-
Hold Ups H003
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
Hold Ups H012 Stockings by Kotek
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Hold Ups H012 Stockings by Kotek
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00Hold Ups H012 Stockings by Kotek
Normale prijs CHF 14.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 14.00 -
Garter Belt Thong
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Garter Belt Skirt
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 50.00 -
Hold Ups H007
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00 -
-
-
AanbiedingSilicone Torso Pecs and Abs by Hidden Desire
Normale prijs CHF 284.00Normale prijsCHF 341.00Aanbiedingsprijs CHF 284.00Aanbieding -
Velvet Backless Halter Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Velvet Backless Halter Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Velvet Backless Halter Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 43.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00Iconic Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 67.00Normale prijsCHF 67.00Aanbiedingsprijs CHF 67.00 -
Cult Dressing Aid 100 ml
Normale prijs CHF 21.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 21.00 -
Plus Fishnet Zip Up Mini Dress by LegAvenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Mini Dress with Net Cut-Outs by Leg Avenue Very Sexy Lingerie
Normale prijs CHF 24.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 24.00 -
Lurex Y-Back Tank Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Lurex Y-Back Tank Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00Lurex Y-Back Tank Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsCHF 31.00Aanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Celadine body
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Lacina 3 pcs set
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 50.00 -
Celadine 2pcs set
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 50.00 -
String ST002
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Celadine 3pcs set
Normale prijs CHF 55.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 55.00 -
Lacina 2 pcs set
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Celadine body
Normale prijs CHF 52.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 52.00 -
Celadine 2pcs set
Normale prijs CHF 50.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 50.00 -
Celadine 3pcs set
Normale prijs CHF 55.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 55.00 -
Stockings S015
Normale prijs CHF 15.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 15.00
-
BDSM Kleding
BDSM-kleding verwijst naar kleding en accessoires die worden gedragen binnen de BDSM-wereld...
-
Body Stockings
Een bodystocking is een kledingstuk dat het hele bovenlichaam bedekt, van de...
-
Body suits
Bodysuits Lingerie: Sexy & comfortabel, ontdek nu! Bodysuits lingerie: Elegant, verleidelijk &...
SALE
-
Slay #FlexMe CalExotics
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Screwnicorn Majestic G-spot Vibrator by CalExotics Naughty Bits
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 37.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
AanbiedingPoint Bullet by NuSensuelle
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 60.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Aanbieding -
Techno Rave vibrator by NS Novelties
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 48.00 -
AanbiedingRealistic Rabbit Vibrator by Happy Rabbit
Normale prijs CHF 48.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 48.00Aanbieding -
AanbiedingFrench Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00French Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00French Maid Roleplay Set by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 38.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding -
Dual Stimulator Suction Vibrator by CalExotics Elation
Normale prijs CHF 88.00Normale prijsCHF 105.00Aanbiedingsprijs CHF 88.00Aanbieding -
Dude, Fuck Me! 13 kg male sexdoll by Hidden Desire
Normale prijs CHF 426.00Normale prijsCHF 501.00Aanbiedingsprijs CHF 426.00Aanbieding -
AanbiedingVibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Vibrating Light Up Anal Probe by CalExotics
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsCHF 59.00Aanbiedingsprijs CHF 38.00Aanbieding -
AanbiedingThicc Chubby Buddy by CalExotics Thicc
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsCHF 87.00Aanbiedingsprijs CHF 62.00Aanbieding -
Techno Kandi Vibrator Kegel by NS Novelties Techno
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsCHF 87.00Aanbiedingsprijs CHF 43.00Aanbieding -
Overdrive Seks Machine Thruster by CalExotics Overdrive
Normale prijs CHF 119.00Normale prijsCHF 129.00Aanbiedingsprijs CHF 119.00Aanbieding -
AanbiedingMagnum Opus Supreme Thruster 2 by ToyJoy
Normale prijs CHF 123.00Normale prijsCHF 137.00Aanbiedingsprijs CHF 123.00Aanbieding
NIEUW
-
Wild Rose Net Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Teddy with Cheeky Thong and Lace Robe by Leg Avenue
Normale prijs CHF 71.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 71.00 -
Heart Net Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00Seamless Off The Shoulder Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Plus Elastane Industrial Fishnet Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00Rose Lace Crotchless Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 34.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 34.00 -
Plus Oval Net Suspender Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 22.00 -
Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00Fishnet Backseam Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 7.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 7.00 -
