-
Sex Machine Ridged Thruster Purple by CalExotics
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 123.00 -
Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Not (yet) availableMilking Mega Slut 22kg by Hidden Desire
Normale prijs CHF 378.00Normale prijsCHF 662.00Aanbiedingsprijs CHF 378.00Not (yet) available -
Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
3PC Bra, Panty and Blindfold by Daring Intimates
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.003PC Bra, Panty and Blindfold by Daring Intimates
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.003PC Bra, Panty and Blindfold by Daring Intimates
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Open Diva Bra Plus Diva Necklace by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Jive Lite by We-Vibe
Normale prijs CHF 94.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 94.00 -
AanbiedingDeep Squeeze Masturbator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
AanbiedingWet Kitten Self Lube To Go by Private
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 19.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Milk Master Automatic Milker by CalExotics
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 102.00 -
Magic Vagina & Anus by Seven Creations
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Satin Touch Suspender Tights by Daring Intimates
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Satin Touch Garterbelt Stockings by Daring Intimates
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Automatic Aqua Penis Pump by Hidden Desire
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Automatic Magnify Penis Pump by Hidden Desire
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00 -
Anal Cone 26 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 35.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 35.00 -
Anal Cone 33 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 54.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 54.00 -
Buttplug Balls 40 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Penis Growth Training Comfort Set by Hidden Desire Fusion-X
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 94.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Solace Pro Pussy Sleeve by Lovesense
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Calex Connect Couples Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Calex Connect Venus Butterfly by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Diamond Heart Plug Small by CalExotics
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Diamond Heart Plug Small by CalExotics
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Diamond Heart Plug Small by CalExotics
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Pacifica Tahiti by CalExotics
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsCHF 46.00Aanbiedingsprijs CHF 46.00 -
AanbiedingThe Regal Empress by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Double Vibrating Pleasure Penis Strapon 14 cm by Hidden Desire
Normale prijs CHF 81.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 81.00Aanbieding -
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
AanbiedingSexmax Bedsheet 180X220cm by Joy Division
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 25.00Sexmax Bedsheet 180X220cm by Joy Division
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 25.00Sexmax Bedsheet 180X220cm by Joy Division
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 25.00Aanbieding -
B-Vibe Snug Plug 2 by B-Vibe
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00B-Vibe Snug Plug 2 by B-Vibe
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00B-Vibe Snug Plug 2 by B-Vibe
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
AanbiedingLe Wand Petit Plugin Massager by LeWand
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Not (yet) availableThick Dual Penetrator by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 58.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Not (yet) available -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingPleasures Dildo Thin 5 inch by NS Novelties
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00
SALE
-
Bird Of Paradise XL Vibrator by ToyJoy Happiness
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
AanbiedingSexy Sucking Duckface by ToyJoy Happiness
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingFluttering Butterfly by CalExotics Eden
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Fluttering Butterfly by CalExotics Eden
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Fluttering Butterfly by CalExotics Eden
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingSlimline G-Spot Rabbit by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Wetlook Zipper Cami Garter Set by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Wetlook Zipper Cami Garter Set by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Wetlook Zipper Cami Garter Set by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingViceroy Direct Probe by CalExotics Viceroy
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBionic Vibro Stroker by CalExotics
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsCHF 246.00Aanbiedingsprijs CHF 189.00Aanbieding -
AanbiedingSatin Swirl G Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
AanbiedingWand Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Rotating & Vibrating Thick Rabbit Vibrator by She.E.O
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 63.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
AanbiedingRear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Optimum Power Elite Pro Stroker by CalExotics
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 121.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Elle Liquid Silicone Dual Flicker Vibrator by CalExotics Elle
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Stella Liquid Silicone 'O” Wand by CalExotics Stella
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Secrets Forte vibrator by NS Novelties Secrets
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 101.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
AanbiedingThe Curved Wand by Xocoon
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00The Curved Wand by Xocoon
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00The Curved Wand by Xocoon
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Taurus Enhancer by CalEcotics Couples Enhancers
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Rechargeable Triple Cock Cage by CalExotics ViceRoy
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Realistic Dual Rabbit vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 123.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Aanbieding -
AanbiedingSo Real Dong 20 cm by Seven Creations
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingRain Prostate Plug by NS Novelties Renegage
Normale prijs CHF 81.00Normale prijsCHF 88.00Aanbiedingsprijs CHF 81.00Aanbieding -
Angela Pussy Stroker by NS Novelties Dream of MILF
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
Ravishing Rose Pulse Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00
NIEUW
-
Bondage Essentials Intense Dark Blindfold by Taboom
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Bondage Essentials Silicone Ball Gag by Taboom
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Bondage Essentials Elegante D-Ring Halsband by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Bondage in Luxury Wrist To Thigh Cuff Set by Taboom
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Wetlook Bodysuit With Zipper by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Wetlook Bodysuit With Zipper by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Wetlook Bodysuit With Zipper by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Bra Set With Open Cup & Crotch by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Bra Set With Open Cup & Crotch by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Bra Set With Open Cup & Crotch by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
AanbiedingNatural Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 14.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
Pheromone Perfume For Her 50 ml by Geisha
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Prolong Male Cream 30 ml by Geisha
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Vibrating Clitoral Gel 30 ml by Geisha
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
AanbiedingCooling Lubricant 100 ml100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingGolden Shimmer Body Oil 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Stimulating Clitoral Gel 30 ml by Geisha
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
AanbiedingSensual Massage Oil 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Sensual Massage Oil 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Sensual Massage Oil 200 ml by Geisha
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Stamina Premium C-Rings 3 Pcs Set by Hidden Desire Extreme
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Beaded Curved Probe by CalExotics Lavender Haze
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Twilight Tease by CalExotics Endless Summer
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
The Gill Man Dong by CalExotics Monster Dongs
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Moonlight Magic vibrator by CalExotics Endless Summer
Normale prijs CHF 87.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 87.00 -
Sunset Seducer by CalExotics Endless Summer
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Turbo Passion vibrator by CalExotics Krōma
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Slender Curved Probe by CalExotics Lavender Haze
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Turbo Exciter vibrator by CalExotics Krōma
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Turbo G Bunny by CalExotics Krōma
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 50.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: GRATIS VERZENDING
GRATIS VERZENDING
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















































































