-
Aphrodisiac Warming Oil - Exotic Fruits - 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Pheromone Attract Him 50 by Eye of Love Classic Collection
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Pheromone Attract Him 50 by Eye of Love Classic Collection
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Pheromone Attract Him 50 by Eye of Love Classic Collection
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
AanbiedingMassage candle 170 ml by Shunga
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Massage candle 170 ml by Shunga
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Massage candle 170 ml by Shunga
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Bathmate Max Out Jelqing 100 ml by Bathmate
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Geisha Aphrodisiac drops by Shiatsu
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Aphrodisiac Warming Oil - Raspberry 100 ml by Shunga
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Matchmaker BlackDiamond Attract Them 30ml by Eye of Love
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding
SALE
-
AanbiedingDie Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3 Compact Massager by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
X Power Erection Booster Gel 60 ml by Labophyto
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
Butterfly Kiss G-Spot Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Eclipse Thrusting Rotator Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
COLT XXXL Pumper Plug with Detachable Hose by CalExotics
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 62.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00Aanbieding -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBondage in Luxury Hogtie Bondage by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Attachments Personal Massager Paars by Xocoon
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingSpectra Bondage Wrist Cuff by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingForeplay 10 languages by Tease & Please
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingClassic Enema Anaal douche by B-Vibe
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Remote Control Dual Rider sit on vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Gold Dicker Stim Vibrator 22 cm by ToJoy Get Real
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Crystal Trio Butt Plug Medium by ToyJoy Anal Play
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Buttocks The Stuffer 3-Balls Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Dance The Night Away Clitoral Stimulator by ToyJoy Hapiness
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
ToyJoy Urban VERVE - Pulsating Clitoral Stimulator
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 51.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
NIEUW
-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Everlasting Bloom Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 454.00Normale prijsCHF 473.00Aanbiedingsprijs CHF 454.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy Bloomé
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Aphrodisiac
Ontdek het plezier van afrodisiaca: Meer dan alleen lust!
Afrodisiaca: Boost je passie en verbinding met genot!
Afrodisiaca, ofwel lustopwekkende middelen, zijn al eeuwenlang een fascinerend onderwerp en een geliefde toevoeging aan het intieme leven. Bij Happytoys geloven we dat het leuke aan afrodisiaca veel dieper gaat dan alleen het verhogen van lust. Het gaat om het creëren van een sfeer, het prikkelen van de zintuigen en het verdiepen van de verbinding met jezelf of met je partner. Het is een uitnodiging om te experimenteren, te ontdekken en de nuances van genot te verkennen op een speelse en sensuele manier.
De charme van afrodisiaca: Meer dan chemie
Wat maakt afrodisiaca nu zo leuk en intrigerend?
- Zintuiglijke prikkeling: Veel afrodisiaca, of het nu voedingsmiddelen, oliën of supplementen zijn, spelen in op onze zintuigen. De geur van feromonen, de smaak van bepaalde kruiden of chocolade, de textuur van een massageolie; al deze elementen kunnen bijdragen aan een verhoogde sensuele ervaring en een opbouw van opwinding. Het is een heerlijke manier om je lichaam en geest voor te bereiden op intimiteit.
- Verhoging van stemming en ontspanning: Sommige afrodisiaca werken door stress te verminderen en een gevoel van welzijn te bevorderen. Wanneer je ontspannen bent en je goed voelt, sta je meer open voor intieme momenten. Het kan een perfecte start zijn voor een romantische avond, waarbij de focus ligt op plezier en comfort.
- De kracht van suggestie en psychologie: Het is niet altijd puur de chemische reactie; soms is de psychologische verwachting minstens zo krachtig. Het idee dat iets "lustopwekkend" is, kan al voldoende zijn om de geest te openen en de focus op sensualiteit te leggen. Dit aspect van anticipatie en fantasie is een groot deel van het plezier.
- Verdieping van intimiteit en verbinding: Het samen uitproberen van afrodisiaca kan een leuke en spannende activiteit zijn voor koppels. Het stimuleert open communicatie over verlangens, voorkeuren en fantasieën. Door samen te ontdekken wat werkt en wat prettig voelt, versterk je de band en creëer je nieuwe, gedeelde ervaringen. Het voegt een speels en avontuurlijk element toe aan je seksleven.
- Boost voor zelfvertrouwen: Voor sommigen kan het gebruik van afrodisiaca een subtiele boost geven aan het zelfvertrouwen en het gevoel van eigen seksualiteit. Het kan helpen om remmingen los te laten en je comfortabeler te voelen in je eigen huid.
Verken je eigen Aphrodisiac avontuur bij Happytoys
Bij Happytoys bieden we een zorgvuldig samengestelde selectie van producten die bij kunnen dragen aan een sensuelere ervaring. Of je nu op zoek bent naar stimulerende oliën, voedingssupplementen of andere hulpmiddelen om de sfeer te verhogen, wij helpen je graag op weg. Ontdek hoe deze middelen je zintuigen kunnen prikkelen, je stemming kunnen verbeteren en je intieme momenten kunnen verdiepen.
#Afrodisiaca #Lustopwekkend #Sensueel #Intimiteit #Plezier #Genot #Relatie #Ontdekken #Zelfliefde #Happytoys #SeksueleGezondheid
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...




















































