-
Alluring Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Alluring Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Alluring Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Buckled Front Waist Cincher by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Buckled Front Waist Cincher by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Buckled Front Waist Cincher by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Coquette Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 48.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Coquette Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
Criss Cross Suspenderbelt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Diva Necklace Plus Heart by Kinky Diva
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Foxy Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingGoddess Skirt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Goddess Skirt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Goddess Skirt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 76.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Halter Harness Plus O-Ring Collar by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Luxury Chain Belt by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Luxury Harness Briefs by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Multi ChainTop Deluxe by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Multi Ring Bra by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Open Cup Bra Deluxe by Kunky Diva
Normale prijs CHF 45.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 45.00 -
Open Cup Bra Plus O-Ring Collar by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Open Diva Bra Plus Diva Necklace by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Piquant Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Piquant Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Provocative Cupless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
PU Leather Nipple Covers by Kinky Diva
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
PU Leather Nipple Covers Ring by Kinky Diva
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00Risque Cupless & Crotchless Body by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Seductive Gloves by Kinky Diva
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Sequin Nipple Covers w Chain by Kinky Diva
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00Sequin Nipple Covers w Chain by Kinky Diva
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00Sequin Nipple Covers w Chain by Kinky Diva
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Spicy Bra Plus Slip by Kinky Diva
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00
Kinky Diva: Ontdek de sensuele kunst van bondage!
Kinky Diva: Verken je grenzen met stijlvolle bondage!
Stap in de wereld van verfijnde verleiding en sensuele controle met de exclusieve collectie van Kinky Diva, nu verkrijgbaar bij Happytoys, waar jouw passie en veilige verkenning centraal staan! Kinky Diva is niet zomaar een merk; het is een filosofie die de kunst van bondage en BDSM omarmt met een focus op elegantie, comfort en stijl. Deze collectie is perfect voor zowel beginners die hun eerste stappen in bondage willen zetten als voor ervaren liefhebbers die hun speelcollectie willen uitbreiden met hoogwaardige en esthetisch aantrekkelijke stukken.
Waarom de Kinky Diva-collectie jouw bondage-ervaring zal verrijken:
Stijlvol en Verleidelijk Design: Kinky Diva onderscheidt zich door een unieke esthetiek die ruwe kracht combineert met sensuele elegantie. De producten zijn ontworpen om visueel aantrekkelijk te zijn, met een focus op lijnen, texturen en details die de verbeelding prikkelen. Denk aan chique harnassen, verfijnde kettingsystemen en verleidelijke lingerie die speciaal is ontworpen om een krachtige en stijlvolle look te creƫren.
Hoogwaardige Materialen voor Comfort en Duurzaamheid:
Veiligheid en comfort zijn van het grootste belang bij bondage. Kinky Diva gebruikt uitsluitend hoogwaardige, lichaamsveilige materialen. Dit kan variƫren van zacht, hypoallergeen PU-leer tot soepele, sterke metalen kettingen en elastische stoffen die zowel duurzaam als comfortabel zijn. De materialen zijn zorgvuldig geselecteerd om de huid niet te irriteren, wat een zorgeloze en plezierige ervaring garandeert.
Veelzijdig en Aanpasbaar voor Elke Speelstijl:
Of je nu de voorkeur geeft aan zachte, symbolische bondage of aan meer serieuze en uitdagende speelsessies, de collectie van Kinky Diva biedt de flexibiliteit die je nodig hebt. Veel stukken zijn verstelbaar, waardoor je de pasvorm en de strakheid kunt aanpassen aan jouw voorkeuren en die van je partner. Dit maakt de producten geschikt voor een breed scala aan fantasieƫn en ervaringsniveaus.
Bevordert Communicatie en Vertrouwen:
Bevordert Communicatie en Vertrouwen: Bondage is meer dan alleen vastbinden; het gaat over communicatie, vertrouwen en het verkennen van nieuwe dynamieken tussen partners. De sensuele en stijlvolle aard van de Kinky Diva-producten helpt een sfeer van openheid en vertrouwen te creƫren, waardoor het gemakkelijker wordt om te communiceren over grenzen en verlangens.
Perfect voor Rollenspellen en Thematische Avonden
De collectie is ideaal voor het toevoegen van een extra dimensie aan rollenspellen en thematische avonden. Combineer een chique harnas met een verleidelijke lingerieset voor een onvergetelijke look die de spanning verhoogt.
Eenvoudig te Onderhouden:
De producten van Kinky Diva zijn over het algemeen gemakkelijk te onderhouden. Door ze na gebruik schoon te maken met een vochtige doek en een milde reiniger, blijven ze hygiƫnisch en behouden ze hun luxe uitstraling.
#KinkyDiva #Bondage #BDSM #Seksspeeltjes #Volwassenen #Lingerie #Fetish #Koppelspeelgoed #VeiligSpelen #LuxeLingerie #Happytoys #Verleiding
MEER BONDAGE SETS
-
Open Diva Bra Plus Diva Necklace by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Scandal 8 Points of Love Bed Restraint by CalExotics
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 82.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Spectra Bondage Flogger by NS Novelties Spectra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingBondage Couture 6 Piece Kit by NS Novelties
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 130.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Multi Ring Bra by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Explorer Collection BDSM set by CalExotics Pleasure Kits
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Warterberg Wheel by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Hard And Soft Touch Paddle by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Feather Tickler by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 8.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Avantgarde Blindfold by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Gold Plated BDSM Handcuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Classic Harness by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Scandal Hog Tie by CalExotics
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Boundless Collar Body Restraint by CalExotics
Normale prijs CHF 44.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 44.00 -
AanbiedingScandal Blackout Eye Mask by CalExotics
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Multi ChainTop Deluxe by Kinky Diva
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
D-Ring Collar and Wrist Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Elegant Collar and Chain Leash by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Bondage Rope 10 Meter 7 mm Black by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
O-Ring Collar and Chain Leash by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Spreader Bar with Ankle Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
AanbiedingAnkle Cuffs by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Paddle by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Prick Stick Electro Shock Wand by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Wet Play Queen Size Bedsheet by Taboom Luxury Bondage Essentials
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 35.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Ć©cht om haar plezier? ā¤ļø Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Ć©cht om haar plezier? ā¤ļø Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij Ć©cht wilt ā¤ļø Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij Ć©cht wilt ā¤ļø Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
-
Aanbieding
Deze Happytoys zijn nu extra voordelig... ideaal om jouw sex avonturen Happy...
-
Kinky giftsets
Kinky Giftsets: Prikkelende cadeaus voor avontuurlijke liefhebbers Verras met Kinky Giftsets van...
-
Kinky Lingerie
Kinky Lingerie: Prikkelende sets voor avontuurlijke nachten! Kinky Lingerie: Ontdek uitdagende en...
-
BDSM Sextoys
BDSM Set: Ontdek de dynamiek van dominantie en onderwerping. Een BDSM-set kan...
-
fetish Collection
⨠Fetish Collection ā Verken de kunst van toewijding en spanning Ontdek...
-
BDSM Paddles
Een tik op je billen kan best lekker zijn. Deze paddles maken...
- Featured
- Most recent
- Highest ratings first
- Lowest ratings first
- Show photos first
























