-
Chrome Blend by Le Wand
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 133.00 -
Chrome Swerve by LeWand
Normale prijs CHF 119.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 119.00 -
AanbiedingCurve Weighted Head by LeWand
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
AanbiedingDie Cast Metal Wand Massage by Doxy
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
Die Cast Rechargeable Vibrating Massager by Le Wand
Normale prijs CHF 161.00Normale prijsCHF 208.00Aanbiedingsprijs CHF 161.00Aanbieding -
AanbiedingFeel My Power Limited Edition by LeWand
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsCHF 213.00Aanbiedingsprijs CHF 189.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Classique Mini Wand by LeWand
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Classique Petite Wand
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsCHF 81.00Aanbiedingsprijs CHF 71.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Die Cast Plug-In Vibrating Massager
Normale prijs CHF 161.00Normale prijsCHF 199.00Aanbiedingsprijs CHF 161.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Dive Submersible Wand by LeWand
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 152.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
Le Wand Dual Head massager attachment by LeWand
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Le Wand Glider Head by Le Wand
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingLe Wand Mini Micro Wand by LeWand
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 28.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Petit Plugin Massager by LeWand
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Plugin Massager by LeWand
Normale prijs CHF 109.00Normale prijsCHF 123.00Aanbiedingsprijs CHF 109.00Aanbieding -
AanbiedingLoop Penis Play Head by LeWand
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 34.00Aanbieding -
Mini Pleasures Set by LeWand
Normale prijs CHF 104.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 104.00 -
AanbiedingPetite Rechargeable Wand Vibrator by Le Wand
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 137.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
Rechargeable Massager by Le Wand
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 133.00 -
Ripple Weighted Head by Le Wand
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00
Le Wand: krachtige luxe en veelzijdigheid in ÊÊn wandvibrator
Sommige seksspeeltjes worden echte klassiekers. De wandvibrator is daar een goed voorbeeld van. En met Le Wand kreeg dit bekende concept een moderne, luxe en krachtige make-over.
Le Wand is een premium merk dat zich volledig richt op hoogwaardige vibrators en pleasure tools. Het merk werd opgericht door Alicia Sinclair Rosen, een gecertificeerd seksuoloog en ondernemer met meer dan twintig jaar ervaring in de wereld van seksuele wellness. Haar doel? Kwalitatieve producten combineren met een positieve en open kijk op seksualiteit.
De geschiedenis van Le Wand
Le Wand ontstond vanuit het idee om de klassieke wandmassagevibrator opnieuw uit te vinden. Waar dergelijke apparaten vroeger vaak werden verkocht als gewone massageapparaten, wilde Alicia Sinclair juist open zijn over het plezier waarvoor een wand ook gebruikt kan worden.
Het merk werd in 2015 opgericht onder COTR, Inc. en groeide vervolgens uit tot een compleet assortiment van krachtige wandvibrators, accessoires en opzetstukken.
In 2017 werd de eerste Le Wand Rechargeable Vibrating Massager officieel beschikbaar voor retailers. Het product combineerde een krachtige motor met een oplaadbaar en draadloos ontwerp, een ergonomische vorm en een siliconen kop.
Wat maakt een Le Wand bijzonder?
Een wandvibrator staat bekend om zijn krachtige, brede vibraties. In tegenstelling tot veel kleinere vibrators heeft een wand een relatief grote kop waardoor de trillingen over een groter oppervlak kunnen worden verspreid.
Le Wand combineert die krachtige vibraties met een moderne vormgeving en verschillende intensiteiten en patronen. Daardoor kun je de ervaring steeds aanpassen aan je eigen voorkeur.
En dat is misschien wel een van de sterkste punten van Le Wand: veel power, maar tegelijkertijd veel mogelijkheden.
Le Wand voor solo Ên samen
Een Le Wand is natuurlijk leuk om alleen te gebruiken, maar je kunt hem ook samen met je partner ontdekken.
Tijdens een intiem moment kan een wand bijvoorbeeld worden gebruikt als onderdeel van het voorspel of om samen verschillende soorten stimulatie te ontdekken.