Fishnet Toe Loop Footless Thigh Highs by Leg Avenue
Normale prijs CHF 9.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 9.00 -
Plus Lace Bra Top, String and Garter Belt by Leg Avenue
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Plus Teddy with Cheeky Thong and Lace Robe by Leg Avenue
Normale prijs CHF 77.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 77.00 -
Plus Sheer Backseam Stockings with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 17.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 17.00 -
Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00Scalloped Teddy and Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 38.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 38.00 -
Daisy Crochet Mini Dress by Leg Avenue
Normale prijs CHF 27.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 27.00 -
Vinyl Bikini Top, String and Garter Belt by Leg Avenue
Normale prijs CHF 62.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 62.00 -
Plus Elastane 2-tone Stockings with Backseam by Leg Avenue
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00Floral Net Extra Long Gauntlet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 12.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 12.00 -
Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00Bandeau Top and Garter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Plus Fishnet Stockings with Lace Top by Leg Avenue
Normale prijs CHF 11.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 11.00 -
Elastane Fishnet Stay Ups with Backseam by Leg Avenue
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Med Natural Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 16.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 16.00 -
Med Repair Glide 100 ml by Pjur
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Analyse Me! Hyaluron Glide 250 ml by Pjur
Normale prijs CHF 43.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 43.00 -
Plus Floral Vine Net Pantyhose by Leg Avenue
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Rhinestone Fishnet Arm Warmers by Leg Avenue
Normale prijs CHF 10.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 10.00
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Lingerie
π Lingerie van Happytoys β Voel je zelfverzekerd en stralend
Ontdek de sensatie
Stap in een wereld van verfijning met de prachtige lingerie van Happytoys. Onze filosofie βliever Happy dan Easyβ komt perfect tot uiting in deze verleidelijke collectie, waarbij elk ontwerp zorgvuldig is uitgekozen om jouw natuurlijke schoonheid te onderstrepen. Als integer familiebedrijf begrijpen wij bij Happytoys als geen ander dat de juiste set het verschil maakt tussen een goede dag en een onvergetelijk moment. Laat je nieuwsgierigheid de vrije loop en ontdek hoe onze kwalitatieve stoffen zorgen voor een gevoel van pure luxe op je huid.
Kracht & technologie
Waar standaard lingerie vaak ophoudt bij het uiterlijk, gaat onze collectie verder door te focussen op de ultieme combinatie van pasvorm en kwaliteit. Wij selecteren alleen materialen die zijdezacht aanvoelen en zich als een tweede huid om je lichaam vormen. De afwerking met verfijnde kanten details en soepele bandjes zorgt ervoor dat de lingerie niet alleen prachtig oogt, maar ook de hele dag door comfortabel blijft zitten. Dit is de superieure kwaliteit die je mag verwachten, vergelijkbaar met de hoge standaarden die je kent van bekende namen zoals Satisfyer of ToyJoy.
Jouw ervaring
Het dragen van mooie lingerie is een verwenmoment voor jezelf. Voel hoe het prikkelende kant zacht langs je vormen glijdt en geniet van de subtiele, intense uitstraling die elke beweging een tikkeltje spannender maakt. Of je nu op zoek bent naar een outfit voor een speciale gelegenheid of gewoon jezelf wilt trakteren op een boost in zelfvertrouwen, onze collectie biedt altijd een passende match. Combineer je nieuwe set met een elegant accessoire of verken de wereld van rabbit vibrators voor een compleet andere vorm van ontspanning en plezier.
Simoneβs tip π¬
"Lingerie van Happytoys is een echte aanrader omdat het design en draagcomfort feilloos samenbrengt; je merkt direct het verschil in kwaliteit zodra je het aantrekt. Mijn belangrijkste advies: kies een set die je op dit moment laat stralen, want dat zelfvertrouwen is het allermooiste wat je kunt dragen." β Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij Happytoys staan we voor duurzaamheid en eerlijkheid. Net zoals onze technische producten, zoals de speeltjes met USB-opladen of geavanceerde waterdichtheid, garanderen wij dat ook onze textielcollectie voldoet aan de strengste eisen. Wij geloven in producten die lang meegaan en hun schoonheid behouden, wasbeurt na wasbeurt.
Eerlijk & compleet
Wij streven naar de beste prijs-kwaliteitverhouding in alles wat we aanbieden. Of je nu in onze webshop zoekt naar een prachtige lingerieset of een stroker voor extra sensatie, bij Happytoys vind je altijd een compleet en eerlijk assortiment. Ontdek hoe wij jouw persoonlijke welzijn en plezier toegankelijk maken voor iedereen.
Discrete levering
Jouw privacy is voor ons heilig. Daarom versturen wij alle bestellingen in een volledig neutrale verpakking, zonder enige verwijzing naar de inhoud of de afzender. Profiteer van onze snelle en anonieme verzending binnen Nederland, zodat jij in alle rust kunt genieten van je aankoop zodra deze bij je thuis wordt afgeleverd.
#happytoys #sexualwellness #lingerie #zelfvertrouwen #elegantie #vrouwelijkeenergie #mooiedingen #verleiding #kwaliteit #intiem #selfcare
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...

























































