-
Med Repair Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Analyse Me! Hyaluron Glide 250 ml by Pjur
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Woman Lust - Vibrating Orgasm Gel - 15 ml by Pjur
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Toy Glide Lube 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Back Door Regenerating lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Aqua Panthenol Lube 30 ml by Pjur Aqua
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Woman After You Shave Spray by Pjur Woman
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Superhero Delay Serum 20 ml by Pjur
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
AanbiedingSuperhero Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 20.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Woman Lust Intense Orgasm Gel 15 ml by Pjur
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Back Door Anal Moisturising Lube 100 ml by Pjur Back Door
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 20.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Med Pro-Long Spray 20 ml by Pjur
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Back Door Relaxing - Silicone based lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsCHF 8.00Aanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Analyse Me! Glide 100ml
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Toy Foam - 150 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Original Lube 30 ml lubricant 30 ml by Pjur
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00
Deze Happytoys zijn geweldig voor jullie samen
-
Aqua Super Slippery 30 ml
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Woman After You Shave Spray by Pjur Woman
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Back Door Relaxing Lube 250 ml
Normale prijs CHF 54.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 54.00 -
My Spray Stimulation 20 ml
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Analyse Me! Jojoba Glide 250 ml
Normale prijs CHF 54.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 54.00 -
Analyse Me! Jojoba Glide 30 ml by Pjur
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Man Extreme Glide 100 ml
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Cult Dressing Aid 100 ml
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Back Door Spray 20 ml
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Analyse Me! Anal Comfort Serum 20 ml
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Aqua Super Slippery 100 ml
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Toy Foam - 150 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Waterbased Cooling Lube 50ml by S8
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00Organic Oral Delight Gel 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
S8 Silicone Extreme Glide 100 ml by Stimul8 S8 Extreme
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
S8 Silicone Extreme Glide 250 ml by Stimul8 S8 Extreme
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
AanbiedingBio lube Super Wb 100ml by Hot
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsCHF 15.00Aanbiedingsprijs CHF 13.00Aanbieding -
Original - Silicone based lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 7.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Analyse Me Relaxing - Silicone based lubricant - 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 24.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Original Lube 250 ml by Pjur
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Med Sensitive Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Aqua Super Slippery 250 ml by Pjur
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 32.00 -
AanbiedingOriginal Lube 500 ml by Pjur
Normale prijs CHF 81.00Normale prijsCHF 86.00Aanbiedingsprijs CHF 81.00Aanbieding -
AanbiedingWoman Lube 100 ml by Pjur Woman
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 22.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding
Vibrators in alle soorten en maten
-
Microscopic Mini P by Vibe Therapy
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Boundless Mini FlexiWand by CalExotics
Normale prijs CHF 40.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 40.00 -
Pixies Bunny Vibrator by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
AanbiedingCadence Fatale PRO+ by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 133.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding -
AanbiedingOrgasmatron Digital G-Bunny by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 77.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
AanbiedingDaring Danny eStim Vibrator by MyStim
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 123.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
Extreme Anal Power Vibrator by Hidden Desire
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 52.00 -
AanbiedingDie Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Die Cast 3R Reachargeable Wand by Doxy
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 189.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingLe Wand Petit Plugin Massager by LeWand
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingChorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Chorus Pro by We-Vibe
Normale prijs CHF 156.00Normale prijsCHF 198.00Aanbiedingsprijs CHF 156.00Aanbieding -
Sex Machine Ridged Thruster Purple by CalExotics
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 123.00 -
Bayek - Cockring Vibrator with remote control by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Bayek - Cockring Vibrator with remote control by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Bayek - Cockring Vibrator with remote control by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
Fame The Dash G-Spot Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 65.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 65.00 -
Pocket Exotics Waterproof Silver Bullet by CalExotics
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsCHF 0.00Aanbiedingsprijs CHF 18.00 -
The Rabbits Happy Hugging Butterfly Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Vinyl P-Shape Vibrator No.2 by Seven Creations
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Vinyl P-Shape Vibrator No.2 by Seven Creations
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Vinyl P-Shape Vibrator No.2 by Seven Creations
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 17.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
Hush 2 - 1.75 Inch by Lovesense
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 86.00 -
Deya Wearable Panty Vibrator by Zalo
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00Diamond Superbe Vibrator by ToyJoy
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Rechargeable X-5 Power Beads by CalExotics Beads
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Romp Shine/Switch - Replacement Heads 3 pcs by Romp
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Jiggle by Romp
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Romp Free - Replacement Heads 3 pcs by Romp
Normale prijs CHF 13.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 13.00 -
Piccolo Pegging Kit by Romp
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00
-
Sensuele Parfum voor mannen
✨ Sensuele Parfum voor mannen bij Happytoys: De Onzichtbare Verleiding Een Verfijnde...
-
Drogisterij artikelen voor vrouwen
Drogisterij Artikelen voor Vrouwen: Alles voor Jouw Welzijn & Schoonheid Persoonlijke Verzorging:...
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

















