Doordat je de intensiteit kunt aanpassen, kun je rustig beginnen en steeds verder opbouwen.
Het is daarmee een speeltje dat zowel interessant kan zijn voor iemand die voor het eerst een wandvibrator probeert als voor ervaren gebruikers die graag krachtige vibraties willen.
Meer dan alleen een vibrator
Le Wand heeft zich inmiddels ontwikkeld tot meer dan alleen ÊÊn krachtige wand.
Het merk biedt verschillende modellen en accessoires waarmee je de sensatie kunt veranderen. Denk aan verschillende opzetstukken en texturen die een andere ervaring geven.
Dat maakt het mogelijk om ÊÊn wand op verschillende manieren te gebruiken en steeds iets nieuws uit te proberen.
Een premium uitstraling
Ook het uiterlijk speelt bij Le Wand een belangrijke rol.
Het merk kiest voor een luxe uitstraling, hoogwaardige materialen en een ontwerp dat prettig in de hand ligt. De siliconen kop is gemaakt van body-safe materiaal en de ergonomische vorm is bedoeld om comfortabel vast te houden.
Het resultaat is een vibrator die er niet alleen stijlvol uitziet, maar ook ontworpen is om intensief en veelzijdig te gebruiken.
Waarom kiezen voor Le Wand?
Er zijn natuurlijk ontzettend veel vibrators verkrijgbaar. Waarom zou je dan voor een Le Wand kiezen?
Voor veel gebruikers draait het om de combinatie van:
- krachtige vibraties
- verschillende intensiteiten
- meerdere vibratiepatronen
- een ergonomisch ontwerp
- hoogwaardige materialen
- oplaadbaar en draadloos gebruik bij verschillende modellen
- accessoires en opzetstukken
- een luxe uitstraling
Daarbij staat bij het merk niet alleen het product centraal. Le Wand besteedt ook aandacht aan seksuele voorlichting en een positieve kijk op seksualiteit.
Le Wand bij Happytoys
Bij Happytoys vinden we het mooi wanneer een merk niet alleen een goed product maakt, maar ook nadenkt over plezier, comfort en ontdekken.
Le Wand past daar goed bij. Een krachtige wandvibrator hoeft namelijk niet ingewikkeld te zijn. Je kunt rustig beginnen, verschillende standen ontdekken en zelf bepalen wat prettig voelt.
Of je nu nieuwsgierig bent naar je eerste wandvibrator of al jaren ervaring hebt met krachtige vibrators: Le Wand is een merk dat zeker het ontdekken waard is.
Ontdek de kracht van Le Wand
Van de klassieke krachtige wand tot modellen met verschillende functies en accessoires: Le Wand combineert power, luxe en veelzijdigheid.
Een wandvibrator die niet alleen bedoeld is om krachtig te zijn, maar vooral om jou de vrijheid te geven om zelf te ontdekken wat je lekker vindt.
Klaar om Le Wand te ontdekken? Bekijk de collectie bij Happytoys en vind de wand die bij jou past.
