-
Hard Limits Bed Restraint Kit by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 66.00 -
Heart Throb Flogger by CalExotics Nocturnal
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Heart Throb Paddle by CalExotics Nocturnal
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Her Royal Harness Me2 Rumbler Strap-On Pegging by CalExotics
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Hidden Desire Extreme Crop Flapper Whip
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Hidden Desire Extreme Crop Whip & Feather Tickler
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Hidden Desire Extreme Crop Whip Arrow
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
Hidden Desire Extreme Crop Whip Heart
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 23.00 -
AanbiedingHinged Magnetic Cockring 40mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 71.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
AanbiedingHinged Magnetic Cockring 45mm by Mr. Steel
Normale prijs CHF 66.00Normale prijsCHF 73.00Aanbiedingsprijs CHF 66.00Aanbieding -
Hogtie by Taboom
Normale prijs CHF 23.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 23.00 -
AanbiedingHogtie by Taboom Malibu
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Hollow Penis Strapon 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Hollow Penis Strapon 18cm Black by Hidden Desire
Normale prijs CHF 55.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 55.00 -
Hollow Penis Strapon 18cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 55.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 55.00 -
Hollow Penis Strapon 20cm Black by Hidden Desire
Normale prijs CHF 59.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 59.00 -
Hollow Penis Strapon 20cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 59.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 59.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 16cm Black by Hidden Desire
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 16cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 76.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 18cm Black by Hidden Desire
Normale prijs CHF 80.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 80.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 18cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 80.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 80.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 20cm Black by Hidden Desire
Normale prijs CHF 82.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 82.00 -
Hollow Penis Strapon Vibrating 20cm Skin by Hidden Desire
Normale prijs CHF 82.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 82.00 -
Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Iconic Statement Harness by Taboom Bondage in Luxury
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
Inner Goddess Silver Pleasure Balls 331g by Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Insatiable Desire Mini G-Spot Vibrator Fifty Shades of Grey
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 32.00 -
Just for You Amazing Bondage Sex Toy Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 28.00Aanbieding -
Just for You Amazing Pleasure Sex Toy Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
AanbiedingJust for You Bdsm Starter Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 41.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00Aanbieding -
Just for You Mega Sex Toy Kit by ToyJoy
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Just for You Super Sex Bomb by ToyJoy
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
Kali Collar by NS Novelties Fetish Fashion
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 37.00 -
Kinky Gag with Plug by Taboom Bondage In Luxury
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Knot Flogger by Hidden Desire
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Knot Flogger by Hidden Desire
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00Knot Flogger by Hidden Desire
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsCHF 50.00Aanbiedingsprijs CHF 50.00 -
Large Whip by Taboom
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Lead Wires for Electrodes by MyStim
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00
SALE
-
AanbiedingLisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Lisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Lisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 85.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 85.00Aanbieding -
AanbiedingDenver Vibrating Egg + App by Oninder
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Denver Vibrating Egg + App by Oninder
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Denver Vibrating Egg + App by Oninder
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
AanbiedingBondage Couture 6 Piece Kit by NS Novelties
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 130.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingAutoblow AI Ultra (EU Plug) By Autoblow
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsCHF 245.00Aanbiedingsprijs CHF 189.00Aanbieding -
California Dreaming Sierra Sensation by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Slay #FlexMe CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Screwnicorn Majestic G-spot Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 37.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingPoint Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Techno Rave vibrator by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingRealistic Rabbit Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingFrench Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00French Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00French Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Dual Stimulator Suction Vibrator by CalExotics Elation
Normale prijs CHF 88.00Normale prijsCHF 105.00Aanbiedingsprijs CHF 88.00Aanbieding -
Dude, Fuck Me! 13 kg male sexdoll by Hidden Desire
Normale prijs CHF 425.00Normale prijsCHF 500.00Aanbiedingsprijs CHF 425.00Aanbieding -
AanbiedingVibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
AanbiedingThicc Chubby Buddy by CalExotics Thicc
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 87.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
Techno Kandi Vibrator Kegel by NS Novelties Techno
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 87.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Overdrive Seks Machine Thruster by CalExotics Overdrive
Normale prijs CHF 118.00Normale prijsCHF 129.00Aanbiedingsprijs CHF 118.00Aanbieding -
AanbiedingMagnum Opus Supreme Thruster 2 by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 136.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding
NIEUW
-
Heart Net Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Plus Elastane Industrial Fishnet Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Plus Oval Net Suspender Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Fishnet Toe Loop Footless Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Plus Lace Bra Top, String and Garter Belt by Leg Avenue
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Plus Teddy with Cheeky Thong and Lace Robe by Leg Avenue
Normale prijs CHF 77.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 77.00 -
Plus Sheer Backseam Stockings with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Daisy Crochet Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Vinyl Bikini Top, String and Garter Belt by Leg Avenue
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Plus Elastane 2-tone Stockings with Backseam by Leg Avenue
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Plus Fishnet Stockings with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Elastane Fishnet Stay Ups with Backseam by Leg Avenue
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Med Natural Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Med Repair Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Analyse Me! Hyaluron Glide 250 ml by Pjur
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Plus Floral Vine Net Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Rhinestone Fishnet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Plus Nylon Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: PDX Plus
PDX Plus
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...








































































