-
AanbiedingWarming Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsCHF 16.00Aanbiedingsprijs CHF 15.00Aanbieding -
AanbiedingNatural Lubricant 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsCHF 14.00Aanbiedingsprijs CHF 12.00Aanbieding -
AanbiedingGolden Shimmer Body Oil 100 ml by Geisha
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 23.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingFloral Jacquard Nipple Pasty by Geisha
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsCHF 18.00Aanbiedingsprijs CHF 17.00Aanbieding -
Floral Jacquard Bloom Bud Flogger by Geisha
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
Floral Jacquard Paddle by Geisha
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Floral Jacquard Blindfold by Geisha
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
AanbiedingFloral Jacquard Collar & Leash by Geisha
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 52.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Floral Jacquard Hogtie by Geisha
Normale prijs CHF 28.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 28.00 -
Floral Jacquard Ankle Cuffs by Geisha
Normale prijs CHF 49.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 49.00 -
Floral Jacquard Wrist Cuffs by Geisha
Normale prijs CHF 47.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 47.00 -
Bondage Essentials Doggy Style Strap by Taboom
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Bondage Essentials Puppy Play Wiggle Tail by Taboom
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Bondage Essentials Small Whip by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Bondage Essentials Silicone Ball Gag by Taboom
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Bondage Essentials Intense Dark Blindfold by Taboom
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Bondage Essentials Elegante D-Ring Halsband by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Bondage in Luxury Large Whip by Taboom
Normale prijs CHF 20.00Normale prijsCHF 20.00Aanbiedingsprijs CHF 20.00 -
Bondage in Luxury Silicone Ball Gag by Taboom
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsCHF 21.00Aanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Bondage in Luxury Wrist To Thigh Cuff Set by Taboom
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Bondage in Luxury O-Ring Collar by Taboom
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Bondage in Luxury Wrist Cuffs by Taboom
Normale prijs CHF 25.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 25.00 -
Optimum Series Executive Automatic Smart Pump by CalExotics
Normale prijs CHF 133.00Normale prijsCHF 147.00Aanbiedingsprijs CHF 133.00Aanbieding
SALE
-
AanbiedingLisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Lisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Lisboa Double Pleasure + App by Oninder
Normale prijs CHF 86.00Normale prijsCHF 114.00Aanbiedingsprijs CHF 86.00Aanbieding -
AanbiedingDenver Vibrating Egg + App by Oninder
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Denver Vibrating Egg + App by Oninder
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Denver Vibrating Egg + App by Oninder
Normale prijs CHF 76.00Normale prijsCHF 85.00Aanbiedingsprijs CHF 76.00Aanbieding -
AanbiedingBondage Couture 6 Piece Kit by NS Novelties
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 130.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Aanbieding -
AanbiedingAutoblow AI Ultra (EU Plug) By Autoblow
Normale prijs CHF 189.00Normale prijsCHF 246.00Aanbiedingsprijs CHF 189.00Aanbieding -
California Dreaming Sierra Sensation by CalExotics
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 65.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Slay #FlexMe CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Screwnicorn Majestic G-spot Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 37.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingPoint Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Techno Rave vibrator by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingRealistic Rabbit Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingFrench Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00French Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00French Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Dual Stimulator Suction Vibrator by CalExotics Elation
Normale prijs CHF 88.00Normale prijsCHF 105.00Aanbiedingsprijs CHF 88.00Aanbieding -
Dude, Fuck Me! 13 kg male sexdoll by Hidden Desire
Normale prijs CHF 426.00Normale prijsCHF 501.00Aanbiedingsprijs CHF 426.00Aanbieding -
AanbiedingVibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
AanbiedingThicc Chubby Buddy by CalExotics Thicc
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 87.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
Techno Kandi Vibrator Kegel by NS Novelties Techno
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 87.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Overdrive Seks Machine Thruster by CalExotics Overdrive