Liefs,
Simone
Happytoys.nl
Shop NS Novelties
-
AanbiedingRear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Rear Assets Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Spectra Bondage Flogger by NS Novelties Spectra
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 26.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingBondage Couture 6 Piece Kit by NS Novelties
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 130.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00INYA Alpine by NS Novelties
Normale prijs CHF 61.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 61.00 -
The Vibrating Rose by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Royals Duchess by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingPleasures Dildo Thin 5 inch by NS Novelties
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 30.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00Aanbieding -
Alina Collar by NS Novelties Fetish Fashion
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
AanbiedingRenegade Sidekick by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Renegade InflataPlay inflatable buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Renegade Boost Penis Harness by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Bondage Couture Hog Tie by NS Novelties
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00Rear Assets Silver butplug Medium by NS Novelties
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
AanbiedingAnal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Aanbieding -
Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Rear Assets Silver butplug Small by NS Novelties
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Renegade Alpine Remote Buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingRenegade Apex by NS Novelties
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 84.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Renegade Cradle by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Alpine 2.0 remote controlled vibrating Buttplug by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 68.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Bondage Couture Wrist Cuffs by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Gliders Anal Vibrator by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 26.00Aanbieding -
Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Rear Assets Petite by NS Novelties Rear Assets
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 13.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Triple Strike Anal Kit by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingFantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Fantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Fantasia Phoenix by NS Novelties
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 39.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Stamina Rings by NS Novelties
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Stamina Rings by NS Novelties
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00Stamina Rings by NS Novelties
Normale prijs CHF 5.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 5.00
Shop CalExotics
-
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Scandal Universal Cuffs by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
AanbiedingThe Regal Empress by CalExotics
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Silicone Lover's Arouser by CalExotics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Universal Love Rider Premium Ring Harness by CalExotics
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsCHF 40.00Aanbiedingsprijs CHF 36.00Aanbieding -
Rechargeable X-10 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Booty Call Booty Double Dare by CalExotics Booty Call
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Silicone Support cockrings by CalExotics Rings
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Calex Connect Venus Butterfly by CalExotics
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Premium Silicone Ring - Extra Large by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Optimum Series Stroker Pump Sleeve Pussy by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Optimum Series Automatic Smart Pump Replacement Sleeve by CalExotics
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsCHF 27.00Aanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Metallic Bead Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Dr. Joel Kaplan Silicone Prostate Locator by CalExotics
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Boundless Bumper-Stroker Ring by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Milk Master Automatic Milker by CalExotics
Normale prijs CHF 102.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 102.00 -
Pacifica Tahiti by CalExotics
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsCHF 46.00Aanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Scandal Peek-A-Boo Mini Dress by CalExotics
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Scandal Crotchless Pegging Panty Set S/M by CalExotics
Normale prijs CHF 74.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 74.00 -
Scandal 8 Points of Love Bed Restraint by CalExotics
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 82.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Butterfly Kiss Flutter by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Scandal BDSM Rope 10 Meter by CalExotics
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Stroke It Dual Entry Pussy Ass by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
COLT Power Bullet - Bullet Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Slop Top Nasty Luv Cockring by CalExotics
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00
Shop LegAvenue
-
Babydoll with Peek-A-Boo Cups and String by LegAvenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Babydoll with Peek-A-Boo Cups and String by LegAvenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Babydoll with Peek-A-Boo Cups and String by LegAvenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Nylon Sheer Thigh Highs with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Nylon Sheer Thigh Highs with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00Nylon Sheer Thigh Highs with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Wrist Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Wrist Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00Wrist Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Vinyl Sinful Sister Romper by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vinyl Sinful Sister Romper by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Vinyl Sinful Sister Romper by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Plus Seamless Floral Lace Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
AanbiedingCougar Catsuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Cougar Catsuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Cougar Catsuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Aanbieding -
Opaque Thigh Highs With Bow Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Net Racer Neck Backless Bodystocking by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Net Racer Neck Backless Bodystocking by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Net Racer Neck Backless Bodystocking by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Mini Dress with Net Cut-Outs by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Floral Sheer Bra and String by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Floral Sheer Bra and String by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Floral Sheer Bra and String by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Seamless Crochet Bodystocking by Leg Avenue
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Long Straight Center Part Wig by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Long Straight Center Part Wig by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Long Straight Center Part Wig by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
High neck lace bodysuit black O/S by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Lurex Shimmer Sheer Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Elbow Length Satin Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Opera Length Fishnet Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Wet Look Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Wet Look Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Wet Look Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Rhinestone Fishnet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
AanbiedingSnap Crotch Cami Bodysuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Snap Crotch Cami Bodysuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Snap Crotch Cami Bodysuit by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Fishnet Garter Harness and Teddy (Pink) by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Velvet Long Sleeved Dress (Black S) by Leg Avenue
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Êcht om haar plezier? â¤ī¸ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Êcht om haar plezier? â¤ī¸ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vÃŗÃŗr de seks
: ontdek wat jij Êcht wilt â¤ī¸ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vÃŗÃŗr de seks
: ontdek wat jij Êcht wilt â¤ī¸ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...















































