-
AanbiedingGolden Shimmer Body Oil 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Grace String with Keyhole Back by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Grace String with Keyhole Back by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Grace String with Keyhole Back by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 10.00Aanbieding -
AanbiedingHappiness Sunny Side Up And Down by ToyJoy
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
AanbiedingHinged Magnetic Cockring 40mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
Hiphugger Pantie with ruched back by Daring Intimates
Normale prijs Vanaf CHF 16.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 16.00Hiphugger Pantie with ruched back by Daring Intimates
Normale prijs Vanaf CHF 16.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 16.00Hiphugger Pantie with ruched back by Daring Intimates
Normale prijs Vanaf CHF 16.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 16.00Aanbieding -
HydroXtreme 7 Kit by Bathmate
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 189.00 -
HydroXtreme 8 Pump Only by Bathmate
Normale prijs CHF 180.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 180.00 -
Intimate Play Rechargeable Finger Bunny vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Jade crotchless bikini panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Jade crotchless bikini panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Jade crotchless bikini panty by Daring Intimates
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Joy Ride To Paradise Cock C-Ring Remote by Toyjoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Kama Sutra Oil of Love The Collection Set Massage Olie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Kissing Butterfly Vibrator by CalExotics Enchanted
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
KlicLok Stroker by HiSMith
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
AanbiedingKnicker Small Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
AanbiedingLace and Mesh Cami Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Lace and Mesh Cami Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Lace and Mesh Cami Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Lace bodysuit with open crotch by Daring Intimates
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Lace bodysuit with open crotch by Daring Intimates
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Lace bodysuit with open crotch by Daring Intimates
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Lace Cami Corset with string by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Lace Cami Corset with string by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Lace Cami Corset with string by Daring Intimates Day & Night
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
AanbiedingLexi Tulle G-string by Daring Intimates
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Lexi Tulle G-string by Daring Intimates
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Lexi Tulle G-string by Daring Intimates
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingLisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Lisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Lisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Aanbieding -
AanbiedingLui Maxtender Penis Extender M by Silex-D
Normale prijs CHF 166.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 166.00Aanbieding -
Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Luminate Vibrator by Luz
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingMagnum Opus Supreme Thruster 2 by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 137.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
AanbiedingMaleBasics Microfiber Boxer by Male Basics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingMaleBasics Microfiber Boxer by Male Basics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingMaleBasics Microfiber Boxer by Male Basics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingMaleBasics Microfiber Boxer by Male Basics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingMaleBasics Microfiber Boxer by Male Basics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingMaleBasics Microfiber Boxer by Male Basics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Manpower Power Massage Pump with Sleeve by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 25.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingMarabou Handcuffs by Secret Play
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsCHF 9.00Aanbiedingsprijs CHF 7.00Aanbieding -
AanbiedingMassage Oil 100 ml by Hot
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Massage Oil 100 ml by Hot
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Massage Oil 100 ml by Hot
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 69.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingMBS Stackable Weight 48mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 70.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingMini Ears Clitoral Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Mini Marvels Silicone Marvelous Pleaser vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding
SALE
-
AanbiedingMr. Steel Classic Butt Plug Small
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Buttocks The Screw Metallic Silicone Plug by ToyJoy
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
Urban ZEPHYR - Pulsating Stroker & C-Ring by ToyJoy
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingNova Pulsating Squeezable Stroker by ToyJoy
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Aanbieding -
AanbiedingBliss Clitoriffic by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 53.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Aanbieding -
AanbiedingBloom Erogenous Zone Stimulator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
AanbiedingMr. Steel Heavy Steel Butt Plug Small
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
AanbiedingSuspender Hose, Duchess Lace by Leg Avenue
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingTwist Clitoral Vibrator by ToyJoy Urban
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
G-Spot Clitoral Curve Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Aanbieding -
AanbiedingMini Ears Clitoral Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingBronx Scrotum Sleeve Ring by ToyJoy Urban
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 28.00Aanbieding -
AanbiedingKnicker Small Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
AanbiedingCosmo Bondage Hogtie by NS Novelties Cosmo
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Super Wet Tight Twat Vibrating by Hidden Desire
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Super Wet Tight Twat Vibrating by Hidden Desire
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Super Wet Tight Twat Vibrating by Hidden Desire
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
AanbiedingTulip Multi-Play Vibrator by Nu Sensuelle
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Tulip Multi-Play Vibrator by Nu Sensuelle
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Tulip Multi-Play Vibrator by Nu Sensuelle
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Sweet Anticipation Ankle Cuffs by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 57.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Pin Point Fest Vibrator by ToyJoy Love Rabbit
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Sweet Anticipation Under Mattress Restraint Set by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 104.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingRemote Control Cock Ring by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingMonster Dong The Colossus by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
AanbiedingTrainer Kit by NS Novelties Jelly Rancher
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Trainer Kit by NS Novelties Jelly Rancher
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Trainer Kit by NS Novelties Jelly Rancher
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding -
Dong Silicone 19 cm by ToyJoy Get Real
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00
NIEUW
-
Spreader Bar with Ankle Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Bed Restraints
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
AanbiedingSmall Whip by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Gold Plated BDSM Handcuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Hard And Soft Touch Paddle by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Diamond Wrist Cuffs Gold by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Wet Play Queen Size Bedsheet by Taboom by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Warterberg Wheel by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Feather Tickler by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 8.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Open Mouth Spider Gag by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Spandex Hood
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Bondage Essentials Small Whip by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Butt Plug With Diamond Jewel L
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Rose Japanese Drip Candle 2 pcs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Butt Plug With Diamond Jewel S by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Luxury Harness With Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
AanbiedingAnkle Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Bondage in Luxury Wrist Cuffs by Taboom
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Avantgarde Blindfold by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Bondage Essentials Doggy Style Strap by Taboom
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Bondage in Luxury Silicone Ball Gag by Taboom
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Wet Play Queen Size Bedsheet by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 34.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Aanbieding
Deze Happytoys zijn nu extra voordelig... ideaal om jouw sex avonturen Happy te maken
----------------------------------------
------------------------------------------
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...















































































