Not (yet) availableTruth or Dare Kinky Party Edition by Tease & Please
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsCHF 28.00Aanbiedingsprijs CHF 28.00Not (yet) available -
Not (yet) availableKamasutra Poker Game by Tease&Please
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00Not (yet) available -
Master & Slave Edition Deluxe Bondage set by Tease & Please
Normale prijs CHF 100.00Normale prijsCHF 100.00Aanbiedingsprijs CHF 100.00 -
Not (yet) availableKiss 10 Languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Not (yet) available -
Hart/Coeur Kamasutra NL/FR by Tease & Please
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Hitty Titty Card Game by Tease & Please
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Naughty Play 10 Languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
AanbiedingUltiem Verlangen Classic NL by Tease&Please
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Blow Job Spray by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Chocolate Body Pen by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Not (yet) availableI Love Boobs Mug by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Not (yet) available -
Candy Jock Strap by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Candy Love Rings Edible cockring 3pcs by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Candy Blow Job Practice by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Succulent Hard Willies by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Stress Willie by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Candy G-String and Bra Set by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Stressticles by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Gummy Condoms Candy by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Peppermint Nipples by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Lovers Candy G String by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Edible Anus by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Candy G String by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Lust Dust by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Candy Nipples Tassels by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Cumfetti by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00 -
Pleasure Control Spray by Shunga
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
AanbiedingBody-2-Body Oriental Gel Set by Shunga
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Body-2-Body Oriental Gel Set by Shunga
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Body-2-Body Oriental Gel Set by Shunga
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Waves of Pleasure Oral Spray 20 ml by Shunga
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Waves of Pleasure Oral Spray 20 ml by Shunga
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Waves of Pleasure Oral Spray 20 ml by Shunga
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Mini Massage Candle 6 pcs by Shunga
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Mini Massage Candle 6 pcs by Shunga
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00Mini Massage Candle 6 pcs by Shunga
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Oral Pleasure Lip Gloss 10 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Oral Pleasure Lip Gloss 10 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Oral Pleasure Lip Gloss 10 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Warming Oil - Vanilla Fetish - 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Crystal Bath Salt 75 gr by Shunga
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Crystal Bath Salt 75 gr by Shunga
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Crystal Bath Salt 75 gr by Shunga
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Warming Oil - Exotic Green Tea - 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Warming Oil - Intoxicating Chocolate - 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00
SALE
-
AanbiedingMr. Steel Classic Butt Plug Small
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Buttocks The Screw Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
Urban ZEPHYR - Pulsating Stroker & C-Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingNova Pulsating Squeezable Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Aanbieding -
AanbiedingBliss Clitoriffic by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 53.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Aanbieding -
AanbiedingBloom Erogenous Zone Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
AanbiedingMr. Steel Heavy Steel Butt Plug Small
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
AanbiedingSuspender Hose, Duchess Lace by Leg Avenue
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingTwist Clitoral Vibrator by ToyJoy Urban
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
G-Spot Clitoral Curve Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Aanbieding -
AanbiedingMini Ears Clitoral Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBronx Scrotum Sleeve Ring by ToyJoy Urban
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 28.00Aanbieding -
AanbiedingKnicker Small Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
AanbiedingCosmo Bondage Hogtie by NS Novelties Cosmo
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Super Wet Tight Twat Vibrating by Hidden Desire
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Super Wet Tight Twat Vibrating by Hidden Desire
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Super Wet Tight Twat Vibrating by Hidden Desire
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
AanbiedingTulip Multi-Play Vibrator by Nu Sensuelle
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Tulip Multi-Play Vibrator by Nu Sensuelle
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Tulip Multi-Play Vibrator by Nu Sensuelle
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Sweet Anticipation Ankle Cuffs by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Pin Point Fest Vibrator by ToyJoy Love Rabbit
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Sweet Anticipation Under Mattress Restraint Set by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 104.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingRemote Control Cock Ring by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingMonster Dong The Colossus by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingTrainer Kit by NS Novelties Jelly Rancher
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Trainer Kit by NS Novelties Jelly Rancher
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Trainer Kit by NS Novelties Jelly Rancher
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Dong Silicone 19 cm by ToyJoy Get Real
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00
NIEUW
-
Spreader Bar with Ankle Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Bed Restraints
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
AanbiedingSmall Whip by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Gold Plated BDSM Handcuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Hard And Soft Touch Paddle by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Diamond Wrist Cuffs Gold by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Wet Play Queen Size Bedsheet by Taboom by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Warterberg Wheel by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Feather Tickler by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 8.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Open Mouth Spider Gag by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Spandex Hood
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Bondage Essentials Small Whip by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Butt Plug With Diamond Jewel L
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Rose Japanese Drip Candle 2 pcs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Butt Plug With Diamond Jewel S by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
AanbiedingAnkle Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Bondage in Luxury Wrist Cuffs by Taboom
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Avantgarde Blindfold by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Bondage Essentials Doggy Style Strap by Taboom
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Bondage in Luxury Silicone Ball Gag by Taboom
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Wet Play Queen Size Bedsheet by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: ITEMS OP BOL
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...














































































