-
Net and Lace Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Mini Dress and Matching Gloves by Leg Avenue
Normale prijs CHF 26.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 26.00 -
Elastane Long Sleeved Fishnet Shirt by Leg Avenue β Stretch Mesh Top
Normale prijs Vanaf CHF 16.00Normale prijsCHF 19.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 16.00Elastane Long Sleeved Fishnet Shirt by Leg Avenue β Stretch Mesh Top
Normale prijs Vanaf CHF 16.00Normale prijsCHF 19.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 16.00Elastane Long Sleeved Fishnet Shirt by Leg Avenue β Stretch Mesh Top
Normale prijs Vanaf CHF 16.00Normale prijsCHF 19.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 16.00Aanbieding -
Spandex Thigh Highs with Roses by Leg Avenue | Sexy Floral Thigh High Stockings for Women
Normale prijs CHF 18.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 18.00 -
Flirty Cop Romper Police Uniform by Leg Avenue
Normale prijs Vanaf CHF 76.00Normale prijsCHF 83.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 76.00Flirty Cop Romper Police Uniform by Leg Avenue
Normale prijs Vanaf CHF 76.00Normale prijsCHF 83.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 76.00Flirty Cop Romper Police Uniform by Leg Avenue
Normale prijs Vanaf CHF 76.00Normale prijsCHF 83.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 76.00Aanbieding -
Net Tights with Crotchless Panty by Leg Avenue
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 19.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00 -
Opaque Mini Dress and Halter Teddy by Leg Avenue
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 33.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Lace Bra Top and Panty with Garters by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Lace Bra Top and Panty with Garters by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00Lace Bra Top and Panty with Garters by Leg Avenue
Normale prijs CHF 29.00Normale prijsCHF 29.00Aanbiedingsprijs CHF 29.00 -
Lace Crotchless Lingerie by LegAvenue
Normale prijs CHF 32.00Normale prijsCHF 32.00Aanbiedingsprijs CHF 32.00 -
AanbiedingDNGEON Top Cockring Harness by MOB
Normale prijs Vanaf CHF 38.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 38.00DNGEON Top Cockring Harness by MOB
Normale prijs Vanaf CHF 38.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 38.00DNGEON Top Cockring Harness by MOB
Normale prijs Vanaf CHF 38.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs Vanaf CHF 38.00Aanbieding -
DNGEON Chain Jockstrap by MOB
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 33.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00DNGEON Chain Jockstrap by MOB
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 33.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00DNGEON Chain Jockstrap by MOB
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 33.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00 -
AanbiedingDNGEON Y Cross Chain Harness by MOB
Normale prijs CHF 22.00Normale prijsCHF 49.00Aanbiedingsprijs CHF 22.00Aanbieding -
DNGEON Straight Back Harness
Normale prijs CHF 37.00Normale prijsCHF 37.00Aanbiedingsprijs CHF 37.00 -
DNGEON Cockring Jockstrap by MOB Eroticware
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 33.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00DNGEON Cockring Jockstrap by MOB Eroticware
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 33.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00DNGEON Cockring Jockstrap by MOB Eroticware
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsCHF 33.00Aanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Open Cup Bra Harness by Taboom
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Open Cup Bra Harness by Taboom
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00Open Cup Bra Harness by Taboom
Normale prijs CHF 36.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 36.00 -
Bra & Brief Harness by Taboom
Normale prijs CHF 74.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 74.00Bra & Brief Harness by Taboom
Normale prijs CHF 74.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 74.00Bra & Brief Harness by Taboom
Normale prijs CHF 74.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 74.00 -
Chain Body Harness by Taboom
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Chain Body Harness by Taboom
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00Chain Body Harness by Taboom
Normale prijs CHF 95.00Normale prijsCHF 95.00Aanbiedingsprijs CHF 95.00 -
Studded Zipper Bra & Panty BDSM Set by Taboom
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00Studded Zipper Bra & Panty BDSM Set by Taboom
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00Studded Zipper Bra & Panty BDSM Set by Taboom
Normale prijs CHF 90.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 90.00 -
Chain Halter & Collar by CalExotics
Normale prijs CHF 57.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 57.00 -
Radiance Crop Top by CalExotics
Normale prijs CHF 31.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 31.00 -
Radiance Jock Strap by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Radiance Classic Briefs by CalExotics
Normale prijs CHF 33.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 33.00 -
Lace Babydoll and String by Daring Intimates
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00Lace Babydoll and String by Daring Intimates
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00Lace Babydoll and String by Daring Intimates
Normale prijs CHF 41.00Normale prijsAanbiedingsprijs CHF 41.00 -
AanbiedingCami Garter and String by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Cami Garter and String by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Cami Garter and String by Daring Intimates
Normale prijs CHF 19.00Normale prijsCHF 36.00Aanbiedingsprijs CHF 19.00Aanbieding
-
BDSM Kleding
BDSM-kleding verwijst naar kleding en accessoires die worden gedragen binnen de BDSM-wereld...
