-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Reverse Cowboy love Doll Candy by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Shibari Love Doll Lexi by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 132.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 132.00Aanbieding -
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Bachelors Button Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Everlasting Bloom Beaded Dong by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
AanbiedingTriumph Anal P-spot Butplug by NS Novelties
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 44.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00Aanbieding -
Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Joyballs Secret Balls by Joy Division
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Tear Drop Thong
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Egg Fryer Penis Shaped by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Dunking Dickies Biscuits by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
AanbiedingVacuPUMP Machine (EU) by Autoblow
Normale prijs CHF 453.00Normale prijsCHF 472.00Aanbiedingsprijs CHF 453.00Aanbieding -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Smoke Show Mini Joint Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 46.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 46.00 -
Magic Make Cum Penis Plug by Mr. Steel
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Stardust Anal Plug Medium by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Stardust Anal Plug Small by ToyJoy BloomΓ©
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Glow In The Dark Love Rings by Spencer & Fleetwood
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Mystim Barry Bite by MyStim
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00
Simoneβs Tip π¬
"In 2004 richtte ik Happytoys op. Samen met mijn gezin hebben we inmiddels meerdere online en offline winkels in Nederland en UAE. Van kinderspeelgoed, via een AI onderneming en zelfs een bedrijf in kattenmanden."
Simone, eigenaresse Happytoys
Veilig bestellen
Happytoys is een Nederlandse onderneming met gewoon een Nederlands telefoonnummer en adres. Je krijgt snel antwoord als je een vraag stelt
Familie bedrijf...
Happytoys is een Nederlands bedrijf met een magazijn in Nederland. We versturen binnen Europa vanuit dit magazijn. Binnenkort openen we ons magazijn in de UAE. De leifhebbers van Happytoys daar worden vanuit dat nieuwe magazijn bediend
Het Assortiment van Happytoys
Happytoys richt zich op de erotische markt, dus dildo's, masturbators, vibrators en strokers. Maar we hebben ook een groot assortiment lingerie, van superspannend tot elegant
Discrete Verpakking en Levering
Jouw privacy is onze hoogste prioriteit. Alle bestellingen worden discreet verpakt en verzonden in een neutrale doos zonder enige herkenbare branding. Niemand hoeft te weten wat erin zit, behalve jij.
Nieuwe vibrators bij Happytoys
-
Sparkle G-Spot Dildo by ToyJoy The Rabbits
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Tempt And Tease Kiss by CalExotics Tempt Tease
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 110.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Icon 2 Superb Couples Massage by ToyJoy Designer Edition
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Vibrating Extension 7 Inch 17.25cm by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00Vibrating Extension 7 Inch 17.25cm by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00Vibrating Extension 7 Inch 17.25cm by CalExotics Performance Maxx
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
AanbiedingSwirl Ribbed Massaging Vibrator by She.E.O.
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 80.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Naked Vibrating Double Trouble Silicone by ToyJoy Get Real
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Turbo G Bunny by CalExotics KrΕma
Normale prijs CHF 49.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 49.00 -
Turbo Passion vibrator by CalExotics KrΕma
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Moonlight Magic vibrator by CalExotics Endless Summer
Normale prijs CHF 87.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 87.00 -
Twilight Tease by CalExotics Endless Summer
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 85.00 -
Sunset Seducer by CalExotics Endless Summer
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Slender Curved Probe by CalExotics Lavender Haze
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Pink Peach airpressure vibrator by Romp
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00Vibrating Bullets by CalExotics Pocket Exotics
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Outlaw Prostate Vibrator by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 47.00Normale prijsCHF 56.00Aanbiedingsprijs CHF 47.00Aanbieding -
Rotating Flutter Rabbit Vibrator by Playhouse Delight
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Lily Licker Mini Flower Flicker Stimulator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Foreskin Dildo Vibrating Silicone 20 cm by ToyJoy Get Real
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 90.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Aanbieding -
Rocking G Bunny Vibrator by CalExotics Love Bunny
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Vibrating G-Spot Thick Rabbit Vibrator by She.E.O.
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Ripple Vibrator by CalExotics Rave
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Frankenstein Dong by CalExotics Monster Dong
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Renegade Rimmer by NS Novelties Renegade
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00
Nieuwe Lingerie sets bij Happytoys
-
Seamless Lace Cut Out Strappy Bodysuit by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Luxury Bum Harness With Cuffs by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsCHF 66.00Aanbiedingsprijs CHF 57.00Aanbieding -
Wetlook Bodysuit With Zipper by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Bra Set With Open Cup & Crotch by Daring Intimates Naughty Whispers
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
The Accommodator Dong by CalExotics Extensions
Normale prijs CHF 30.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 30.00 -
Rhinestone Fishnet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Mesh Bra Top with String and Sarong by Leg Avenue
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Velvet Long Sleeved Dress (Black L) by Leg Avenue
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
Wild Rose Net Thigh Highs (Black) by Leg Avenue
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Sweetheart Bralette and String by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
AanbiedingLui Maxtender Penis Extender L by Silex-D
Normale prijs CHF 180.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 180.00Aanbieding -
Fantasy Plug Diamond by Silex-D Fantasy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Juan Lucho Signature Dildo 8 Inch by Silex-D Real Feel
Normale prijs CHF 99.00Normale prijsCHF 118.00Aanbiedingsprijs CHF 99.00Aanbieding -
Off Shoulder Crop Top and Legging by Leg Avenue
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Bra and Panty Set with Lace Garter Belt by Leg Avenue
Normale prijs CHF 60.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 60.00 -
Wild Rose Net Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Teddy with Cheeky Thong and Lace Robe by Leg Avenue
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Heart Net Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Plus Elastane Industrial Fishnet Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Plus Oval Net Suspender Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00
Nieuwe Masturbators bij Happytoys
-
Barely Legal Heather Pussy by NS Novelties
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Cassandra Pussy Stroker by NS Novelties I Dream Of Milf
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Extreme Automatic Milker by CalExotics Milk Master
Normale prijs CHF 114.00Normale prijsCHF 121.00Aanbiedingsprijs CHF 114.00Aanbieding -
Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00Tickler Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 6.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 6.00 -
Anime Stroker Misty by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00Beaded Stroker by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Fuck My Big Round Booty 9 kg by Hidden Desire Bangers
Normale prijs CHF 217.00Normale prijsCHF 274.00Aanbiedingsprijs CHF 217.00Aanbieding -
AanbiedingAnal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Anal Stroker by NS Novelties Pocket Pals
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 16.00Aanbieding -
Big Tits Porn Slut 16 kg by Hidden Desire Bangers
Normale prijs CHF 349.00Normale prijsCHF 461.00Aanbiedingsprijs CHF 349.00Aanbieding -
Pamela Pussy Stroker by NS Novelties Dream of MILF
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Grip-N-Stroke Large by CalExotics Pop Sock
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Anime Stroker Trixie by CalExotics Anime
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Ultimate Automatic Milker by CalExotics Milk Master
Normale prijs CHF 151.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 151.00 -
The Personal Secretary Masturbator by CalExotics Cheap Thrills
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 47.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

























