Normale prijs CHF 119.00Normale prijsCHF 129.00Aanbiedingsprijs CHF 119.00Aanbieding -
AanbiedingMagnum Opus Supreme Thruster 2 by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 137.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding
NIEUW
-
Heart Net Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Plus Elastane Industrial Fishnet Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Plus Oval Net Suspender Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Fishnet Toe Loop Footless Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Plus Lace Bra Top, String and Garter Belt by Leg Avenue
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Plus Teddy with Cheeky Thong and Lace Robe by Leg Avenue
Normale prijs CHF 77.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 77.00 -
Plus Sheer Backseam Stockings with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Daisy Crochet Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Vinyl Bikini Top, String and Garter Belt by Leg Avenue
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Plus Elastane 2-tone Stockings with Backseam by Leg Avenue
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Plus Fishnet Stockings with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Elastane Fishnet Stay Ups with Backseam by Leg Avenue
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Med Natural Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Med Repair Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Analyse Me! Hyaluron Glide 250 ml by Pjur
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Plus Floral Vine Net Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Rhinestone Fishnet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00 -
Plus Nylon Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 8.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 8.00 -
Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00Bra Top, String and Garter Belt Stockings by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Nieuwe sextoys in het assortiment van Happytoys
🔥 Nieuwe Sextoys 2025: Ontdek Genot bij Happytoys
Bij Happytoys, liever Happy dan Easy, geloven we dat intimiteit een feestje moet zijn. Daarom breiden we ons assortiment continu uit met de allernieuwste innovaties op het gebied van plezier. Onze nieuwste collectie, nu te vinden op happytoys.nl, staat in het teken van hoogwaardige materialen, grensverleggende techniek en natuurlijk een voordelige prijs. Of u nu op zoek bent naar solo-avonturen of een nieuwe vonk in uw relatie, ons assortiment is met de grootste zorg, integer en discreet samengesteld.
Een van de absolute uitblinkers in onze nieuwe collectie is de NS Novelties Revolution Hurricane. Dit is niet zomaar een vibrator; het is een roterend meesterwerk dat speciaal is ontworpen voor een intense en persoonlijke ervaring. De Revolution Hurricane is vervaardigd uit superieur, lichaamsveilig silicone, wat zorgt voor een zijdezacht gevoel op de huid. Dit materiaal is niet alleen hygiënisch, maar ook zeer betrouwbaar voor langdurig gebruik.
Voor degenen die graag variatie in hun spel brengen, biedt de Revolution Hurricane maar liefst 3 krachtige vibratiestanden in combinatie met een unieke rotatiefunctie. Bovendien is dit speeltje waterdicht (IPX5 splash-proof), waardoor het veilig te gebruiken is in vochtige omgevingen, zoals onder de douche. Hoewel dit product door zijn vormgeving zeer geliefd is bij vrouwen, leent het zich door de veelzijdige rotatie ook uitstekend voor koppelspel.
Naast deze technologische hoogstandjes hebben we ook de Renegade Sphinx Prostate Massager toegevoegd aan ons aanbod. Dit product is specifiek bestemd voor de man en biedt een ergonomisch ontwerp voor diepe, anale stimulatie. Gemaakt van stevig, veilig materiaal en voorzien van krachtige vibraties, is dit de ideale keuze voor de man die zijn horizon wil verbreden. Bij Happytoys staat veiligheid voorop; al onze nieuwe toys zijn uitvoerig getest en voldoen aan de strengste kwaliteitseisen.
Kiezen voor Happytoys betekent kiezen voor een betrouwbare partner in plezier. Wij begrijpen dat discretie van groot belang is, daarom worden al onze bestellingen in een neutrale verpakking verzonden. Geen opvallende logo's, alleen puur genot dat snel bij u thuis wordt bezorgd. Bekijk vandaag nog het volledige aanbod op happytoys.nl en ontdek onze voordelige prijzen. Want bij ons geldt: uw geluk is onze missie, en we maken het u graag Happy!
#Happytoys #NieuweSextoys #NSNovelties #RevolutionHurricane #SiliconenVibrator #Waterdicht #SeksueelWelzijn #Vibrator2025 #Discreet #Voordelig #Lichaamsveilig
Bekijk alle sextoys, vibrators en meer
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het écht om haar plezier? ❤️ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vóór de seks
: ontdek wat jij écht wilt ❤️ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...






























