-
Body Stockings
Een bodystocking is een kledingstuk dat het hele bovenlichaam bedekt, van de...
-
Body suits
Bodysuits Lingerie: Sexy & comfortabel, ontdek nu! Bodysuits lingerie: Elegant, verleidelijk &...
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
Collectie: Lingerie
π Lingerie van Happytoys β Voel je zelfverzekerd en stralend
Ontdek de sensatie
Stap in een wereld van verfijning met de prachtige lingerie van Happytoys. Onze filosofie βliever Happy dan Easyβ komt perfect tot uiting in deze verleidelijke collectie, waarbij elk ontwerp zorgvuldig is uitgekozen om jouw natuurlijke schoonheid te onderstrepen. Als integer familiebedrijf begrijpen wij bij Happytoys als geen ander dat de juiste set het verschil maakt tussen een goede dag en een onvergetelijk moment. Laat je nieuwsgierigheid de vrije loop en ontdek hoe onze kwalitatieve stoffen zorgen voor een gevoel van pure luxe op je huid.
Kracht & technologie
Waar standaard lingerie vaak ophoudt bij het uiterlijk, gaat onze collectie verder door te focussen op de ultieme combinatie van pasvorm en kwaliteit. Wij selecteren alleen materialen die zijdezacht aanvoelen en zich als een tweede huid om je lichaam vormen. De afwerking met verfijnde kanten details en soepele bandjes zorgt ervoor dat de lingerie niet alleen prachtig oogt, maar ook de hele dag door comfortabel blijft zitten. Dit is de superieure kwaliteit die je mag verwachten, vergelijkbaar met de hoge standaarden die je kent van bekende namen zoals Satisfyer of ToyJoy.
Jouw ervaring
Het dragen van mooie lingerie is een verwenmoment voor jezelf. Voel hoe het prikkelende kant zacht langs je vormen glijdt en geniet van de subtiele, intense uitstraling die elke beweging een tikkeltje spannender maakt. Of je nu op zoek bent naar een outfit voor een speciale gelegenheid of gewoon jezelf wilt trakteren op een boost in zelfvertrouwen, onze collectie biedt altijd een passende match. Combineer je nieuwe set met een elegant accessoire of verken de wereld van rabbit vibrators voor een compleet andere vorm van ontspanning en plezier.
Simoneβs tip π¬
"Lingerie van Happytoys is een echte aanrader omdat het design en draagcomfort feilloos samenbrengt; je merkt direct het verschil in kwaliteit zodra je het aantrekt. Mijn belangrijkste advies: kies een set die je op dit moment laat stralen, want dat zelfvertrouwen is het allermooiste wat je kunt dragen." β Simone, eigenaresse Happytoys
Kwaliteit & vertrouwen
Bij Happytoys staan we voor duurzaamheid en eerlijkheid. Net zoals onze technische producten, zoals de speeltjes met USB-opladen of geavanceerde waterdichtheid, garanderen wij dat ook onze textielcollectie voldoet aan de strengste eisen. Wij geloven in producten die lang meegaan en hun schoonheid behouden, wasbeurt na wasbeurt.
Eerlijk & compleet
Wij streven naar de beste prijs-kwaliteitverhouding in alles wat we aanbieden. Of je nu in onze webshop zoekt naar een prachtige lingerieset of een stroker voor extra sensatie, bij Happytoys vind je altijd een compleet en eerlijk assortiment. Ontdek hoe wij jouw persoonlijke welzijn en plezier toegankelijk maken voor iedereen.
Discrete levering
Jouw privacy is voor ons heilig. Daarom versturen wij alle bestellingen in een volledig neutrale verpakking, zonder enige verwijzing naar de inhoud of de afzender. Profiteer van onze snelle en anonieme verzending binnen Nederland, zodat jij in alle rust kunt genieten van je aankoop zodra deze bij je thuis wordt afgeleverd.
#happytoys #sexualwellness #lingerie #zelfvertrouwen #elegantie #vrouwelijkeenergie #mooiedingen #verleiding #kwaliteit #intiem #selfcare
Blogposts
Alles bekijken-
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
Pjur
...het verhaal achter een merk dat intimiteit serieus neemt Door Simone van Happytoys Sommige merken kom je een keer tegen en daarna eigenlijk overal. Pjur is daar voor mij absoluut...
-
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
Vrouwelijk genot in bed:
...wanneer draait het Γ©cht om haar plezier? β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl We hebben het steeds vaker over het belang van vrouwelijk genot in bed. En dat vind ik een...
-
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...
9 vragen die je jezelf kunt stellen vΓ³Γ³r de seks
: ontdek wat jij Γ©cht wilt β€οΈ Door Simone van Happytoys.nl | Leestijd: circa 5 minuten Seks hoort fijn, ontspannen en prettig te voelen. Toch gebeurt het weleens dat we...























